אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דור שלישי לשד העדתי: פי 1.5 אשכנזים עם תואר ממזרחים

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
תגובה ל 9
חח, באיזה סרט אתה חי ? הספרדים הם אליטה? אולי הספרדים שהגיעו באמת מספרד הם חלק מהאליטאה. כל יוצאי ארצות המגרב אמנם יצאו מהמעבורות אבל נשארו ברובם בפריפריה. מרבית המזרחים בתת השכלה כי זה מה שביבי רוצה שהם יהיו , כל מה שצריך מבחינתו זה שהם יצביעו עבורו ולכן הוא מונע מהם השכלה.
דן בלייר | 12.01.21
9.
פער
בלשכה המרכזית היא לא קיימת במדינת ישראל ואף אחד לא מיחס לה חשיבות מזמן היה צריך לסגור אותה ולפתוח מחדש עם מנהלים ספרדים כל הנתונים אינם אמת בעבר כאשר נתניהו היה שר האוצר הם מסרו נתונים שקריים והקטינו ובתקופת רבין מסרו נתונים שקריים והגדילו נתונים ולכן הלשכה פסולה וכל הנתונים לא אמת יש שנוי אדיר של הספרדים הם האליטה היום רובם עברו מהמעברות לוילות מפוארות בעלי עסקים תואר הקדמי אינו ק.מ כבר הרבה זמן . הספרדים בעלי עסקים מכל הגוונים והם עשירי הארץ וכל מי שעניו בראשו רואה זאת אז הלשכה ממציאה נתונים
אזולי | 29.04.20
8.
תגובה למס' 6
אתה פוסל את הערך של המחקר ולא מתמודד עם הממצאים הבעייתיים. בני הדור ה-3 הם צברים שנולדו לזוגות לא מעורבים וזה, כך מתברר, משפיע על הבחירה בהשכלה גבוהה וכתוצאה מכך על כל מסלול החיים. כאשר הפער מועבר בין הדורות זה אומר שאין מוביליות ומערכת החינוך לא מצליחה לצמצם פערים. אתה רוצה להאשים את המשפחות ואת המנטליות של הוריהם?
יאיר  | 10.03.20
4.
ומה היחס בין האשכנזים למזרחיים באוכלוסיה
ויש עוד הרבה נתונים שלא מופיעים בכתבה שקשורים לנושא. כמובן ש"מחקר" זה מוזמן ע"י מי שיש לו אינטרס להמשיך את המסורת של פילוג בין אשכנזים למזרחיים במשפחה שההורים אקדמאים יש סיכוי יותר גדול שגם הילדים יהיו אקדמאים במשפחה מרובת ילדים לא כולם יהיו אקדמאים איפה נמצאים הרוסים שלהם יש מסורת של השקעה הלימודים ולא עברו את הנושא של אשכנזים ספרדים. איפה האתיופים נמצאים יש עוד הרבה שאלות שיכולת לשנות את נתוני ה"המחקר"
סטטיסטיקה בגרוש | 19.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת