אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הוזלת ביטוחי החיים אינה אוטומטית: המבוטחים יצטרכו לדרוש אותה

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
לא ברור מאפא נלקחו הנתונים
עם המחירים שהיו קודם וההנחות לכל החיים אין מצב שיש יותר זול. זה ספין כדי לייצר מכירות רבות לביטוחים הישירים שם מוכרים לכל אחד העיקר למכור ולא יושבים ומנתחים לו את כל התיק לראות אם בכלל הוא צריך וכמה. בכל אופן אחרי שמחיר הספר היה גבוה יותר אך נמכר עם 50% הנחה ועכשיי הורידו את מחיר הספר ואין הנחות - זה חשבון פשוט להבין שזו עליית מחירים ולא הוזלה
הטעייה כמו תמיד | 05.03.19
15.
שירה
המחירים יותר יקרים מפני שהם ללא הנחה. כמה שקרים. הרפורמה היא לרעת הציבור והמרוויחות העיקריות הן חברות הביטוח. למה שלא תביאו השוואות מחירים שכוללות הנחות גבוהות שהיו, 50% לכל החיים וכדומה? תראו בעצמכם שהמחירים רק התייקרו... כרגיל הציבור משלם והרבה, הרווח כולו של חברות הביטוח.
כתבה מלאה בשקרים | 04.03.19
13.
רחלי כתבת נפלאה
רחלי, את עיתונאית או שופר של האוצר? מעט יותר עומק והבנה בסיסית היו בוודאי מגלים לך שאת המהלך הובילו חברות הביטוח ולא האוצר. בלי מאמץ גדול היית רק משווה את מה שהיה מול התעריפים החדשים..כפי שאני מחוייב עפ חוק, היית בשוק היום יקר יותר ב20%-25% המחיר זינק יקרה. ומה עוד..סוכני הביטוח שהם שליחי הציבור ואלו שנלחמים עבור מאות אלפי לקוחות מול חברות הביטוח, מנועים עכשיו מלעשות זאת. רחלי תהיה מקצוענית ותרוויחי את לחמך ביושר כלפי הציבור לפחות.
ינון  | 04.03.19
6.
נראה לי שאתם לא רואים את כל התמונה
למרות לכאורה הורדת התעריף. המחיר עלה!! איך זה בשבילכם ? לפני כן החברות מכרו עם הנחות את התעריף "היקר" וכעת התעריף החדש לפי הספר (אין יותר הנחות) יקר יותר. אגב, המפקח לא אישר עדיין את תעריפי ביטוח החיים בתוך ביטוח המנהלים.... כך שההערות בכתבה מטעות ולא נכונות.
אלן | 04.03.19
5.
מה שבאמת קרה
חברות הביטוח איכשהו הצליחו לשכנע את המפקח החדש שהן מוזילות את תעריפי ביטוח החיים כשבפועל המחירים הוזלו ב30% ממחיר הספר אבל המחיר האמיתי שהיה לפני השינוי כלל בתוכו הנחות של עד 50%. אבל בעיקר הם הצליחו לשנות את התגמול לסוכן כי הם שכנעו את המפקח שזה יגרום לכך שלא יהיו ביטולים כי הסוכן יצטרך להחזיר את השכר שלו במהלך 6 השנים הראשונות במקרה ביטול הפוליסה מה שתכלס גרם לזה שהסוכנים ביטוח בעצם לא מוכרים ביטוח חיים בקיצור קומבינה ובלגן
שוקה | 04.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת