אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סלקום עברה להפסד ב-2018: "השוק במצב קשה"; מספר מנויי הטלוויזיה זינק ב-29%

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
עידן הכלכלה הרעה מתחיל להתפרק
אם מנהלים לא יתחילו לנהל באמת ולא להסתמך על מודלים של גניבת כסף מלקוחותיה- הם ימשיכו לקרוס. הוט עדיין לא מבינה מה קרה לה. והלקוחות לשעבר יודעים טוב מאד מה היה שם ולמה הם לא יחזרו להיות לקוחות שלה. סלקום- גם אתם גנבתם וכעת אתם לא מבינים למה הלקוחות לא נאמנים לכם- תתחילו לחשוב. רוצים דוגמא עכשווית? קחו את LG ורונלייט- הן עסוקות כל הזמן בלהביא לקוחות חדשים, אין להם כמעט לקוחות חוזרים- הם ממשיכים לאבד לקוחות.
רעמסס | 18.03.19
5.
ועד עובדים גמר את החברה
עודף מנהלים, אבטלה סמויה, התנהלות ביורוקרטית. סלקום צריכה להעביר כמה שיותר כוח אדם למיקור חוץ לדרום ופריפריה, לעבור למטה קטן ואיכותי עם key players, להקטין את BO עם סל מסלולים קטן ופשוט, להתחיל לגבות עמלות על כל אקסטרות שנותנים כמו תמיכה, שירות בשעות לא שגרתיות.
קפיטליסט | 18.03.19
4.
מחירי הסלולר נוחים לגמרי, הטלפון הקווי לא
בשעה שחברות הסלולר מציעות חבילות סלולר בתמחורים באמת נוחים ללקוח ישנו רק מוצר תקשורת אחד במחיר מופקע בישראל - הטלפון הקווי. בזק גובה 25 שקלים טבין ותקילין על קו קל, שזה קו בלי שיחות יוצאות. מי שרוצה גם להוציא שיחות נדרש לקנות חבילת שיחות (כן כן, פטפטני סלולר כבר לא זוכרים שהיה דבר כזה פעם אצלם) וזה עולה כמה עשרות שקלים. באותו זמן סלקום וחברות סלולר אחרות מציעות ללקוח פינוק בדמות קו+דבר חופשי+סמס חופשי+גלישה, והכל הכל? בפחות כסף ממה שבזק גובה, בלי דבר חופשי, בלי סמס חופשי ובלי גלישה. רוצה שיחה מזוהה ותא קולי בסלולר? בכיף. בזק גובה על השירות הזה עוד 5 שקלים. למה? ככה. יש מיליוני ישראלים, לא פעם קשישים, הנאנקים תחת התמחור הלא סביר של הטלפון הקווי. בהתחשב בתמחור הסלולר הידידותי ללקוח קו קל של בזק צריך לעלות 5 שקלים פיקס ודבר חופשי 10 שקלים. פיקס. תא קולי ושיחה מזוהה על חשבון הבית, בדיוק כמו אצל חברות הסלולר. נסו לברר אצל קרוביכם וחבריכם אם הם נשחטים בטלפון הקווי ונסו לעזור להם לשפר את התמחור, אם לא לנטוש כליל. מחיר הטלפון הקווי בישראל, בהתחשב בתמחורי הסלולר הנוחים, הוא מטורף.
dw | 18.03.19
1.
זוכרים,
קראנו השבת את פרשת זכור: זכור את אשר עשה לך ...מי ששודד ועושק את עם ישראל ישלם טבין וטקילין. לא שכחנו: פלפון, סלכלום וברטנר שלושת פושעי ישראל ואל הרביעי "אקספון" יפלו כולם. עברתי לאקספון בלי חוכמות ובלי התחכמויות. בלי שקרים ובלי ניבזויות. אפנה לרבנות הראשית שתקבע יום טוב כאשר ימחקו שלושת פושעי התקשורת שסחטו אותנו. קדימה אקספון . תן השראה לאחרים אולי ההגינות תחזור שוב למדינה הזאת.
יצחק | 18.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת