אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התיירים יסתפקו בפלאפל? עשרות מסעדות יישארו סגורות בזמן האירוויזיון

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
רואים שכל מי שמתבכיין בתגובות לא היה בעל עסק
בירה עולה 40 שקל? אולי זה בגלל המיסוי מהגבוהים בעולם על המשקה? עלויות יבוא שאין באף מקום בעולם. מנה עולה 60 שקל? אולי זה בגלל ארנונה מטורפת, פנסיה משכורות, חשמל, מים דמי שילוט, והרשימה פתוחה. אם היה מדובר בענף משגשג אז דהיינו אבל בענף בו יותר מחמישים אחוז מהעסקים שנפתחים לא ישרדו את השנה הראשונה אז יש פה בעיה.
יוסי | 25.02.19
21.
אמי זיכרונה לברכה הייתה צדקת גמורה...
והיא אמרה ששכל לא קונים בשוק. צריך או להיוולד עם שכל או ללמוד כל כך הרבה עד שהשכל מתחיל לעבוד. לא מבינה את האידיוטיזם הזה לעשות שביתה על גב אנשים חפים מפשע ולא למכור להם אוכל!? הבחירות ב9 לאפריל וב14 למאי עדיין לא תהייה ממשלה חדשה אז נגד מי אתם רוצים ללכת? עכשיו אתם ניזכרים? אני מקווה שהאולם של הארוויזיון יהיה ריק רק בגלל שאף תייר לא יבוא לארץ אם אין מה לאכול וסנדוויצ'ים מהבית אף אחד לא מביא אז מה הסיפור שלכם? תעשו משהו כמו שצריך ולא בין הכיסאות ובין כסא לעשור כשאין עם מי לדבר. זה מחשיד אתכם שאתם עושים משהו רק כדי לצאת ידי חובה ואתם כלל לא רציניים בדרישות שלכם!!!!!!! סתם חפיפניקים בלי שכל!
אני | 24.02.19
12.
מספיק לי ולמעשה גם לתיירים חומוס צ'יפס פלאפל ושוארמה או סטייק וכאלה יש
הרבה מקומות הן של יהודים והן של ערבים שיספקו מזון פשוט, בריא (לא כל-כך והרי באיזה מקום מחוץ לבית יש מזון בריא - אפילו לא בבית-חולים) טעים, וזול ללא צורך בכל המסעדות הפלצניות היקרות האלה להיפך בכסף שיחסך על אוכל יקר יוכלו לקנות מזכרות ולטייל בארץ ובא לציון גואל.
יעקוב | 24.02.19
8.
תיקון לכתבה. אף אחד לא מגיע בשביל האוכל, יש אירוויזיון
עם כל הכבוד שיש למסעדות בארץ, זו ממש לא הדרך לפעול. זה שבוע בו יגיעו במיוחד עשרות אלפי תיירים מכל העולם. אם לנדוור או דא דא ודא או אפילו מקום של בשר יהיו סגורות, תהיה לדבר 0 השפעה. בתל אביב יש כל כך הרבה אפשרויות וברור לנו שאין מצב שכל המסעדות יהיו סגורות בשבוע הזה לצורך המחאה. אני מציע בחום לעמותת מסעדנים חזקים יחד לחשוב על פיתרון יותר מעשי, כי ההצעה הנוכחית לא הגיונית בשום צורה.
שי | 24.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת