אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"עיריית ת"א היא עירייה רעבה וממשיכה להילחם על היטלי ההשבחה"

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
"העירייה רואה את האינטרס של הציבור" הצחקת אותנו
העירייה היא גוף שמורכב מאנשים פרטיים שניזונים מהקופה הציבורית. האנשים הללו מקבלים משכורות עתק ומבצעים את עבודתם המועטה בדרך העלובה ביותר האפשרית. זה מתחיל בראש העיר ומליון סגניו המיותרים, עובר העשרות ראשי מחלקות נהנתנים וגומר באלפי עובדים עצלנים. די. עד מתי יעלוזו עלובים וישמחו מושחתים. מדינה פח
יאללה יאללה | 08.03.19
26.
בולמיית הכסף של עיריית תל אביב
תכניות ההשבחה של עיריית ת"א שקולים לפעולות של המשרד לאיכות הסביבה לשיפור איכות האויר בארץ. לפי ההגיון של היטל השבחה, המשרד לאיכות הסביבה צריך לגבות מס מכל אזרח בגין החיסכון בהוצאות הבריאות שנגרם לו והארכת חייו הפוטנציאלית עקב השיפור באיכות האויר. תכנון והחלת התכניות השונות בעיר הן תפקדיה של העיריה מעצם הגדרתה, והרעיון לגבות מהתושבים חחלקים מהתועלת שהתכניות מביאות להם הוא איוולת חמדנית ובריונית. באופן כללי, עיריית ת"א משולה למפלצת עיוורת מרושעת ומגושמת שמתקדמת ודורסת את כל מה שנקרה בדרכה וקוצרת כסף מכל מי שבטווח הישג יד שלה.
יניב | 08.03.19
16.
עירית תל אביב
היא סוחבת העליון ומשלמת סכומי עתק מכספי הציבור למימון מלחמה באזרחות שבדרך כלל ברור שהיא מלחמה אבודה התכנית שהיא מקדמת למבנים ציבור בתוך בנינים חדשים גם היא אינה חוקית ברגע שנדרשים לרשום את השטחים על שמה העיריה מחזיקה בנכסים יותר מהמדינה חצי יד אליהו בחכירה מהעיריה כל גם רחוב חשמונאים לחלק מיכאל אלון ועוד ועוד עיריה בזבזנית ומושחתת כולל שוחד סודות בושה
jgabi | 07.03.19
12.
אל תוורו תגררו את העיריה הזו למשפטים. מעניין כמה מיליארדים חסרים בקופתה
עירית תל אביב ועוד עיריות החליטו שלא משנה מה יהיה, הן ינסו לסחוט מהתושבים ומבעלי עסקים כסף בכל מקרה גם אםב רור להן מראש שהן עושות מעשים שאין להם ביסוס חוקי בשיטת מצליח. אז אל תתנו לשיטתצ מצליח להצליח - גייסו עורכי דין טובים ( אם אתם מאמינים בצדקתכם) ותדפקו את העיריות עד העצם.
achy | 07.03.19
3.
התנהלות חזירית של עיריית תל-אביב
עיריית תל-אביב מנסה לשים ידיה על כל שקל שניתן אולי לגזלו. בית המשפט העליון סגר לה את הברז של הגזל משימוש חורג מהיתר. שמאים מכריעים סגרו לה את הברז בענין רובע 3 ואין לי ספק שכך יקרה ברובע 4. די כבר, תשמרו את הידיים בכיס שלכם ולא בכיסם של התושבים.
גיל | 07.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת