אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בדרך לקלפי: הבטחות מוגזמות מול הישגים מנופחים

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
אל תגידו מילה רעה על נתניהו, תשתמשו במילותיו הוא:
גנץ / לפיד : תשתמשו בסרטון של ביבי כנגד ביבי, ציטוט סרטון של ביבי מ-2008: ״פה מדובר על ראש ממשלה ששקוע עד צוואר בחקירות אין לו מנדט מוסרי וצבורי לקבוע דברים כל כך גורליים למדינת ישראל , כי קיים חשש שהוא יכריע הכרעות על בסיס האינטרס האישי של ההשרדות הפוליטית שלו ולא על בסיס האינטרס הלאומי״ כי - רק ביבי יכול להפיל את ביבי
אלי | 28.02.19
4.
נתניהו מציג קבלות ולא רק הבטחות באויר.
אין ספק שההישגים של נתניהו נראים, מוכחים וכולנו נהנים מההחלטות ומשיקול הדעת שלו. לדוגמא: לפני 5 חודשים שוגרו מאות טילים לדרום, המתלהמים האיצו בו להיכנס לעזה ולחסל את החמאס, אולם נתניהו הפעיל שיקול דעת ומנע הרג מיותר של חיילים במלחמה חסרת תוחלת שלא תפתור את הבעיה. עובדה שהחמאס הפסיק לשגר טילים וההרתעה הושגה בדרך אחרת. שאפו לנתניה ולליכוד.
שושי | 25.02.19
3.
הבטחות על הקרח
הצהרות או הבטחות של פוליטיקאים, לעולם לא תאמו בפועל למציאות. כך היה וכך ימשיך להיות. אין לבנות על הכרזות והבטחות במיוחד ערב בחירות, משום מפלגה או רשימה. לפיד בהיותו שר אוצר הכריז על הורדת מחיר הדיור בקרוב. למעשה קרה ההפך, מחירי הדיור רק עלו ועלו מאז. זו רק דוגמה אחה מיני רבות בעבר ובהווה. קנייה או מכירה טובה, תלויות במצב השווקים, ולא תלויה בהכרזות משרתי ציבור.
גבי | 25.02.19
1.
שר התחבורה כ''ץ כשל במענה לפקקים בנה כבישים במקום תח''צ וקווי רכבת
כיום הנסיעה באוטובוסים בירושלים, תל אביב וחיפה סיוט , איטיות, צפיפות. ותדירות נמוכה. הרכבות כשלון מוחלט, באיילון לא בנו עוד מסילות בעשור האחרון והרכבת לא יכולה לתגבר יותר את הרכבות לפחות לא בשנים הקרובות, הפיאסקו של הקו החלקי לירושלים עם התקלות הרבות, ביטול רכבות מהצפון למרכז כי חסרים קרונות, ביטול רכבות מראשון מזרח לתל אביב מאותה סיבה ועוד.
שרגא | 25.02.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת