אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אחרי הסנקציות: לאומי מגרש את האלוף ישראל זיו

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
לכל המתלהמים
אני מכיר היטב את האלוף זיו, ושירתתי אצלו כמח"ט. אדם יוצא דופן שכולנו חייבים לו הרבה, ישר כמו סרגל מוסרי מקצוען וסמל לדוגמא אישית. כל המרושעים ששמחים יקחו אויר, ויתנו לו את הזמן להוכיח שמדובר באיוולת מרושעת. ואני מקווה שבנק לאומי ששילם קנס של מיליוני דולרים על עברינות מוכחת של עצמו ויכול להתביש בדורסנות שלו, ישלם כפליים לאדם המעולה הזה.
י.ד. | 18.03.19
20.
היה מפקד נערץ
בהיותו סגן אלוף היה מפקד "פלוגת" החיר בבה"ד 1. יצא לי לשרת איתו (הייתי בסגל בהד 1) לא מעט. מהיכרותי איתו היה לוחם אמיץ ומפקד נערץ ע"י פקודיו. אני יכול רק לספר על אדם מצחיק עם חוש הומור שלא נגמר. נחמד מאד. חברמן. אני מאד מקווה שלא הסתבך במשהו לא חוקי/מוסרי . האדם הזה הקדיש כ 40 שנה לצה"ל וביטחון ישראל. בוא ניתן לו כבוד עד שיורשע אם בכלל.
עופר | 17.03.19
19.
כל מי ששונא ביטקוין - זו דוגמא חיה למה הוא נחוץ
ובלי קשר לכסף, אני לא מבין למה זה חוקי שהמדינה תמכור נשק במיליארדי דולרים ולבן אדם פרטי אסור? זו אותה שאלה על הגרלות, למה למדינה מותר להפעיל מפעל הפיס ולגרוף רווחים לכיס ולבן אדם פרטי אסור? אם זה כל כך רע ואסור - אז שגם המדינה לא תתעסק בזה.
יוני | 17.03.19
13.
אנשים עדיין לא למדו שכשאתה מחזיק את כספך אצל אחרים אז זה הכסף שלהם ולא שלך. שיגיד תודה שהם
עוד הקלו עליו. אצל אנשים אחרים הם בכלל מחרימים את הכסף ומקפיאים את החשבון. אגב, לאור חוק איסור המזומן הבן אדם הזה נדפק לחלוטין. הרי עכשיו אסור לו לבצע אף קניה בסכום של מעל 10 אלף. כמוהו יש עוד המוני אנשים.
חחחח | 17.03.19
7.
הפקרות רגולטורית של בנק ישראל
בנק ישראל והמפקחת על הבנקים אינם ממלאים את תפקידם. לא יתכן שהרגולציה של בנקים ישראליים מנוהלת ע"י שלטונות ארה"ב. נוצר כאן ואקום רגולטורי שמשליך על אזרחים ישראליים וגם זרים המשתמשים בשירותי הבנקים הישראליים וסובלים מאטימות, טיפשות וחוסר איכפתיות של המפקחת על הבנקים שענינה טובת הבנקים (או נוחותה האישית) ולא טובת מקבלי השירות באשר הם
אסף | 17.03.19
5.
חמור מזאת
אחותי אזרחית ישראלית ואמריקאית שחיה עם בעלה הרופא במיאמי ביץ.אחותי החליטה לקנות את חלקי בירושת דירת הוריי ולהשכירו. ניגשנו לבנק לאומי באלנבי גיסי עבר מסלול שאלות ולמרות שהציג תעודת פרופסור וכרטיס ביקור הבנק סירב לפתוח להם חשבוו כאן בארץ.ללא כל הסבר רציני חוץ מהמשפט שאסור להם. ניסינו בבנק הפועלים וגם כאן היה אותו סיפור. בסוף הצליחו להתקבל לבנק המיזרחי .אחותי פתחה תיק במס הכנסה בארץ ומשלמת מס עבור הכנסותיה מהשכירות והציקים מופקדים בבנק.כמו כן משלמים גם מס בארה"ב על הכנסות אלו . המסקנה שלי שמנהלי
אלי | 17.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת