אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מצביעים יקרים, רק אני אוכל את העוגה ואשאיר אותה שלמה

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
שכחנו תכונה שנחוצה למנהיג - צניעות (לא מדובר ברמת חיים)
חסר לנו מנהיג שיודע שהוא לא יודע הכל, ועדיין מתווה דרך לממשלתו. ביבי חכם, גאון - רק שהאזרחים לא מעניינים אותו, לא מבחינה כלכלית, בריאותית, תחבורתית, או מכל בחינה אחרת. מבחינת ביבי, אם טראמפ היה מצטרף לגנץ, גם הוא היה הופך לשמאלן הזוי וקומוניסט מושבע. לגבי ניסנקורן, יכול להיות שהוא יפתיע בהפוך על הפוך... קטנה לסיום, כתושב חיפה, למי מהמפלגות כמצע, יש סעיף של הקטנת זיהום האוויר, המים, הקרקע, מדיניות כלפי אסדות הגז המזהמות, אנרגיות מתחדשות (באמת)?
אזרח | 24.02.19
14.
למס' 9
לפני שאתה מציע לכלוא מאות אלפי תושבים העובדים קשה למחייתם (אתה בכלל מבין את המשמעות?) מה דעתך לקצץ בפנסיות האדירות של ראשי המפלגה החדשה? ובהטבות המס שלהם? ובתוספת ההזויה החדשה של השוטרים? מדהים אותי לחשוב, כשהייתי חייל חובה, פיטרו את ראש המדור שלי. עכשיו באים אנשים שנהנו מקביעות מוחלטת ומקבלים תוספת לפנסיה שלהם בגלל שפיטרו פעם קבוצת אנשים אחרים.
יונה | 24.02.19
11.
הנתונים לא נכונים:
אתה מנסה להפחית את הצמיחה באוכלוסיה מנתוני הצמיחה רק שאתה מפחית מצמיחה חצי שנתית עליה שנתית בגודל האוכלוסיה. בקיצור המצב קצת יותר טוב ממה שאתה מציג בנוסף באופן מעניין הקריאות הרבעוניות מצביעות שהחלק הגרוע שבעצם היה הרבעוניםנהשני והדלישי מאחרנו. בכל אופן בהצלחה לכל מי שהוא לא ביבי בבחירות. מי שתומך בכהניסטים הפסיד אותי לא משנה מה הנתונים.
חם או יפת | 24.02.19
9.
יש כסף לכל ההבטחות. צריך לשעת לאסוף אותו
חובת דיווח שנתי למס הכנסה לכולם. חיסול ההון השחור : עונשי מאסר ללא תקרה, כמו בארה"ב, למשתמטי מס, חשבוניות פיקטיביות, מע"מ, אי דיווח... על 100,000 שקל = שנת מאסר בפועל, מיליון שקל=10 שנות מאסר, 10 מיליון שקל חשבוניות פיקטיביות = 100 שנות מאסר... בכל הנוגע למיסים אין עיסקעות טיעון ואין כופר. ניתן לבנות בתוך שבוע בית כלא אוהלים בנגב למאות אלפי אסירים.
אליהו | 24.02.19
5.
כדי לבצע שינוי כלכלי לא צריך כסף צריך רצון שלרוב המועמדים אין
אפשר לשנות את הכלכלה הישראלית כמעט בלי כסף: תחבורה ציבורית בשבת לא עולה כסף אלא חוסכת כסף, לפתוח את השוק ליבוא לא עולה כסף אלא ייאלץ שחקנים להיות תחרותיים, להעביר את מערכת החינוך ל-5 ימים בשבוע ובמקום הימי שישי לבטל 35 (!!!) ימי חופש במהלך השנה שלא קיימים להורים וכו'.
כלכלן | 24.02.19
4.
כלכלה שמאפשרת הרעלת אוכלוסייה ע" אסדות ג קרובות סופה להתמוטט
אנחנו רוצים כלכלה שתאפשר רווחה לאזרחים. כאשר המדינה מאפשרת לטייקוני גז להקים אסדות גז מזהמות בקרבת החוף, אסדות גז שיזהמו את האוויר, מי הים ומי השתייה. אסדות גז שבמקרה תקלה או דליפה ייסגרו את מפעלי ההתפלה שלנו. אנחנו בבעייה - הצטרפו למאבק להרחקת אסדות הגז מהחוף הצטרפו לשומרי הבית
אורי, פעיל סביבתי | 24.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת