אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועדת הטייקונים של כבל מסירה את האחריות מהבנקים

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
איזה כלים יש לרגולטורים לפקח על הבנקים?
האם הם יכולים לדרוש דוחות ומסמכים לגבי הלוואות מעל נגיד, 100 מליון ש"ח? האם הם יכולים לבדוק אילו ערבויות נתן אותו לוווה? אם הכל תחת חסיון של בנק - לקוח,איך יכולים לבוא אליהם בטענות? הבנקים נעשו בתי הימורים שלא מפסידים. אם הטייקון מרוויח, גם הם מרוויחים. אם הוא נופל - עושים תספורת על חשבון הקרחת של האזרחים הקטנים ואיתן כבל מכשיר את השרץ. מפלגת עבודה בעיניים?
אזרח זעיר | 20.03.19
10.
ארץ ישראל
ועדת הטייקונים היא לא פחות מאשר משנה את חוקי הפיזיקה, לפיהם, העובדים ברגולציה ממשיכים אצל הטייקונים. קוראים לאפקט הפיזיקלי הזה "אפקט הדלת המסתובבת". והרי חוק זה מבוטל להלן ! סתם. לא יקרה. הרי בתוך עמנו אנו יושבים. קצת שחיתות ושיסוי לא הרגו איש (או אולי כן ?!)
חד גדיא | 20.03.19
7.
הינה מפגן של איכויות שלטון השמאל למי שצריך תזכורת
אז מה היה לנו? בהנחה והבנקים וחברות הביטוח נקיות כפיים... היה לנו הטרדה, בעלות של מיליונים, של חברות ציבוריות, שפוגעת לכל אזרח בכיס. אם ההיפך הוא הנכון אז מתבצעים כאן אי סדרים, שאף אחד לא בולם. כך או כך, את השמאל ההסתדרותי מעולם לא עניין איפה הכסף, כל עוד הם קיבלו את המעשר.. וכמה צפוי... המליצו על ועדה בו שוב ישבו... ושוב יגזרו קופון שמן... ושוב לא יגיעו להחלטה. הימין אולי מושחת אבל השמאל רקוב. האחד עובד עקום והשני לא עובד בכלל. מדכא.
משה | 20.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת