אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התרגיל שמאפשר לכיל לחמוק ממס של 100 מיליון דולר

47 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
מעבר להריסת ים המלח היחודי בעולם - הם בוזזים את הקופה
בחסות ראש הממשלה ושלוחיו. זאת הדעת לא סובלת. עד מתי ראש ממשלה מושחת ימכור את משאבי הטבע המעטים שיש לנו לבעלי ההון? יש להפקיע מהם את הרשיון לכריה בים המלח. האזרחים לא יוצאים נשכרים מכך, אלא רק בעלי החברה ועובדיו.
ים המלח שלנו לא של עופר | 18.03.19
27.
משפחת עופר לדורותיה העסיקה מנהלים בכירים מקושרים שתפקידם היה לעשוק את המדינה.
השיטה היתה פשוטה מנהלים עם מהלכים באוצר ורשויות אחרות שתפקידם העיקרי ליצר הרבה כסף בתרגילים פיננסים / מס, בעושק הטבע והריסתו . אנשים אלו תוגמלו במליוני שקלים כל שנה ולכן היתה להם מוטיבציה אדירה .
פנסיונר שיודע היטב | 18.03.19
22.
ששינסקי היה מושתל של בעלי ההון .
בכל העולם משלמים על המחצב לפי כמות הפקתו ולא על "רווחים". ששינסקי היה סוכן של בעלי ההון ודאג שהם לא ישלמו כלום גם לא בגז. אף אדם בעסקים לא עושה הסכמים על "רווחים" כי גם חברות של מילארדים על הנייר "מפסידות". בהמדינה חייבת להפקיע את הזיכיון ולדרוש את כל מיסי העבר ואם עידן עופר יפשוט רגל מה טוב... רמאי ונוכל שחי בלונדון על חשבוננו.
המבין | 18.03.19
17.
הפרצה קוראת לגנב
שיטת חישוב הזוייה. מה זה רווחי יתר? מה כל השאלה מה שווי הרכוש? תשלחו כמה שמאים חיצוניים שכל אחד ייתן הערכה בנפרד מהאחרים, ותתחשבו בממוצע שלהם. ואל תנסו את ההגדרה של רווחי יתר על משאבי טבע - או שלוקחים מס קבוע על הדברים הללו, או שלא מוציאים את זה לחברות פרטיות אלא נותנים רק למדינה להפיק אותם (כן, אותה מדינה שלא יודעת לנהל דברים כאלה...)
יסמין | 18.03.19
2.
המדינה צריכה לתבוע את משפחת עופר
הרגת לנו את הים, גמרת לנו את אחד ממשאבי הטבע היקרים ביותר, בצורה נבזית תוך מרמה ושוחד. שיחדת את ניר גלעד כשהיה התרפדיו בממשל ועכשיו הוא מנהל אצלך בקבוצה. בדיוק כמו שתשובה ומימון עושים עכשיו עם שטייניץ במתווה הגז. לאט לאט הכל נהיה שקוף יותר ויותר ואנשים מגלים את השיטות הזדוניות שלכם. בסוף אתה הולך להיות קבור באדמה כמו עובד הניקיון הכי זוטר של המפעל שלך. רק שאת עובד הניקיון כולם יזכרו כמי שעבד בכבוד לפרנס את משפחתו ואותך נזכור כחזיר מסריח שהרס לנו את המדינה.
היועץ | 18.03.19
1.
תפסיקו לרמות ולשדוד אותנו
צריך להפסיק את הפארסה הזו, ביבי תעצור את זה, די נמאס ששודדים והורסים את ים המלח המשאב של כולנו ועוד מבצעים תרגילי חשבונאות. נערי האוצר איפה אתם ?! האם אתם מסתכלים ומתחשבים רק בג'וב הבא שלכם. מבחינתי האחריות היא של הממשלה וביבי העומד בראשה.
יונתן | 18.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת