אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בואינג תוציא עדכון תוכנה למטוסי 737 MAX המקורקעים

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
אני בטוח שבואינג
כשהינדסה את המטוס הזה הם חשבו על כל מה שאפשר.. בשביל שיהיה הכי בטיחותי שאפשר.. ואם זה היה קורה באירבוס מה היינו אומרים אז נכון יש בעיה טכנית במטוס,שאני בטוח יתקנו אכ ת זה ולא תמשיך להוות בעיה בעתיד נכון יקח זמן וזה יעלה הבואינג כמה מאות מיליארדים אבל אני בטוח שהם לא טיפשים זה ספינת הדגל שלהם והם עכשיו הכל בכדי שהמטוס הזה יהיה הכי בטיחותי שיש ובתור אחד שטס איתו אז נכון הוא צפוף מה לעשות זה מטוס שמיועד לטווחים קצרים בינוניים ובלואו קוסט אבל היה ממש חוויה לטוס איתו הוא הרבה יותר שקט מהדגם הקודם
קוקי | 16.03.19
9.
יד על הלב, תמשיכו לטוס איתם
אי אפשר להמנע ממטוסי בואינג. יש הרבה יותר מידי מהם באוויר. להגיד שאני מפחד לעלות על מטוס של בואינג? כן. בהחלט. להרגיש שאני מרגיש כמו בקר בקרון בבואינג צר הגוף הזה? במקרה יצא לי לטוס עם אתיופיאן לאדיס אבבה הלוך וחזור כמה ימים לפני המקרה, והמטוס הזה הוא סיוט בעיני. רעש, צר, קופסת גפרורים הבלי מקום ברגליים. כשהעגלה במעבר בכלל בלגן. אין מסכים, אין שקעי טעינה. ולך תסתדר ארבע וחצי שעות טיסה. מהטיסות הקשות והרעות בחיי. לא בוטח בבואינג. מי שמוציא כזה מטוס, אין מה לבטוח בו. ועדיין, אני בטוח שמי שיטוס לעבודה או הנאה עם בואינג לא ירד מהמטוס כי זה בואינג.
היה רע | 16.03.19
8.
בואינג
יש כאן קשר שתיקה הרבה הרבה יותר עמוק מאשר רק "עדכון תוכנה". תלונות רבות וקודמות של טייסים, ההתרסקות הראשונה, מרכז כובד לא נכון ולא ראוי למטוס מודרני. זה מתחיל להיראות כמו פתרון בסגנון מיטב תעשיית הרכב האיטלקי של שנות השבעים, (מישהו אמר פיאט?): פותרים תקלה סדרתית ע"י שעתיים תכנון של 8 מהנדסים, ותוספת של 80 ברגים בקרבורטור ובשסתומי המנוע.... בואינג: נכשלתם בגדול עם הדגם הזה!!! כמו שאירבוס הודיעו על הפסקת ייצור הדגם של A380, לא יקרה לכם כלום אם תעצרו את ייצור הדגם באופן מוחלט ותגידו "טעינו, סליחה ממשפחות ההרוגים". ומוטב לפני התאונה הבאה!!!
יוסי מ-חיפה | 16.03.19
6.
בטוחים בבטיחות המטוס אבל משחררים עדכון תוכנה
בטח התחילו לעבוד על העדכון מיד לאחר ההתרסקות הקודמת משום שידעו שהמטוס לא בטוח לטיסה. פתאום תוך שלושה ימים יש להם גרסה חדשה ובדוקה ?? אני בטוח שהמהנדסים והמנהלים בבואינג ידעו על הבעיה ושתקו. סיכנו עשרות מיליוני נוסעים. לכאורה.
יוני | 16.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת