אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אילת: שדה התעופה ייסגר באפריל, בשטח יוקם מתחם בילויים

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
לתגובות 6 ו 7 ....נמל התעופה החדש נבנה במשך רבות
היו יכולים עוד בטרם התחילו העבודות בנמל רמון להתחיל בהקמת תשתיות ובניית מסילת רכבת מטאבה ליוטבתה שתעבור דרך אילת ונמת התעופה רמון כך שהיו מונעים את כל הבעיות התחבורתיות הקשות הצפויות בין רמון לאילת .גם בתוך העיר אילת אין תחבורה ציבורית והתושבים ואורחי המלון נאלצים לשלם כספים רבים על מוניות .
אילתי | 27.02.19
9.
אילת והסביבה
למספר 3- אני לא יודעת לגבי הציפורים אבל בהחלט חבל ועצוב שאין חשיבה אקולוגית באילת. מתפנה שטח עצום ואפשר היה ליצור משהו יפה שמשתלב עם הטבע. אפילו איזו ריאה ירוקה ענקית אבל....כנראה שיותר חשוב למשוך תיירים שבאים לשופינג מאשר תיירות מסוג איכותי יותר... או חס וחלילה לחשוב על בעלי החיים...
כרמית- אילתית לשעבר | 17.02.19
5.
למספר 4
לא זכור לי כתבות שיצא השדה מאילת. לא זכור לי את ראש העיר שלכם נלחם להשארת השדה בעיר. להפך כולם ומר הלוי הצבוע בפרט מברכים בתקשורת על הוצאת השדה מהעיר לטובת מה? בנייה, פיתוח ורצץ עירוני. ובתקשורות ראש עיריית אילת מדבר שאילת תגיע לשדה, 20 ק"מ צפונה, לי זה נראה שמישהו שכח את הכדור שלו. הבן אדם שוקע תחת שלל הקומבינות שלו עם קבלני הדרום מצד אחד וחברות התעופה מצד שני, שכבר קשה לאדון לשמור על אגנדה ברורה. למען הסר ספק- גם קבלנים וגם ארקיע נמצאות ברשימת תורמיו של מאיר יצחק הלוי, שניתן לראות בחיפוש באינטרנט. עיר של מושחתים עם דיבור עברייני ומתלהם, אין לכם בעלות על שדה דב. תתעוררו.
מרכזניק  | 13.02.19
4.
אף אחד לא שאל את האילתים האם להוציא את השדה מאילת או סגירת שדה דב
אף אחד לא סופר אותם אפילו את הראש עיר שלהם ששיך לאותה מפלגה של ראש הממשלה הוא הושפל ובמקום להיפגש איתו ראש הממשלה הבריז לו ושלח אותו להיפגש עם פקידונים ועורכי דין מאות אלפים יפסיקו לטוס בטיסות פנים זה לא פחות מאסון לאילת רופאים אנשי עסקים תירות פנים וכו שיפסיקו לבוא רוב הטסים הם מטיסות פנחם וזה יפגע באופן קשה ביותר ומהכיוון של אילת הרחיקו את הצפון ויקרו את את ההגעה והכי מסכנים זה כל האילתים שמקבלים טיפולים במרכז כגון אונקולוגים למשל שצרכים להגיע על הבוקר ועכשיו חלקם יצטרכו להגיע יום קודם כי לא יוכלו להגיע להתחלת הטיפול בזמן סביר שלא לדבר על כל המעברים מכה קשה מאד. אז ככה תחשבו טוב אם אתם רוצים לחיות שם כי כל עוד אתם בריאים הכל סבבה אבל כל אחד או בני משפחתו יחלה מתי שהוא, בושה שממשלה שיושבת על התמיכה של אנשים כמו האילתים פוגעת בהם כל כך קשה, יש אילתים שאפילו לא ממש מבינים כמה הפגיעה הזאת היא קשה ואת זה יבינו כאשר הם יצטרכו לדוגמא שירותי רפואה ולא יהיה או יהיה קשה יותר להגעה מכיום.
דרומי | 13.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת