אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפועלים מתכנן לקצץ יותר מ־100 תקנים של יועצי השקעות בסניפים

72 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

60.
הפועלים
איימו בשביתה ופרסמו את משכורות הבכירים בעלי חוזה אישי וראו איזה פלא ההנהלה תבוא לקראתכם הדימוי שלבנק יש יחסים טובים ושקט תעשיתי עם העובדים שווה לו הון תןעפות ויהיו מוכנים לקנותו בנזיד עדשים..משכורות ותנאי העובדים..להנהלה אסור ליקבוע כמה קדנציות יכהנו חברי ועד על נושא כזה תיסגרו את הבנק ואזי ההנהלה תיזחל לקראתכם..
המפקח | 15.02.19
59.
הנהלת חייבת לעלות את שכר העובדים בצורה ניכרת! אזכיר כי שולם פיצוי שחיקת שכר משנת 2000
לא יתכן שבנק שמרוויח בין 3.5-4 מיליארד כל שנה משלם לרוב עובדיו עם ותק של 20-30 שנה, שכר בין 7-8 א' ש"ח. למה עובד בנק פועלים צריך להסתכל בקנאה על עובד בל"ל? כי אנשי הועד הם משת"פים של הנהלה ומוכרים את ציבור העובדים. שנה אין הסכם והועד לא מעלה על הדעת להכריז על סכסוך עבודה!!! הרי ללא שביתה עובדים לא ישיגו דבר. מציע שכל קיצוץ בכ"א ילווה בקיצוץ במקביל של 10-20% מנהלים. בגלל רמות השכר הנמוכות הצעירים עוזבים את הבנק אחרי3-6 חודשים.
עובד הבנק | 15.02.19
51.
זה שקר או סטיגמה
מנהל בנק רגיל לא מגיע ל20 אלף עובדים בממוצע עים ימי פיצול מגיעים ל6700 .סיבסוד חופשות אין דבר כזה בבנק .שאומרים שכר ממוצע זה כולל את העובדים הרגילים שמרוויחים 6700 ואת המנהלים הבכירים שמרויחים 2 מיליון לשנה ומשכללים את זה . המאבק הוא על תנאי ומשכורות העובדים שנחלשים ונישחקים כול שנה.
יורי | 15.02.19
50.
כתבה לא מדוייקת
כמה עשרות בכירים מקפיצים לכולם את השכר הממוצע. למה שלא תדברו על השכר החציוני? כך תתבהר התמונה האמיתית של רוב עובדי הבנק. פרט למה סגנים ומנהלי מדורים בהנה"ר שמחממים את הכיסא, רוב העובדים עם משכורות רעב. למה להציג אותנו כמושחתים? טיול לויאטנאם? תודה רבה באמת על עסקה עלובה. קיצוץ תקנים כרדך קבע, אין אופק לקידום וועד עובדים מסורס. הלו תתעוררו שם למעלה
עובד בנק | 15.02.19
48.
חוסכים על הגב של העובדים
להציג את עובדי בנק הפועלים כנהנתנים זאת כתבה בהזמנה. כל כך הרבה אי דיוקים. מה קרה לעיתונאות? תזכרו שהיו פערי שכר מטורפים בבנק. חברי הנהלה ובכירים שקיבלו סכומים דימיוניים. מינויי קומבינה שמתגמלים את עושי דברם ומקורביהם של החונטה. המשכורות הללו הקפיצו את הממוצע למעלה למעלה. הרובד התחתון מבחינת השכר מרוויח גרושים. העובדים היום נדרשים לעשות פי 2 משימות מאשר בעבר. אין זמן לנשום ולהרים את הראש והשכר נשחק. העובדים רוצים חלק גדול יותר בעוגה לא כי הם חזירים. אלא כי הם יודעים שהם לא מקבלים קרדיט על הצלחת
דן חסכן | 15.02.19
47.
למספר 40 נמאס לנו מלקקנים פחדנים
נמאס מאנשים כמוך שרק מלקקים תראה אחי אתה בטח עם תואר ראשון או שני תראה כמה אנשים מרווחים בחוץ 12 או 15 נקי ואנחנו מספיק לנו 8? אחרי עשר שנים בבנק ...אפליו אמינר אלה שאוספים את הגריסה מרוויחם יותר ממך
למספר 40 אתה אומר 8 ? ומספיק לך ? תפסיק ללקק | 15.02.19
44.
ועד של ההנהלה, זה בנק הפועלים.
במקום לקצץ בכח אדם, כדי שהשמנת תיהיה באחוז שומן גדול יותר, שעובדי ההנהלה הראשית והמינהלות יפסיקו כל שני וחמישי לחגוג על כל פעילות שיוצאת לסניפים. מסתבר שבמקום לעבוד לעזור לסניפים ולשרת לקוחות הם כל הזמן רק חוגגים, סופי שבוע, מסיבות, ארוחות שחיטות, הפייסבוק מפוצץ בתמונות של חגיגות על מי ועל מה, בסניפים קורעים את התחת, אין עובדים, ושם למעלה חוגגים ללא הפסקה, בושה על כל פעילות מוציאים עשרות מיליונים...... שיחלקו לעובדים בסניפים, ההוצאה תיהיה הרבה יותר נמוכה.
עובדת סניף | 14.02.19
40.
צריך לדעת לקרוא
19 אשח ברוטו, אחרי ניכויים, אחזקת רכב, הפרשות וכו- מגיע ל11 אשח, וזה שכר הגיוני. אני עובד בבנק שנים בודדות ובשכלול של כל התוספות מגיע לממוצע של 8500-9000 בחודש. לא צריך תמיד להתלונן, צריך להסתכל על רוב הכוס המלאה. בהחלט צריך הסכם שכר, אבל מפה ועד התלונות יש מרחק עצום
עובד בבנק | 14.02.19
36.
יושב ראש הוועד בפועלים - מינוי של ההנהלה
כך זה בבנק הפועלים - ההנהלה היא הקובעת את היושב ראש של הוועד, בשיטת המקל והגזר. מי שהיא לא רוצה ביקרו - היא דואגת שלא יגיש מועמדות. גם ציון קינן וגם אריק פינטו התקדמו דרך תפקיד של יו"ר וועד העובדים. בשיטה זו יו"ר הוועד מכור להנהלה, ואומר לה הן כנגד האינטרסים של העובדים. לכן רק בבנק הפועלים פוטרו מאות עובדים. הפעם העובדים לא מוכנים שימכרו אותם
עינת | 14.02.19
33.
כתבה מלאה באי דיוקים!!!
"בנוסף לעובדה שעובדי הבנקים בכלל ובנק הפועלים בפרט נהנים מהשכר הגבוה במשק"... מאיפה המצאת את זה? רוב המוחלט של עובדים מתשכרים בשכר ממוצע במשק ומתחת לזה! זה המיעט שלוקח סכומים מטורפים בממוצע כולנו מיליונרים! את שכר הבחירים צריך לחתוך או לתת לרוב עובדים להתפרנס בכבוד!!! התיחסות רדודה! טיול לויאטנם אינו מסובסד! יש דילים יותר מוצלחים בשוק! בדוק!
עושה שכל | 14.02.19
28.
בנק
לא ידעתי שאני מרויחה כל כך הרבה, אחרי יותר. מ 25 שנה בבנק כולל תפקידים בכירים המשכורת שלי נופלת בהרבה ממה שמקבלים חבריי בבנקים המתחרים בנו, והם לא היו מנהלי מחלקות….. והטיול לויאטנם המפורסם הסיבסוד בדיחה…. כ 10% לכל היותר כלומר בעבר היה סבסוד של הועד היה גדול יותר שבאמת יכולנו לממש את הזכות הזו בלי לקוע את הכיס, טיול כזה לויטנאם לזוג גבוהה יותר מהמשכורת נטו שלי החודשית.
עובדת בנק | 14.02.19
9.
כתבה מטעם ההנהלה
כמות השקרים בלתי נגמרת. מרבית המוחלט של עובדי הבנק היו מוכנים עכשיו לקבל את השכר הרשום בכתבה ולוותר על דרישה נוספת כל חייהם. עשרות חברי הנהלה ומנהלי אגפים מדושני עונג וחסרי תפקוד באים בדרישה לעובדים לוותר על תוספות שנמנעו מהם במשך שנים בשל ראשי וועד מכורים.
עובד בנק ותיק | 14.02.19
8.
כתבה מודלפת מההנהלה
"נסיעה מסובסדת לתאילנד" - סהכ סבסוד של 600 ש"ח. דבר שני, הועד לא חלוק בדעתו. למעשה, ההנהלה מנסה להדיח את הועד המכהן על מנת לא לשפר את התנאים. דבר שלישי, אם השכר בבנק הוא הגבוה ביותר, מדוע היועץ לועד מצא שזה לא נכון ובבנקים אחרים מרוויחים יותר? ההנהלה עובדת כמו תמיד -בשיטה של חיסולים, כל אחד דואג לעצמו, ולאף אחד לא אכפת מהעובדים.
אריק פיניאטה | 14.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת