אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בור השומן בסכנת מוות: אפס פוליסות ביטוחי מנהלים בחודש

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
נתוני סרק
כתבה ללא ידע מינימאלי של השוק. א. ניתן למכור גם היום מנהלים. רק ללא ביטוח חיים. וסוכני הביטוח לא מוכרים ביטוח חיים בגלל המחלוקת על סוגיה אחרת ב. כבר כמה שנים שהנתח של המנהלים לא עובר את ה20% ולא 50 % כמו שכתבה הכתבת המלומדת. ג. הביטוח חיים שנמכר עד היום במנהלים זה אותו תעריף של הביטוח חיים הרגיל רק ללא הנחות.
יוסף | 15.03.19
16.
לכל מי שיש פוליסת מנהלים עם...
עם דמי ניהול הגבוהים מחצי אחוז על הצבירה ומקדם של 180 ומעלה, שמהר ינייד את הכספים לקרן פנסיה ושיעשה ביטוח אכ"ע בנפרד (שגם עליו ניתן לחסוך משמעותית). ואם אתם מתחת לגיל 50 אפשר אפילו לעבור למסלול מנייתי בקרן שיעשה תשואה גבוהה עד הפרישה.
יוני | 15.03.19
14.
הבטיחו הוזלה קיבלנו התייקרות
הכתבות האלה זה ממש גבוב של שטויות, אמנם היו תעריפים יותר יקרים אך אחוזי ההנחות שחברות הביטוח נתנו במהלך השנה היו גדולות ולכן בפועל הלקוח שילם פחות מהתעריפים של היום שעליהם אין הנחות בכלל. לובינג חזק של סוכני ביטוח מי סיפר לכם את זה ? כל ענף הביטוח משפיל פעם אחר פעם את הסוכנים כל בעיה שקיימת בשוק נופלת על הסוכנים בגלל העדר לובינג חזק והלשכה שותקת כבר שנים. מי שמושך בחוטים ועושה את השינויים אלו חברות הביטוח הוותיקות שמנסות להיפטר מהסוכנים, ועל הדרך לגבות את הלקוחות בכספים מיותרים.
סוכן ביטוח | 15.03.19
13.
אחד שמבין
נכון ביטוח מנהלים מוצר יקר אין ספק , אבל : לדוגמה בביטוחי מנהלים כבר שנים הפרמיה לא יותר יקרה בביטוח מנהלים מאשר בפרמיות פרט המצב הזה היה בעבר הרחוק ( עד 2004) והעלויות של כיסויים הרבה יותר שקופות בביטוח מנהלים מאשר בפנסיה ( שם אין הפרדה בין אכע לתגמולי מעסיק ). חשוב שלא לראות את זה כהמלצה לביטוח מנהלים - לחלק גדול מהציבור המוצר הזה לא מתאים ואף מזיק
כתבה מטעה ומלאה באי דיוקים | 15.03.19
10.
אינטרסים
לכל אחד יש אינטרס פה. לי אישית אין ביטוח מנהלים אלא קרן פנסיה ברירת מחדל. מה שכן, אם חברת ביטוח תקרוס - היא עלולה לא לשלם לי פנסיה. לכן האינטרס האישי שלי היא שחברת ביטוח שלי תמשיך לעשוק פראיירים אחרים עם ביטוחי מנהלים העושקים. זה כמובן לא מוסרי, אבל עם הזמן אני יותר ויותר מגלה שבמפגש של מוסריות והכסף (לעיטים מדובר בהישרדות כלכלית) - המוסר מפסיד.
חוסך | 14.03.19
7.
ביטוח מנהלים
שוב את טועה ובעיקר מטעה את הציבור באפס הבנה של המציאות. השינוי בתעריפי בריסק גרם לשני דברים, האחד, התייקרות התעריף!!!!! השני דרישה להחזר עמלה של 6 שנים שממנה רק חברות הביטוח ירוויחו. זו הסיבה להפסקת המכירות!!! אולי במקום ללכת על הראש של הסוכנים תתחילי ללכת על חברות הביטוח עצמן, את בורה ובעיקר צבועה
דורון | 14.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת