אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נשיאת העליון הלכה למסעדה והנהג המתין לה באזור חניה אסור

116 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

112.
ידוע שהשופטים מעל החוק
אדם רגיל מדבר בטלפון בנהיגה- קנס ונקודות השופט אורנשטין- כלום. אדם רגיל הורשע בשחיתות תיק רונאל פישר- 4 שנות מאסר. השופטת רות דוד- כלום. זריקת נעל על אדם רגיל- תיק נסגר מחוסר אשמה. זריקת נעל על בייניש- 3 שנות מאסר בפועל. דריסת פגע וברח בן של אדם רגיל- מאסר על תנאי ושלילה ל-10 שנים, דריסת הבן של חשין- 15 שנות מאסר בפועל.
רחל | 05.03.19
93.
לכל המתלוננים
יאללה יאללה. כתוב מפורשות שאדום לבן כי יש שם חניה. אז אם יבוא מישהו לחנות או לצאת מהחניה - הנהג יזיז את הרכב שני מטר קדימה ונגמר העניין. ולכל מקבלי הדו"חות הסדרתיים - האם אי פעם קיבלתם דו"ח כשישבתם באוטו באדום לבן? מקסימום מבקשים מכם לזוז, ואפילו זה בד"כ לא, אם ההפרעה היחידה היא לחניה ואתם ממתינים בתוך הרכב.
דני | 04.03.19
92.
דוגמה אישית
זה בדיוק השיקוף של תרבות ההתנהגות במדינת ישראל. כאשר אותם אלו האמורים לתת דוגמה אישית לכלל הציבור ולהראות נורמות התנהגות המכבדות את החוק ובמיוחד, אנשי מע' החוק, מתנהגים כעבריינים לכל דבר ועניין, אז מה יעשה לדעתכם האזרח "הקטן" ? גב' חיות, מי שנוהג כעבריין, אין לו זכות לשפוט את חבריו לאחווה.
תותח על | 04.03.19
91.
סמכויות המאבטח?
למיטב הבנתי למאבטח אין סמכויות שיטור, אז באיזו זכות (וחוצפה) הוא דורש מעוברי אורח שיזדהו ועוד מאיים עליהם במעצר? על כך אשמח לראות תגובה מוסמכת. כל נושא המאבטחים לסוגיהם השונים הוא נושא פרוץ. חשבתם פעם מה יעשה מאבטח חמוש של ברינקס אם תנסו לחטוף לו כסף?ירה בכם? באיזו זכות, הרי חטיפת כסף אינה מהווה כל סכנה לחייו? ואם לא, אז למה הוא חמוש? מאבטחים הם "פרה קדושה" והגיע הזמן לעשות סדר בתחום.
מיכאל | 04.03.19
87.
ענת רואה- כתבת לענייני משפט ?
האם יש לך שיקול דעת, או שמרדף אחרי כותרות הוא שיקול עליון ?מבקש להציג בפניך אפשרות שגם עיתונאי ועורך רצוי ישקלו. כאישיות מאובטחת השופטת כפופה להנחיות מקצועיות של היחידה לאבטחת אישים. ( אין לי כל קשר לענייני אבטחה).נינח שמתעורר אירוע בו נשקפת סכנה לחיי האישיות המאובטחת, אזי פנוי מהיר יכול להיות ההבדל בין חיים ומוות. במקרה זה המצאות קרובה של הרכב הינה קריטית!!! אני מניח שגם החתומים על הכתבה יכולים להבין. נכון שהאפשר לדרוש מהאישיות לנהל את חיי היום יום שלו כך שבדיוק מול המסעדה תהיה חניה פנויה גם קיימת. לסכום: לעניות דעתי בכתבה הזאת אין כל ערך ציבורי למעט האפשרות לתת פתחון פה לטוקבקטיסים ואולי לקשט את דפי העיתון. אני כאזרח מצפה שגם עיתונאים יואילו להפעיל שיקול דעת, לא כולם מושחתים במדינה הזאת.
אזרח | 04.03.19
78.
אבטחה מעל החוק ..
לא יתכן שמאבטח ולא משנה את מי מאבטח ישנה סידרי דין לטובת נוחות המאובטח.יש כאן עבירה חמורה ששופטת בישראל היתה צריכה להגיד לא רבתי.ההתעלמות שלה רקנמראה כמה רוממות רוח יש במעמד דרג אלף במדינה .בושה לה ובושה לבית המשפט שדן אנשים על עבירות פחותות מזה ומעניש קשות.
תלי | 04.03.19
52.
סביר והגיוני, הנהג נשאר ברכב אז לא הפריע לתנועה
כפי שניתן לראות מדובר בשעה שאין בה עומס שהרכב מפריע לתנועה. הנהג נשאר ברכב לפי הוראת המאבטח וכדי לוודא שניתן להזיז אותו כשצריך. סביר והגיוני. כאשר בישראל יש אוסף פאנטים ימניים קיצוניים שמחייבים להעמיד אבטחה לשופטת בית המשפט העליון זה מצער, אבל זו המציאות.
רמי | 04.03.19
49.
לא מעט מהמאבטחים של הכת השופטת הם קלגסים-פושעים שהוכשרו לכך מנעוריהם
זהו הנוער ששולחים לצבא וחוזר מקולקל. מכאן קצרה הדרך לעיכובם של אזרחים שלא עברו עבירה, לאיום עליהם, לתקיפתם וכמובן לשקרים ולטיוח של הנהלת בתי המשפט שאינם דבר חדש. אגף הבטחון במשרד המשפטים נמצא הרי אי שם בין הקג"ב לשטאזי ומותר לו הכל. ממילא בתי המשפט יגנו עליו אם העניין יגיע לערכאות, כפי שנהגו לא פעם. מדינה טוטליטרית מסריחה עם שופטים רמאים הנישאים על כידוניהם של בריונים.
אליהו | 04.03.19
41.
מזמן אין שופטים מכובדים פה
מהרגע שהמינויים הפכו פוליטיים הגיעו כל מיני שופטים בזויים למערכת המשפט. חיות, הנשיאה, העבירה בהחלטה שכר טרחה של עורך דין אחד למשרד של בעלה. לזה קוראים גנבה. אבל יבוא היום שהיא תעמוד מול השופט האמיתי, היחדי שאי אפשר לחרטט אותו. ואני מקווה שהוא יתעלל בה בתגובה למה שעשתה במהלך הכהונה הבזויה שלה.
שגב אפריאט | 04.03.19
38.
מדינת בננות
מערכת המשפט בישראל, מזמן איבדה את אמוני, שופטים יושבים בבית הסוהר, פרקליטת מחוז ת"א מואשמת בשוחד ואף אחד לא נוגע בתיקים שטופלו על-ידה, שופטת שביקשה מעבר מיוחד בנתב"ג, פסקי דין הזויים ודאגה לפושעים במקום לאזרחים, אז מה הפלא וזה כניראה רק קצה הקרחון.
אזרח שמשתדל לשמור על החוק | 04.03.19
31.
תתביישו לכם, ברור שעדיף לסכן את חיי האנשים הפשוטים והעלובים
אם יש בעיה באבטחה שתתכבד ותאכל במקום אחר. יש שפע של מסעדות. לחנות בצורה שמסכנת את המשתמשים בדרך בשביל להגן עליה מסיכון דימיוני מראה עד כמה השתרשה אצל כל בעלי השררה התפיסה שהם מעל הציבור ושהציבור קיים כדי לשרת אותם
כדי להגן על הוד רוממותה | 04.03.19
28.
נשיאת העליון
אין גבול לפטפטנים! אין ספק שאף אחד לא מעל לחוק, אך מעניין האם שכשנתניהו הולך למסעדה - כל 25 רכבי האבטחה נוסעים לחנות 128 מ' (או אפילו מטר אחד!) משם, בחניון הציבורי הקרוב, והנהגים יוצאים מהרכבים והולכים לאכול?! ודאי שלא, טמבלים שכמוכם! נשיאת העליון היא "אישיות מאויימת" ולכן נהג המכונית ח-י-י-ב לחנות בפתח המסעדה, למקרה שיהיה צורך למילוט! ואתה, "האזרח הפשוט", לא ח-י-י-ב לחנות באדום-לבן ולכן "זכית" בתשלום קנס! ולסיום, לך, חיים האינטליגנט (מס' 5): כל הנ"ל תקף לגבי שופטי העליון השמאלנים - אבל גם לשופטי העליון הימנים (שאל את אילת שקד מי-הוא-מי, כדי שתוכל לחלק אישורי חניה...).
אבידן | 04.03.19
17.
שמעתם את ביבי מדבר על רדיפה? אז בניגוד אליו, פה זאת רדיפה אמיתית.
מאיפה לעוברי אורח שהרכב שייך לנשיאת בית המשפט העליון? נכון מאוד - עוברי אורח תמימים לא יודעים למי רכב שחונה באדום לבן שייך, ובטח לא יודעים לצלם אותו ולשלוח לעיתון כדי שיהפכו את התמונה לאייטם. נכון שהרכב של נשיאת בית המשפט העליון לא אמור לחנות באדום לבן, אבל הסיבה היחידה ש"עוברי אורח" עלו על העבירה והפכו אותה לאייטם בעיתון היא שעקבו אחריה כדי לתפוס אותה על חם.
יובל, תל אביב | 04.03.19
15.
נשיאת העליון לא רואה בעיניים כלום ?
האם טחו עינייה של אסתר מלראות שרכבה עומד באיסור ? ,האם היא חשה מורמת מהעם ? או שמא אלמנט הגיל נותן את אותותיו , ביפן היא היתה מתנצלת או מתפטרת - אבל כאן בישראל - רק תירוצים , השב"כ אשם , הנהג אשם החתול היה רעב ורק היא מושלמת ,, עצוב לי ,,
ראובן | 04.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת