אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החורף לא אשם בעומס במחלקות הפנימיות - והעומס בבתי החולים עוד יגבר

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
רק תוספת תקציבית היא הפתרון ????? אולי צריך מחשבה מחוץ לקופסא ???
במקום אשפוז בבית חולים (שהוא בעצם מדגרת חידקים עמידים, ותחנת הדבקה והפצת מחלות), צריך לבזר את המאושפזים כך שיתאשפזו בביתם. במקום לדחוס אותם במקום רק ומנוכר, הם יהיו בסביבה הרגילה, עם האנשים המוכרים, וקרובים כמה שיתן לשגרה היומית. צריך לפתח אמצעים ממוכנים שיחליפו הרבה מהפעולות החזרתיות האוטומטיות שנעשות על ידי רופאים ואחיות (כמו ניטור מדדים, לקיחות דם, וכדומה). ביקורי רופאים ייתבצעו בטווח הרגיל, אבל במקום בחדרי בית חולים, הם יעברו בבתי החולים. כונן או כוננים איזוריים יהיו בטווח קריאה של עד 5 דקות עם כלי רכב קטן זריז ייעודי ומצוייד באמצעים מתקדמים, וכמובן בצ'קלקה וסירנה.
המגיב | 15.02.19
6.
ליצמן יצר מערכת בריאות ציבורית לחרדים ולכן לא אכפת לו - פרטים בפנים
החוכמה של ליצמן היא שמבחוץ ניראה כאילו יש מערכת בריאות אחת, ולכן מרבית החילונים אפילו לא מודעים לכך שבתוך מערכת הבריאות הציבורית פועלת כיום מערכת בריאות ציבורית משודרגת לחרדים בלבד! התשתית הפיזית היא אותה תשתית פיזית, הצוות הרפואי אותו צוות רפואי, אבל המערכת היא אחרת. דוגמאות: 1) אזרח רגיל, משלם מיסים ומשרת בצבא, כשצריך MRI נאלץ להמתין חודשים ארוכים, עד חצי שנה. חרדי לעומתו, מרים טלפון ללשכת השר ומקבל תור תוך 3 ימים. איך זה ייתכן תשאלו - אז רשמית יש פיילוט. אם אתה חרדי, אתה נכלל בפיילוט, אם אתה חילוני, אז לא. 2) יש לא מעט מרפאות קופ"ח שבימים מסויימים נסגרות יחסית מוקדם - זאת אומרת זה אם אתה חילוני. לחרדים משאירים בשושו רופא מיוחד בפנים. ככה אם אתה חרדי, אתה יכול לראות רופא במירפאה הקרובה אליך גם אחרי שעות הסגירה הרשמיות. אם אתה חילוני, תאלץ לכתת רגליך למרפאה רחוקה או "ביקורופא" וכיוצ"ב. וזה קצה הקרחון. מה שלא ברור זה איפה העיתונות בכל העסק?
משלם מיסים | 14.02.19
1.
אנשים יותר חולים גם מיקטע נפשי מתחים כלכלה
ולכן גם יותר חולים כי מתחים מחלישה את המערכת החיסונית וכך גודשים יותר את חדרי המיון . לדעתי מדינת ישראל צריכה לאפשר לתת לכל אזרח אפשרות לקבל או ליקנות במחיר מסובסד 20 גרם של גרס רפואי בלי כל הבירוקרטיה מסביב . מהלך זה עסוי להוריד את הלחץ החדרי המיון ב 20 אחוז .ולהפסיק ליתמוך בחברות של תרופות ויותר ליתמוך באזרחים .
בני  | 14.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת