אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בגיל 12 רציתי לעבור לגור עם אבא, ואמא אמרה: "אתה ילד, אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה". אבל החלטתי, ועשיתי"

56 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

49.
"הם באו מחינוך של צנע, של אין" זה מסביר את כל המצב, המשכורות והתנאים בצ'ק פוינט
מפתח מתחיל 12 אלף אנשי תמיכה ובדיקות תוכנה 5 אלף לחברה מלאי מזומנים אגדי שהוא לא מבזבז כאילו מחר הסורים על הגדרות כמו סבא וסבתא ששרדו מלחה"ע ה-2 ומחביאים תפוחי אדמה במרתף לשעת צרה... מה הפלא אם גיל הגיע מרקע של הורים קמצנים חסכנים תקראו לזה איך שאתם רוצים, מסתבר שזה השתרש אצלו מילדות, עם כל הצער שבדבר.
מריוס | 23.03.19
45.
אידיבידואליזם מוגזם, שטיפת מח
המיקוד ,החוזק והאישיות חשובים אבל הרבה יותר חשוב להתחבר לשותפים הנכונים ולהעסיק את האנשים הנכונים. למרות הדומיננטיות של שוויד, צ'ק פוינט מעולם לא הייתה חברה/הצלחה של איש אחד. הרבה יותר חשוב האנשים וקצת מזל. סהכ זה הוא עוד סיפור/משל שבא לפרק אותנו ולהחליש אותנו. תחשבו רק על עצמכם, תהיו חזקים ואכזרים וכך תצליחו...
אינדי | 23.03.19
40.
חברה נצלנית וקמצנית שלא אוהבת לשלם
חברה דוחה, בתור ספקית של החברה שמחתי שחברה כל כך גדולה פנתה אלי . אבל אז נתקלתי באנשים רכש מגעילים ומתנשאים אשר מנצלים את כוחה של החברה על חשבון הספקים. מאחלת להם שיום יבוא וכל זה יתהפך עליהם. הראש מסריח מלמעלה. תרבות ארגונית דוחה
נירית | 23.03.19
38.
אימא- מה עובר עליה...
אימא לבן כזה- מה עובר לה בלב? איך ילד עוזב אימא מעניקה וחביבה (כך נראית בתמונה)? כאילו הוא החליט לבחור. וזה מעיד שהאב שם אותו במצב שהוא צריך לבחור. שכדאי לו לבחור בו אולי מבחינה כלכלית (נשים תמיד נענשות כלילית במדינה זאת בשלטון הקפיטליסטי הזה). כאימא זה סיפור עצוב, ולא סיפור של ניצחון למרות כל הכסף האדיר והכביר.
דריא | 23.03.19
36.
לכל החברות יש הטריקים שלהם כדי לשלם כמה שפחות מס...
שוויד הוא אדם מאד מוכשר וכנראה בעל כישורים ניהוליים מעולים, אם מצליח לשמור על החברה שלו במשך שנים בטופ העולמי. אבל כמו כל חברות הענק...גוגל ואפל...נראה שהוא יודע איך לשלם כמה שפחות מס לקופת המדינה, כחוק כמובן.
משלם מס כראוי? | 22.03.19
35.
בצ'קפויינט יש הרבה אנשים טיפשים. תמיד רציתי לעבוד שם וכשהתקבלתי
גילית שאין שום דבר מיוחד בחברה הזו והכל דיי קפא על השמרים. בנוסף מעסיקים שם אנשים ששואלים שאלות לא נכונות ובעלי ידע מועט שהתקבלו רק מפני שהיו בכמה יחידות נחשבות בצבא (אבל אף אחד לא טרח לבדוק את הידע ומה עשו שם). שמחתי לעזוב את החברה ומאז רק התקדמתי. לגבי גיל, אם אתם חושבים שהוא נחמד כל כך, אולי כדאי שתעבדו איתו ותגלו בעצמכם ;)
יוני | 22.03.19
32.
יש קצינת משטרה בכירה שבנה ברח ממנה אחרי התעללות ביל 14ילד מדהים
והיום משגשג. סיפור דומה. ילד מדהים. נמצא דובר אמת בכל תחקיר ופוליגרף. הלך לגור עם אביו האהוב כאן מאד. מכירים אותו היטב מהישוב. הבן שנשאר, ילד נחמד ולא השיג המון וזה שנמלט מצליח מאד וצפוי לו עתיד מדהים.
ישוב שכולו יודע על האסון | 22.03.19
31.
אני לא אומר שצריך להיות צנוע, אבל גם לא צריך להגיד שאתה צנוע בזמן שאתה בדיוק ההפך מזה
הוא גר בצפון תל אביב באחוזה בשווי 150 מיליון שקל, ולפני זה הוא רכש שני פנטהאוזים בצפון תל אביב וחיבר אותם לדירה אחת בשווי 50 מיליון שקל, וזה לפני שהמחירים התחילו לעלות. הוא גם נוסע בב.מ.וו b7 אלפינה, ולאחרונה רכש גם למבורג'יני לבנה ומידי פעם מגיע איתה למשרד.
שלומי | 22.03.19
9.
בתור סמנכל פיתוח- הייתי מצטרף לשורותיו
אדם שיודע לשאול את השאלות הנכונות ולהקשיב ובטוח מהשאלות גם לבנות תוכנית ראויה הוא בעל חברה שהייתי שמח להיות סמנכל בחברתו ללמוד מכישוריו ולאתגר בכישוריי, בשילוב עם ה רגש גיל הוא נכס ודוגמא למופת איך אדם צריך להתנהג לרעהו ללא קשר למעמדו .
Avishay | 22.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת