אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הגלקסי Fold המתקפל יעלה כ-8,000 שקל: הגזמה פראית או תמחור גאוני?

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
למספר 10
יש הבדל גדול בין האייפון הראשון. דבר ראשון אם תבדוק באחוזים את ההפרש בין המכשירים היקרים של התקופה אז תראה פער קטן בהרבה לעומת הפולד. שנית, האייפון ניסה להיות מינימליסטי בכל תחום כמעט כדי להגיע לעלות סבירה. גם מצלמה היו כבר טובות יותר ואפילו לא היה דור 3 שכבר היה נפוץ בשוק. הפולד בדיוק להפך. בכל כיוון הלוכו על הכי טוב מוגזם. במצלמות, כמות ראם, זיכרון, הכל הרבה יותר ממה שחייבים. יכלו להוציא מכשיר גם ברמה של דגל כמה מאות דולר פחות אבל מתמקד רק במסך מתקפל. לדוגמה "רק" 4-6 ראם, "רק" מצלמה אחת...
א | 24.02.19
10.
למספר 9- האייפון הראשון עלה 500-600 דולר,
וגם הוא היה מוצר לא לגמרי אפוי. המחיר רק עלה עם הזמן ביחד עם הגידול בגודל המסך והשיפור באיכות שלו, גודל הסוללה, איכות ומספר המצלמות וגודל הזיכרון (RAM ופלאש). במקרה הזה- סמסונג דורשת מחיר גבוה מאוד עבור מכשיר שברור לכולם שיסבול מלא מעט בעיות, וכנראה שהגרסאות הבאות יעלו עליו בהרבה (לא כמו שכיום במקרה של רוב הסמארטפונים ההבדל בין גרסה לגרסה לא משמעותי). ניחוש שלי- או שסמסונג לא מסוגלת לייצר ממנו יותר מדי יחידות, ומעדיפה לתייג אותו מראש כמוצר יוקרתי כדי למכור ממנו מעט, או שמדובר במכשיר לא לגמרי אפוי כך שהחברה מעדיפה שהוא יגיע רק לידי אנשים שמראש יודעים שהם early adopters, על כל המשתמע מכך- ואולי יגרום קצת לאנשים להיכנס לחנויות של סמסונג כדי לראות במה מדובר, ולצפות בכיליון עיניים לדורות הבאים של הקונספט.
מישהו | 24.02.19
9.
זה מכשיר ראשון, קונספט חדש - ברור שיהיה יקר וממש לא מיועד לכולם
כמובן דעתי האישית... הוא קטן ושמן מידי בשביל טלפון, הוא קטן בשביל טבלט (מי עובד עם טבלט 7") הוא עולה כמו טלפון דגל + טאבלט דגל שיתנו הרבה יותר. זה דור ראשון, ברור שיעלה הרבה וטוב שיש מי שיקנה אותו כי הדורות הבאים יהיו טובים יותר.
b | 23.02.19
8.
טרוף בעוד שנתיים יעברו 3 גירסאות אנדרואיד והטלפון יהיה מיושן
כל חברה והפטנט שלה עידכונים שזוללים את הזיכרון הפנימי אפליקציות שלא תואמות לאנדרואאיד החדש יוצא בממוצע 3 גירסאות בשנתיים בקיצור 8000 שקל לשנתיים שלוש ואז המכשיר הופך למצבה עם כל המותקן עליו שלא ניתן להעברה
עניים | 23.02.19
5.
יתכן מאוד שעדיין התכנון של הטלפון אינו מתאים לייצור המוני.
מאו, אחרת ההוצאות הכרוכות בתיקון מכשירים חוזרים על חשבון החברה גורם להפסדי עתק. כמו כן יצור מיליוני יחידות מחייב גם אמינות גבוהה יתכן שהמחשבה של סמסונג שהקונה מקבל למעשה שני מכשירים- טלפון וטאבלט אישי שניתן להכניסו לכיס לאחר קיפולו. ז"א מכשיר אחד שבאמצעותו ניתן לבצע מה שבשני מכשירים מסוגים שונים אפשר לבצע וכן מקבלים טאבלט שניתן לקפל. בתחום הזה חברות חייבות להיות בעלות הטכנולוגיה או לרכוש אותה במכיר זול על מנת להרוויח ממכירת המכשירים שבהם יוכנסו הרכיבים שנרכשו מחברה אחרת.
רון | 23.02.19
2.
קוראים לי יוסי, אני שונא אפל אבל..
פעם אחת בחיי קניתי אייפון, ניסיתי להעביר שיר, התייאשתי , מאז לא נוגע באפל. אבל אני לרגע לא שוכח שבזכות אפל יש לי פוקופון עוצמתי תמורת כ1000 שקל. אם יש משהו שאפל כן יודעים לעשות נכון, זה לצאת עם מוצר כשהטכנולוגיה בשלה, והשוק מוכן. (גם הipod וגם הiphone יצאו אחרי שהשוק היה מוצף בנגנים/טלפונים חכמים) לכן זה דיי ברור שאם אפל לא יוצאת עם טלפון מתקפל, ככל הנראה זה עדיין לא הזמן הנכון.
יוסי | 23.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת