אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לשכת עוה"ד מטייחת: העסקת המבקרת תימשך עד אוקטובר

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
אני לא מוצא שהמבקרת עברה כל עבירה פלילית
אני לא מתייחס לפן החמור של התנהלות הלשכה ושל המבקרת. אני שואל את עצמי האם נעברה כאן על ידה עבירה פלילית והתשובה, לעניות דעתי, היא לא. היא לא קיבלה דבר (שכר) במרמה או בתחבולה מכיווו שלא הציגה כל טענה שקרית, היא לא הפרה אמונים (גם אם נניח שהיא עובדת ציבור) מכיוון שהמחדל היה בידיעת מעסיקיה. אם מישהו רואה כאן עבירה אחרת-אשמח לדעת.
סנגור | 15.03.19
17.
הלשכה חייבת רפורמה מהותית כפי שמציע עו"ד שרון טל
חפשו בגוגל "עורך דין שרון טל לשכה וולונטרית" כי לא משנה איזה עו"ד יבחר ליו"ר הלשכה, כל עוד לא תהיה רפורמה מהותית במבנה שלה.. היו"ר הבא ימצא את עצמו במלכוד.. והשינויים ו/או "השיפורים" (עם כל הרצון הטוב ומאמין שיש לכל אחד מהם המון רצון טוב) יוכלו להיות מבוצעים בשוליים.. רק רפורמה מהותית כפי שמציע עורך דין שרון טל בדומה ללשכה הוולונטרית של לשכת עורכי הדין בניו יורק תרפא את לשכת עורכי הדין בישראל מניגודי העניינים ועוד תחלואות שראינו בסדרה גלימה שחורה.
לשכה וולונטרית | 14.03.19
16.
אפי נוה=משה אשר=ערן ייעקב = רשות המסים
תבדקו את הקשרים של עו״ד משה אשר עם עו״ד אפי נוה יחד עם מנהל רשות המסים היום ערן יעקב עו״ד אפי נוה מיצג את הפירמות הגדולות קיבל הנחות אדירות בשומות מעלליהם של חבורת המוקיונים עלתה מאות מיליוני שקלים של כספי ציבור
האחים בונאפרטה | 14.03.19
11.
סמל השחיתות
גוף מסואב אשר מתחתיו וועדות האתיקה המושחתות . הגוף הזה ואורגניו נותנים שרות מעולה לעורכי הדין הינם לבין עצמם ותו לא . מגינים על עורכי דין מסריחים ומושחתים ואם הראש היה מסריח אין ספק שכל הגוף מסריח והנה ההוכחה והיא לא היחידה . הגיע הזמן לסרס את הגוף הזה ולהשאיר לו רק את תשלומי החבר . להוציא את וועדות האתיקה לגוף חיצוני אחרת השחיתות תמשיך ותחריף . בל נשכח את לוק לשכת עורכי הדין אותה גם צריך לבטל לאלתר וזאת מאחר והגוף הזה היה שותף לחקיקתו . הגיע הזמן למחוק את הארגון הזה מהמפה .
נפגע לשכת עורכי הדין | 12.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת