אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הברית לרמיסת הדמוקרטיה: הבחירות יקבעו את זהותה של ישראל

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
כאן
יוכל לספר לי מה קורה עם הפלישתים בימנו? ומה בנוגע לפיניקים? לאמורים? ליבוסים? לאשורים? לפרתים? לעוד מאות עמים אזוריים שנעלמו? אתה מבין שהקנאות הדתית (קיצונית בהחלט) בנוסח בר-כוכבא היא זו ששימרה את עצם קיומו של העם היהודי? שים לב שכל העמים המתונים (בעלי אמונה דתית פשרנית) נטמעו בזרמי האיסלאם והנצרות. שים לב מה קורה ליהדות ארה"ב הפלורליסטית-רפורמית - ידעת שבארה"ב יש 60 אחוז התבוללות?
למספר 11 - אולי כבודו | 24.02.19
18.
כל כך הרבה שטויות בכתבה אחת....
1) אי אפשר להפחיד ממצב שכבר קיים ואין שום סיבה לחשוב שהמדינה תתקדם בכיוון אחר בממשלת ביבי הבאה. מי שלא חושב שטוב פה שיצביע למי שבא לו. 10 שנים לא קרא פה שום אסון אז כנראה גם לא יקרה. 2) ביבי יהיה ראש ממשלה כל עוד העם ירצה בכך. זו מהות הדמוקרטיה. להדיח ראש ממשלה באמצעות חקירות ותפירת תיקים - פחות. יש לך ראיות? תציג לציבור והוא ישפוט. 3) מה זה עניינך בכלל את מי הליכוד שם ברשימה שלו? שוב, זו דמוקרטיה! והמצביעים יכולים להצביע או לא להצביע לרשימה.
סנופקין | 24.02.19
14.
השמאל שמצפה לישועה מהגנרלים
ננסה בצורה של שלילה להגדיר גנרל , האם גנרל מבין בחינוך ? , כנראה שלא , האם גנרל מבין בכלכלה ? , כנראה שלא , האם גנרל הוא מדינאי ? , כנראה שלא , האם לגנרל יש תאוות כוח ? כנראה שכן .פוליטיקה היא אומנות הפשרות , האם גנרל מבין באומנות הזאת ? כנראה שלא השמאל הליברלי שם את יהבו בגנרלים האם זאת בדיחה ? כנראה שכן הבחירות הם בין לתת לפלסטנאים להקים עזה ב' ביו"ש , מדינה טרור נוספת בתוך גבולה של ישראל מדינה שבה ירושלים תהווה מטרה לטילים שישוגרו מיו"ש , מדינה שיהיו מאות מנהרות מיו"ש. (לזה הכתב קורא דמוקרטית ) לבין מדינה שהקול השפוי בה היא לשמור על ביטחונם של האזרחים. המשיחיות של השמאל נוטה להיות עיוורת , הקמת מדינה פלסטינאית היא חזות הכל , היא תפטור את בעיה הדמוגרפית יטען השמאל המשיחי , למעשה הבעיה הדמוגרפית לא תיפטר בהקמת שתי מדינות והיא תביא להחרפתה , לא גבול , לא גדר יעצרו את זרם הפליטים הצפוי . אותם משיחים מהשמאל מנסים היום להמליך גנרלים , הם אלה שיביאו את הישועה יטענו המשיחים , אוסלו ב תהיה הישועה יצעקו המשיחים. לעמי ישראל אומר היזהרו ממשיחי שקר .
eli123 | 24.02.19
9.
BB ממשיך להתקפל מול החמאס, שמתחזק מיום ליום...בעזרת BB
BB ממשיך להעביר מזוודות של כסף לחמאס, סולר במחיר מופחת ובלי מע"מ...העיקר שלא יתקפו אותנו עד הבחירות. BB לא אמר מילה כשהחמאס השתלט על מעבר "כרם שלום". הכל קודש למען ההיחלצות של BB מהמבוך המשפטי המאיים עליו לכלותו
BB הפיה הטובה של החמאס | 23.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת