אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אנבידיה הגישה הצעה מתחרה לרכישת מלאנוקס

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
עיסקה שלא תקום
אייל ולדמן מרוויח לא רע מהחברה לפי הפרסומים, כמות יפה של מזומנים בקופת החברה, לחברה מכפיל רווח נאה בענף הטכנולוגיה, רווח למניה נאה, ביקוש הולך וגדל למהירויות גבוהות בהעברת מידע בכל תחומי החיים, שווי חברה של 6 מיליארד - שווי נמוך בהרבה בהשוואה לחברות בתחום שרותי ענן ומרכזי מידע ומנכ"ל חכם, אזי למה שיימכור את החברה, האם יימצא מקום יותר רווחי להשקעה? לא יחד עם זאת החברה נהנית מפרסום בינלאומי חינמי אם היא יוצרת עניין לרכישה מצד חברות מובילות בענף הטכנולוגיה.
יוסי | 10.03.19
8.
מסכים עם 6
זה שמציעים 6 מיליארד זה לא אומר כלום.אם תסתכלו אחורה 5 שנים תראו שהחברה היתה תקועה על 40 למניה שנים ארוכות.אבל החברה השקיעה וגם רכשה חברות ישראליות טובות ובהחלט 180 דולר אפשרי.ממוצע מוצרים ב 70 אחוז שוק.רק לאיסיאי היתה שליטה כזו בכפל דיבור ומי שניסה להתחרות הבין שמאוחר מידי.איפה המדינה שתחזק את הצפון? אחרי יוקנעם הגליל מחכה למלנוקס. הצעירים יינדדו צפונה.
רואה בקלפים | 10.03.19
7.
פשיטת רגל של התעשייה הישראלית
בשנים האחרונות אנו חווים אקזיטים רבים של חברות ישראליות מצליחות או כאלה עם מוצר מצויין לגורמי חוץ. זה טוב ויפה ורווח מהיר לבעלי המניות ולמדינה שמעודדת זאת עקב ההכנסות מהמיסים. אך אוי לבושה ולשיטה. אותם גורמים מבינים בשלב מסויים כי תפעול החברות הללו בארצנו היקרה עד טירוף, אינו משתלם. והם הופכים את עורם, וסוגרים את אותן חברות בארץ ומעבירים את הפעילות קרוב למדינות שלהם. כתוצאה מכך, אלפי עובדים ומשפחות שעבדו במשך שנים בחברה גדולה ומבוססת. מוצאים את עצמם כשהקרקע נשמטת מתחת רגליהם. מפוטרים, וחסרי עבודה. בזמן שבעלי המניות גורפים לכיסם את המיליונים. זה הזוי, מקומם ובושה. מדוע? כי אין שום הגנה על הפועלים ״השחורים״. קחו לדוגמא את חוקי המדינה בסין. שם, מי שרוצה לפחות חברה או למכור חברה מחוייב להשאיר לפחות 50 אחוז בידי אזרח מקומי, שיידאג להשאיר את החברה בסין. אז נכון שכח העבודה בסין זול יותר, אך אין לזה שום קשר למדיניות ממשלתית כלכלית הדואגת קודם כל לעניי העיר- קרי, הסינים.
ישראל | 10.03.19
2.
מדוע חלקה של מלאנוקס שונה
פורסם עד עכשיו נתח שוק 82 או 85 אחוז. לא 77 אחוז? לדעתי אינטל עשויה לוותר על השוק אם מלאנוקס תלחץ עוד קצת על הגז. יש לאינטל שווקים אחרים. אסור שמלאנוקס תימכר בפחות מ 10 מיליארד ועדיף שלא תימכר בכלל. מה בוער? החברה מקדימה את השוק בגדול ושולטת בתחומה. עוצמה בלתי נתפסת עם שוק עולה. אם מלאנוקס פותחת סניף בראש פינה או צפת זו מהפיכה בצפון. איפה משרד הכלכלה שיפנק אותם קצת כמו את אינטל.
אינפיבנד | 10.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת