אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון: "עמדנו ביעדי הגירעון; אין מושג כזה לשחק במספרים - נראה לכם שהשתגענו?"

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
כחלון בשבילך
כן כחלון, אתם השתגעתם, כל רואה חשבון מתחיל יודע שניתן "לשפץ" ולתקן דוחות תן ל 5 משרדי רואי חשבון להוציא דוח שנתי על חברה וכל אחד יגיע לתוצאה שונה על אחת כמה וכמה שמדובר על ממשלה עם עשרות אלפי נתונים שחלקם ניתן לשייך תחת סעיף א או תחת סעיף ב ולקבל תמונה שונה. הנייר סופג הכל אבל לא צריך להיות דוקטור לכלכלה תפתח את העיניים ותראה איזה נזק עשית
אבי | 17.02.19
14.
כחלון על מי אתה עובד.אתם לא משוגעים אתם נוכלים שמעוותים נתונים.הבעיה שזה יתפוצץ לכולנו בפנים
אינכם שונים מנוכלי הפירמידות שיושבים היום בכלא הטריקים שהשתמשתם בהם כדי ליפות נתונים לא עובדים לאורך זמן .מב אתה וחבר מריעך חושבים שיש מתנות חינם?הבעיה שהציבור ישלם על כך בקיצוץ תקציבים והעלאת מיסים ואתם תמיכן להרוויח שכר ענק במגזר הפרטי
משה | 15.02.19
12.
אז מה למדנו בסך הכל?
שלפזר כספים ולחלק מתנות, בסופו של דבר, בא על חשבון כולנו בבריאות ובשאר השרותים. עדיף להפסיק עם המתנות ולהתחיל להשקיע את הכספים בחכמה עבור כולם. כדאי גם לתת לרשויות מקומיות אפשרות לבחור האם להמיר הטבות מס לתושבים עשירים, בקבלת סכום ההטבה לצורך השקעה בעיר למשל.
סנופקין | 15.02.19
5.
תורת הניטרולים
א. פרסום האוצר ניטרל שורה של משתנים שמלמדים אחרת. - תורת הניטרולים ב. לשם "העמקת הגביה" סגרו רשויות המס שורה של שומות מתוך לחץ בעיקר מול החברות הגדולות - כלומר עם ישראל הפסיד הרבה כסף. ג. יעד ההכנסה לא הושג. ד. ההוצאות חרגו מהתוכנן. תקראו לזה מה שתרצו - האיש שר האוצר הכושל ביותר שידענו מאז ימי יורם ארידור. הביתה וכמה שיותר מהר. רק טמבל יצביע לו שוב.
מטה נתונים מקצועי | 14.02.19
1.
כחלון
שקרן, תלמיד נאמן ומוכשר מבית מדרשו לשקרים של ביבי, את השקר גילו כלכלנים מהאוצר, אז כחלון הדיוט בכלכלה מנסה להסביר שהם טעו, והוא ומנכ"ל האצר, יד ימינו של כחלון, רק הם צודקים ואנשים ישרים, אבל לא צריכים להיות מומחים, מספיק שרואים את הגירעון בינואר, הראשון ב - 15 השנים האחרונות בשביל להבין את האמת, כחלון ציני, שרלטן שחושב שהחיוכים המזויפים שלו משכנעים את הציבור.
אבי | 14.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת