אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מצעד המיליארדרים: אלה הם עשרת האנשים העשירים בעולם ב-2019

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
תשובה למס' 1
א. הכסף שכתוב שיש להם זה הון מוערך, זה שיש למישהו בעו"ש סכום כזה. ולא תמיד על חשבון זה ייצור הון חדש שלא היה קיים, מי שהפסיד כסף מפייסבוק זה אתרי פרסום גדולים שנהפכו לקטנים יחסית. זה הכל. ב. כדי שיהיה ליותר אנשים עבודה, צריך לעודד פתיחת עסקים עם כמה שיותר עובדים, ואם הרווח של המשקיע לא יהיה כל כך גדול ביחס לסיכון וההשקעה אז הוא ילך לעבוד בתור שכיר או שיקים מפעל קטן. כדי שהכלכלה תתקדם והעולם יגלה מוצרים חדשניים שמקדמים את נוחות החיים צריך לעשות כך. אתה צודק שעשיר גבר ישקיע הרבה בלתת.
פרל | 03.04.19
12.
לענת ממספר 8
המשפחות שכתבת עליהן היו פעם הכי עשירות בעולם - אבל מאז עברו הרבה שנים - ההון התפזר בין הצאצאצים. והיום ההון החדש נוצר ביזמות אינטרנט. הרבה יותר מהר והרבה יותר גדול מהכל. גוגל משפיעים לך על החיים ביום יום - הרבה יותר מאשר עסקי הבנקאות של משפחת רוטשילד, או עסקי הנפט ההסטורים של רוקפלר.
ארז | 03.03.19
9.
ל 4
אני מדבר על מילירדים איפה קומוניזם? לעולם יש חוקים משלו אחד מהם שפער הולך ןמתרחב מתוך חזירות ולא משום מנגנון אחר! מציע לך לקרוא מעט על אדם סמית מאבות הקפיטליזם רק שהוא תמיד הדגיש תחרות תחרות ואז לא יפתחו פערים כאלה שכן הכלכלה העולמית אין לה כל קשר לקפיטליזם אלה קרטליזם
מקס | 02.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת