אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הטרולים נגד "קפטן מארוול": עגבנייה רקובה מדי

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
איזה קשקוש. נרדים הכי פמיניסטים.פשוט לתופעה המבחילה הזו אין קשר לפמיניזם
אלא להשתלטות כוחנית של מיעוט שחושב שאלימות וגזילה ושתלטנות זה הפמיניזם החדש. שנאת הגברים המצחינה לא קשורה לפמיניזם, והסרט הזה רווי ממנה. אתם הטרולים, וזה לא יצליח לכם להרוס את העולם ולהחליף שלטון כוחני אחד, באחר, רק כי נדמה לכם שזה ישתלם לכם אישית.
גל | 22.10.19
19.
כתבה הזויה, ממתי גברים נגד גיבורות נשיות?
מלא סרטים מלאים בגיבורות נשיות, החל מ-X man, עד הנוסע השמיני, טרמינטור, רובוקופ, לארה קרופט. הן בתפקיד ראשי והן בתפקיד משני. הסוגיה היא אחרת, עכשיו כשמוציאים סרט עם גיבורה ראשית, אז חייבים להכריז שהוא פמיניסטי? אז מה היו הסרטים הקודמים?
מישקפופר | 16.03.19
14.
הכתב מנותק מהמציאות וחי בעולם דמיוני והזוי
אסביר בקצרה: גיבורת על שהיא אישה - זה מד"ב ובלתי נתפס אצל האוכלוסיה - אתה רואה את זה ונשאר לך רק לומר "טוב זה קורה בסרטים". למה ? כי אם תרדו למטה יש מצב שתתקלו בגבר חסון עם מראה וגישה שהוא יכול לכבוש את העולם. מה הסיכוי שתראו אישה כזאת ? 0 ? 0.00001% ? אם יש מצב מסוכן - נניח מחבל חמוש בתחנה מרכזית - מה אתם מצפים מהגברים שמסביבכם יעשו ? יסתערו עליו ! והנשים ? הגברים צריכים להגן עליהן. גם בחייהם ! בקיצור - תפקידו של הגבר מקדמת דנא הוא להגן על האישה. לא להיפך. אה - כן, לא כולם צריכים להיות פמיניסטים ! למעשה, רק כ-6% מהנשים מגדירות את עצמן פמיניסטיות. למה ? כי הפמיניזם הקלאסי (והצודק) סיים את תפקידו בהצלחה מסחררת. נשאר רק הרדיקלי שרק אוהב לרדות ולהתעלל בגברים באופן חולני ואובססיבי - ואין לו מקום בחברה מתוקנת.
אנני | 15.03.19
13.
לכתב אין מושג מה קורה שם בחוץ
מתי תלמד שהחיים הם לא קיבוץ? אין לכתב מושג איזו מלחמת תרבות מתרחשת בעולם המערבי. לאחר שחדרו לכל מקום בעולם התרבותי. משחקי מחשב, קומיקס וקולנוע. מנסים להפוך למשחקי קורבנות באופן גרוע. להוסיף למשחק דמות טרנסית שחורה כדי שכולם יוכלו להזדהות איתה או להפוך דמות של גבר לבן לדמות של נערה שחורה. רק כדי להיות מגניב נורא. אז חברות הקומיקס קורסות וכנראה אין מה מה לעשות. זה תסמין לסוף העולם התרבותי של המערב. אבל אל דאגה יש תרבות שתחליף אותו השולטת כיום במדינות ערב.
אורי | 15.03.19
12.
אז זהו שלא...
1. כתבה גנובה 2. המעריצים מתלוננים על השחקנית עצמה, והסרט היה לא טוב. בטח שבטח לא העצמה נשית. 3. היו המון סרטים עם דמויות נשיות שלא גררו תגובה כזו. אולי תעשו מחקר לפני שאתם מעתיקים מאמרים. זה די מביך לקרוא דבר כזה אחרי שאתם לא מנתחים לעומק כל מה שעבר סביב הסרט
אחת שאכפת לה | 14.03.19
9.
צד אחד של המטבע.
אחת הסיבות ש"קפטן מארוול" קיבל ב"Rotten Tomatos" ציון נמוך מאוד היה בגלל ההערות הגזעניות של השחקנית הראשית, ברי לארסון, כנגד הזכרים הלבנים (ואחרי שקראתי את הנון סנס שכתבת כאן, אני מניח שאתה חושב שאי אפשר להיות גזעני לעבר הזן הלבן, הא?). עוד אחת מהסיבות הינה אופן המשחק הנוראי של ברי לארסון. לחתול בסרט היו יותר הבעות פנים מאשר לה. ולהערה החסרת טעם שלך שכל ה'טרולים' שונאים נשים כגיבורות בסרטים, הכבר שכחת את "וונדר וומן", שהיה היט ענק? או את "אליטה - מלאך קרב"? או שאולי פשוט התעלמת מהן?
ג'ושעא | 13.03.19
8.
טראמפ הרי מעריץ של די סי זה ידוע
אפילו ליהנות מסרט כמו בימים הטובים כבר אי אפשר בלי למצוא את עצמך בעיצומה של סערה פוליטית חסרת פרופורציות. בנאדם הולך לקולנוע בשביל אסקפיזם עד לשם תרדפו אחריו עם הבולשיט הפוליטי. אם יש מישהו שאשם במיזוגניה הזו זה רק הפמינזם הרדיקלי שמנסה לגרום לגברים רגשות אשמה שהם נולדו כאלה,בדיוק מה שידידתנו ברי לארסון עושה בכל הראיונות שלה.
מר. וול | 13.03.19
7.
תיקון קטן
אנשים לא עשו "פיגוע" לדירוג רק בגלל שהיא אישה - אלא בגלל דברים שהשחקנית אמרה. אין להם שום דבר נגד נשים במרכז סרטים - בנוסע השמיני, מלחמת הכוכבים הראשונים, silent hill ועוד הרבה היו דמויות של נשים חזקות במרכזם. זה היה נטו אמירה של השחקנית שהתפרשה כאמירה נגד גברים לבנים. לפניכם - "כתב" שלא עשה תחקיר כמו שצריך. בברכה - גבר לבן שנהנה מקפטן מארוול.
קווין | 13.03.19
2.
יש גם צד שני שכותב המאמר התעלם ממנו
ברי לארסון, השחקנית שמגלמת את הגיבורה הראשית. אמרה שהגיע הזמן שיהיו פחות גברים לבנים בתור מבקרי סרטים. ויותר צבעוניים ונשים. וזה מה שעיצבן קבוצה גדולה של אנשים (בעיקר ימנים). חבל שכותב המאמר התעלם לגמרי מההשתלחות הגיזענית והמיזאנדרית של השחקנית.
אלון | 13.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת