אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פרשת טלגראס: המשטרה לא פיצחה את הצפנת האפליקציה

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
מה שהכי מדאיג הוא הביקוש הגבוה לסמים ! יש כאן כשל חינוכי וחברתי מהמעלה הראשונה !
הריקנות חוגגת !! מכורים וריקנים אחרים - פשוט תפסיקו לקנות את הזבל הזה. אתם מרגישים דיכאון ? זה בכלל שאתם מכונסים בתוך הת~ת של עצמכם ! לכו לעזור לאנשים אחרים ! תתנו, במקום לחשוב כל הזמן איך לקבל ! תקימו משפחה, תביאו ילדים - תתנדבו תתחברו עם אנשים טובים, אנשים פשוטים, לא עורכי דין ורופאים ! לא פקידים ולא אנשי הי-טק ! אלה הכי חולים בדיכאון ! לכו למטה - לאנשים הפשוטים, אנשי השוק, מוכרים, נהגים, מורים, פועלים וכד'. זה עובד !
אנני | 15.03.19
10.
סאחים מחרטטים בלי סוף...
לא נמכרו סמים בידיעה לקטינים, יש כאן הרבה דיסאינפורמציה שהמשטרה מנסה לדחוף כעובדות במטרה למקסם את השם שלה בקרב הציבור. רק מה, הכל שקרים, היו מכירות של סמים "קשים" יותר מגראס כן, אבל גם שם נעשה אימות לאנשים רק מעל 18... ומה אתם נדחפים לאנשים האלה לחיים? אלו בגירים עם זכות על גופם, כמו שלאף אחד אסור לאנוס אותם לא נראה לי הגיוני שלמישהו יש הזכות לומר להם מה כן להכניס לגוף שלהם. כל עוד אין פגיעה באחר, אין פשע. והשיח הזה על "ארגון פשיעה" בחיאת, אתם צריכים לקרוא קצת מה האנשים האלה עשו בשביל הקהילה
כנראה לא שפוי | 13.03.19
6.
לעצור סחר בטלגרם זה כבר אבוד
לכל צרכן שצרך בקבוצות בטלגראס יודע ששם נמצאת הסחורה הכי ירודה והסוחרים הכי לא אמינים. היום לכל צרכן מדופלם יש כבר קבוצות ספציפיות מאומתות ולא צריך כל פעם אימות חדש כמו שנדרש בקבוצות הטלגראס והלקוח יודע שהוא מקבל סחורה טובה. ההצטרפות לקבוצה נעשית ע״י חבר מביא חבר וככה הסיכוי לסמויים כמעט ולא קיים. הטלגראס היה הטריגר ועכשיו השוק הזה מבוזר עוד יותר ולא ניתן לעצור אותו אלה רק להפוך אותו לחוקי.
ניר | 13.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת