אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כמה זמן לוקח להחזיר חוב של 22 טריליון דולר

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
החוב על הנייר בלבד
קורעים את הנייר לגזרים ואין חוב. בכל מקרה החוב הקיים מתגלגל איך שהוא בשווקים (בתעשייה, בשוק המניות, בשוק הפיננסי, בבנקים ועוד...). יתכן שבזכות החוב המתגלגל בשווקים, הכלכלה בעולם פורחת. ללא הלוואות שהן למעשה חוב לכל דבר, אין לך מכונית, אין לך בית, אין לך עסק, אין מפעלים ועוד... יש לך רק מה שיש מהשכר עבודה החודשי. רומניה נפלה, בגלל ששושצ'סקו סירב לקחת הלוואות לפיתוחה של המדינה, העדיף לנהל כלכלה רק עם מה שיש. כמו צפון קוריאה כיום. האבולוציה בכלכלה גורמת לשינוי נורמות בהתנהלות הכלכלה בעתיד. כך שחוב הוא לא דבר פסול מיסודו, כפי שהיה מקובל בעבר.
גבי | 15.02.19
11.
עוד 5 שנים כל החוב הזה ימחק!
בארה"ב נמכרות כל שנה מעל 5 מיליון מכוניות חשמליות! ברגע שמדינה תפסיק לייבא נפט ורק לייצא נפט תוך 5 שנים כל החוב חוזר! כל העולם בחוב רק בגלל נפט וגז ממדינות אופ"ק! ברגע שיברו לאנרגיה נקייה ומכוניות חשמליות כל המאזן ישתנה ומדינות אופ"ק הכוללות את רוסיה איראן וסעודיה יקרסו ויתפוררו כלכלית מהר מאוד!
מתן | 15.02.19
10.
את החוב הזה סוגרים בשנה!
למי שמבין עניין, הרי 50% מהחוב הוא בעצם לבנקים שלוו כסף באפס ריבית מהפד ומלווים.לממשלה תמורת חצי אחוז. 3 תרגילים, והחוב נמחק. למה לא עושים את זה? פוליטיקאים שנשלטים ע"י לוביסטים של מערכת הבנקאות וולסטריט.. ביום הדין לא ישאלו אותם, וכנראה שזה יהיה טראמפ, הנשיא עם הב... הכי גדולות בהסטוריה של נשיאי ארה"ב. היחיד שיכול להציל את אמריקה מהם
אבי | 15.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת