אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שלטון חמאס רועד. לא צריך להאמין להכחשותיו

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
כשדברים מוזרים קורים לפני בחירות, תשאלו את עצמכם מי מפיק מהם תועלת?
אני באמת היחיד שמאמין שזה תכסיס פוליטי של נתניהו המבוהל? איזה ניעור טוב לתושבי המרכז, להראות להם מי עוד מיריביו יכול לעמוד מול איומים בטחוניים? אם הייתי רוצה להפגיז את תל אביב, הייתי עושה את זה בשעת ערב נוחה ויורה שניים? או מחכה שכולם ישנו (זמן תגובה ארוך מאד לירידה למקלטים), ואז מפרק מאה טילים? לא חמאס ולא ג'יהאד מעזים לשגר טילים למרכז ישראל, ואי לקיחת האחריות הבוקר רק מחזקת את הטענה. דיי להיות תמימים, אנשים.
אסף | 15.03.19
8.
בשלב זה
ידוע שאף אחד לא לקח אחריות על הירי. ידוע שלא נמצא איפה נפלו הרקטות, וצה"ל טוען שלא היה יירוט אבל יש סרטונים של מיירטים רצים ברשת. נדמע לי שיותר סביר שהייתה תקלה בכיפת ברזל, ירינו על כלום, הפיצוצים שנשמעו היו המיירטים ולא שום רקטה וצה"ל חיפש דרך לרדת זריז מהעץ אז תקף כמה דיונות והסכים אם חמאס שבעצם הכל בסדר...
ספק סביר | 15.03.19
6.
הכל בטעות ילד מפגר בן 9 לחץ כפתור השיגור
תגידו אתם לא חושבים שפוגעים באינטיליגציה שלנו. הכל נעשה בלי כוונה ובטעות. לא טיל אחד 2. לא סתם אלה פאגר. נו בחייאת . יש כמה מטומטמים במדינה. ואולי גם הרבה. אבל לא כולם מטומטמים. מחר נהרוס את עזה בטעות ובלי כוונה. כשחייל עושה טעות כולם מחפשים איך לטחון לו את הצורה ואפילו עומדים בתור. כאשר טרוריסטים עם הצהרה של חיסול ישראל אומרים את זה. יש מישהו מספיק דביל להאמין. ןאיפול ציינו שיש הערכות כאילו בצהל. לא ידעתי שיש חסרי משכל נותני הערכה בצהל. זה באמת מדאיג . לכל עם ישראל פורים שמח. כן נרבה וכן נפרות.
ציוני | 15.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת