אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דרעי: "זו היתה טעות גורלית להעביר את מינהל התכנון למשרד האוצר"

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
כשמנותקים אז מנותקים
מנהל התכנון הוכיח שהוא לא מחובר למה שקורה בועדות התכנון המקומיות ולא משנה אם הם תחת משרד הפנים או האוצר. יודעים להנחית "תיקונים" ולחוקק חוקים ממגדל השן שלהם ללא התייעצות עם הרשויות המקומיות שצריכות לבצע בפועל את ההחלטות שמנותקות מהמציאות.
Oriel | 03.03.19
28.
דרעי היה שם מקל בגלגלים של כחלון
למי שעבד פעם במשרד הפנים ,המשרד הזה בהובלת ש"ס היה מקום למשרות רבות פיקטיביות לחרדים ,לא רק זה.,,, דרעי כשר פנים דאג לתקצב יפה מועצות ערביות שיצביעו לש"ס ,עשרות אלפים הצביעו לש"ס ,עכשיו הוא תוקף את כחלון ??? תתבייש אריה !,להשוות אותך לכחלון זהלהשוות שני ניגודים ,שחור משחור, וצח כשלג ,איך אפשר להשוות בכלל ,? כתוב ,,,,,והמשכיל בעת ההיא ידום ,ודי לחכימה .
ידוע  | 03.03.19
24.
ככז זה ששר האותר פוליטיקאי שדואג רק לעצמו
קחלון מתעלל במשק כרצונו ואין עליו פיקוח. במקום לדאוג לנכים, וניצולי שואה שיוכלו להיזדקן בכבוד, ובמקום סיוע לזוגות צעירים ברכישת דירה ראשונה בניקוי מע''מ, ובמקום הנחות מס לעניים , מעדיף קחלון לתת הנחות מס במאות מיליוני ש''ח למקורבים, וקבלת טובות הנאה מקובי מימון, רמי לוי, ובוריס ציקוושוילי האם זה בסדר? הנזק הישיר והעקיף שכחלון גורם לכלכלת המדינה הוא למעלה מ 30 מלייארד ש"ח !!! הכרזתו על הקבלנים שהם מלח הארץ, כאויבי הציבור והקפאת שוק הנדל"ן, גירוש משקיעים מהארץ ומחו"ל, ועצירה כמעט מוחלטת של תעשייה סביב ענף הבנייה שמפרנסת מאות אלפי משפחות, היא בכייה לדורות. מחיר למשתכן?? אין ארוחות חינם. נוכח טיפשות כחלון אנו אזרחי ישראל נשלם בזיעת אפינו את הנזק שגרם לטובת צרכיו הפוליטיים. האם אובדן הכנסות לקופת האוצר זה לא נקרא שוחד בחירות וקניית קולות??? דרוש מיידית וועדת חקירה בנושא.
דוד | 02.03.19
21.
דרעי צודק
האוצר הפך את מערכת התכנון למכונית מירוץ ומקדונלדס שמאביסה הרבה יחידות דיור שלא צריך לגרונן של הרשויות המקומיות. כל זאת ללא יכולת אמיתית של הרשויות המקומיות לעמוד בהסכמי השיגעון המתקראים הסכם גג. צריך לפרק את הוות-mal ויפה שנה אחת קודם ולהשאיר את כחלון וחבר מרעיו מחוץ לכנסת. לשכן אותם באחד מהפרויקטים של מחיר למזדקן-עם כיוון אוויר אחד ובלי תשתיות. כמו שהם משכנים אנשים אחרים
שעשגז | 02.03.19
17.
גנב במשרת שר
לא יאמן איך עבריין מושחת וחצוף כזה ממלא תפקיד שר בדמוקרטיה המושחתת שלנו. הוא גם נואם מסביר ונותן עצות. יש גם כאלה שמקשיבים לו ונותנים לו במה. בקרוב כנראה יהיה בכלא שוב עם חלוק כתום. בשס לא יכולים למצוא מישהו בלי קופת שרצים כזו שיחליף את היור המושחת שלהם? איזו עליבות..
מכלוף | 01.03.19
7.
הפיתרון היחיד לפיתוח הארץ דאגה לאזרחים
וחלוקה שווה הוגנת של תקציבים זה לא להצביע לאף מפלגה מהקואליציה שהיתה לנו, כולם שם סקטוריאלים דואגים אך ורק לאינטרסים שלהם וממונעים על ידי האינטרסים שלהם לא מעניין אותם מה שקורה עם אזרחי ישראל לא בצפון לא בשפלה לא במרכז לא במערב ולא בדרום
יהודה | 01.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת