אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סופר הנפקה: סופר־פארם בוחנת הנפקה בתל אביב

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
בפועל - סופרפארם הוא מונופול דורסני שמוחק כל תחרות
הם פותחים סניפים בפריסת יתר קיצונית כדי למנוע כניסת מתחרים מנהלים את הארגון - כאילו מדובר בזכיינים - הונאה משפטית לצורך חמיקה מפיקוח הגבלים עסקיים הם משתמשים בכוחם לשליטה על שוק התרופות, הרוקחים הם יותר אנשי מכירות מאשר יועצים אובייקטיביים המדובר בבתי מרקחת - חייבת להיות הגבלה על המונופול הזה
חייבים לרסן אותו רגולטורית | 12.02.19
16.
לא נראה שזה יצליח להם
היום לצרכן יש מודעות די גבוהה וגם יכולת בחירה, בין היתר באינטרנט. המשקיע אולי היה מתפתה להשקיע בעסק שמצליח למכור בשולי רווח גדולים. אבל למרות שולי רווח גבוהים בסופרפארם (הם בטח שמים בכיס איזה 80%) - לא קונים שם הרבה כי יש חלופות הרבה יותר זולות. בשורה תחתונה - SKIP או SHORT.
לא משקיע | 12.02.19
6.
כן, קופלר זה האיש שביחד עם מחותניו משפחת שטראוס, כבר עשרות שנים עושקים את הציבור הישראלי
במחירים בלתי שפויים. קופלר עושק בסופר פארם ומחותניו (היה נשוי לעירית שטראוס) עושקים במוצרי מזון וכל דבר אחר שהם נוגעים בו. ישראל גן עדן למונופולים, קרטלים ובעלי הון שמתעשרים על חשבון הציבור הישראלי שאין לו הרבה ברירות היכן וממי לקנות.
גלי | 12.02.19
1.
לא ברור
לא מבין מה הרעיון להנפיק בשביל לגייס 100-200 מיליון שקל בלבד ? קופלר ניסה למצוא קונה ולא הצליח כנראה שהוא רוצה להנזיל את החברה כדי לקחת כסף הביתה, נקודה. אם בעל השליטה רוצה לדלל את עצמו בשביל סכום זניח כזה לחברה זה או סימן שהמצב של החברה לא טוב בכלל וקופת המזומנים שלה ריקה או שהוא רוצה להנזיל את החברה ולפגוש את הכסף.
שלום  | 12.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת