אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נאום נתניהו: לחוץ, מאשים, ושוכח חלק מהעובדות

72 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

67.
BB בנה כלכלת חוב שמבוססת על יבוא, ולא על ייצור
החקלאות מצטמצמת ונהרסת , והמדינה הופכת לגוש בטון אחד גדול. כל עוד זורם כסף זול מארה"ב אז הכל סבבה, אבל ברגע שהריבית תעלה...נראה קריסה של חברות ואנשים (=וכמובן זוגות צעירים שלקחו משכנתאות בסכומים גבוהים). המדינה חיה ממסי העתק על הרכבים והנדל"ן, ההייטק מייצר אקזיטים...אבל תעשיה עצמאית אמיתית לא צומחת כאן.
הכל פיקציה אצל BB | 22.02.19
59.
נראה שאתם לא מבינים, שבכל זאת עם כל האיחוד, הם נראים דיי חלשים!!!
לא היתי מעבירה את המדינה לניהולם!!! חד משמעי לא. נכון, אין צורך בשחיתות במדינה שלנו וכל השאר... ואם נסתכל אין אדם אחד בתוך הממשלה שלא נהנה ממשהו וכנראה שאתם העיתונאים לא בודקים מספיק לעומק. אז יופי יש את ארבעת המופלאים, אבל אני לא רוצה להעביר את ניהול המדינה למי שאני לא חש שהוא באמת בעל השפעה וכח לניהול!!!
ישראל | 22.02.19
50.
אמת
אז האמת היא ככה: לצערם של גוש השמאל, מצבה של מדינת ישראל מצויין בכבישים, בביטחון וביחסים שלנו עם מדינות העולם ומה שמפתיע זה שבעשר שנים שזה קורה ראש הממשלה הוא בנימין נתניהו. להזכירכם הסכם אוסלו זה הדבר הגרוע ביותר שקרה למדינת ישראל וההוכחה לכך היא שהביאו רב מרצחים בשם יאסר עראפאת ונתנו לו נשק והכרה בינלאומית, את זה עשה הגנרל רבין, הגנרל השני שהגיע היה אהוד ברק. האיש שברח מלבנון ובזמן שהיינו בלבנון היו עשר עשרים אלף טילים מכוונים עלינו, היום לדעת הגנרלים שאתם חושבים שהם טובים יש מאה אלף ויותר.
יוסי לוי  | 22.02.19
46.
אכן הזה הסוף קיסר נראה לחוץ מאוד
עוד לא היה כאדם הזה במדינת ישראל, הפך אותנו לקיסרות כשהוא ומיס פיגי שולטים ומסביבם עדת פודלים מגעילים שנותנים לו גיבוי כי הוא מינה אותם...השחיתות זועקת לשמים בגין ושמיר מתהפכים בקברם וזה כבר לא ליכוד אלא מפלגה של קיסר וקיסרית שהכול מותר להם חיים על חשבוננו בכול ועמך והקשישים וניצולי השואה רעבים ללחם וכסף לתרופות אין להם.
אא | 22.02.19
35.
אוי כמה בנאלי
האם שכח נתיניהו שחתם על הרפורמה בחח"י ולא הצליח להעביר את חוק מניעת השביתה ועכשיו מר זרחיה הנכבד מי באמת מנע את החתימה והעברת החוק נתניהו? או להיפך? שנתניהו היה היזם רק בגלל איתוץ קאוליציוני של כחלון לא הצליח להעביר את החוק? ובכלל מה עשיף מה שרצה לחוקק ולא הצליח ודעתו נגד השביתות או את יו"ר ההסתדרות בכבודו ובעצמו הכלכה הטובה בעשור צביקה נאלץ להודות שזה נכון רק מציין דברים שעדיין לא הושלמו. ובכן אז אולי ניתן לו להמשיך ויסדר גם אותם? או לכה"פ יש הרבה דברים טובים בכלכלה וכי בגלל שלא הכל טוב אז הכלכלה לא הכי טובה בעשור האחרון על תפקוד לפיד כשר אוצר חבל דבר מעמ אפס יוכיח
צביקה זרחיה | 22.02.19
19.
נתניהו ממש הציל את הכלכלה
בתקופות ובתקופת המשבר הכלכלי של 2008 ומאז עלו מחירי הדיור ב100 אחוז. בהיעדר אפיקי השקעה בשוק ההון זה היה צפוי וממשלת נתניהו לא עשתה דבר בעניין. כל הציבור משלם על זה בדמות ההון העצמי האדיר הנדרש לקניית דירה וגידול הלוואת המשכנתא. זה מחיר המשבר הכלכלי כפי שהתבטא בישראל - הוא לא פסח על ישראל.
משתכן | 22.02.19
9.
רק לא נתניהו
מספיק 3 כהונות. הגיע הזמן לפרוש לקיסריה (או לוושינגטון אם זה רצונה של שרה) אבל מספיק עם ראש הממשלה שהתחיל עם אידיאולוגיה וניהול טוב ונגמר עם שחיתות והדבקות לכסא. לא מענינות אותי המתנות שהזוג מקבל מחבריהם. לא רוצה לראות אותו עומד לדין בפרשות האחרות. מוכן לסלוח לו על כל הקלקולים. רק עזוב אותנו לנפשנו ותן לאחרים לנהל את העניינים הלאומיים. זכור נתניהו שבתי הקברות מלאים באנשים שלא היה להם תחליף
דני | 22.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת