אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"שמונה שנים מחיי היו קרב אחד ענקי"

83 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

83.
בושה וחרפה האיש הנוכל הזה מימן
פתאום הוא הגיע ויש לו דיעות על יושרה והגינות המושחת הגדול הזה שמע שיש כסף האיש פתאום חזר לחיים ובודק מאיפה לקחת כאשר פיזר את כספי הציבור שנתן בו אימן למושחת והרמאי הזה בושה וחרפה לראיין אותו המושחת הזה וכזה ראיון מפנק היו לו 8 שנים קשות הוא לא השקיע שקל בערוץ 10 הכל כספי ציבור עם הרמאויות שלו איש לא ישקע שקל בנוכל הזה השנים הקשות כי לא היה מאיפה לקחת כספי ציבור עשה תספורת של 100 % למשקיעים שנתנו אימון לנוכל הזה שיחזור לחור שהיה בו שנים ושלא יחזור אלינו יותר
דוד | 19.06.19
82.
אוי מימן מימן
את מי אתם מראיינים האדם הזה מקומו בבית הסוהר לא השקיע שקל מכיסו כל כספי המשקיעים חולקו בינו לבין המנהלים ופוזרו חיפש כל דרך לרמות ולשקר אדם לא אמין בכלל כל מה שאמר אין לו קשר למימן הוא רימה את כולם בלי בושה דיבר נגד החוקים החדשים שפוגעים בדמוקרטיה שיחפש מקום להחביא את עצמו שלא נראה אותו יותר פתאום שמע שיש כסף הוא חזר לנסות לקחת משאו.לא איש עסקים ולא נעלים שומר נפשו ירחק מהאיש הזה כולם יודעים הכל עליו .
דוד | 19.06.19
78.
מימן חייב לנושים מעל 20M$
ראוי להוסיף כי התנהלות מימן מול נושי אמפל היתה מבישה, והוא אף תבע את בית השקעות מיטב על כך שניסה להחזיר לציבור הנושים את מה שמגיע לו. הוא גם נקט בטקטיקות מבישות במשפט בארה"ב. מימן לקח הלוואה של 20M$ מאמפל הציבורית. הגיע מועד פרעונה ומאז, במשך כמה שנים, הוא לא מחזיר לנו את הכסף אבל כן ממשיך לגור בוילה בהרצליה פיתוח. לא נשכח ולא נסלח. מימן - החזר לנו את הכסף שלנו!
dw | 24.03.19
74.
כתבה שהיא עלבון לעיתון כלכלי
מימן התנהג כאחרון הנוכלים כלפי מחזיקי האג''ח של אמפל. חילק, ברגע האחרון כשכבר היה ברור שלא יצליח להחזיר חובות, לעצמו ןלמנהלת הכספים שכר ענק. לאחר מכן לקח את מחזיקי האג''ח לבית משפט בארה''ב בתרגיל משפטי שעד היום אני לא מבין אותו, ונשאר עם כספו הפרטי. צר לי על מחלתו ומאחל לו רפואה שלמה - אבל צריך.לקחת את כל רכושו וכספו. רצוי שכלכליסט יוציא כתבת תחקיר מתקנת
ינשוף | 23.03.19
72.
"ההעדפה להיות הפראייר ולא המנוול" - סיפורי מימן (פוגי)
לכתבת שלא מבינה דבר, את יכול לספר סיפורים. אילו שקנו אגח אמפל יודעים את האמת - אתה יוסי מימן, המנוול האמיתי. אתה בוודאי לא אשם בהפסקת ההזרמה של הגז ממצריים, אבל נהגת בכספי החברה, שגויסו ממשקעי אגח, כאילו זה כסף שלך מהבית, לווית לעצמך מהכסף הזה - הלוואה חזירית בלי להחזיר, חילקת משכורות עתק לעצמך לעושי דרך בחברה שאפשרו את החזירות, גם כאשר ידעת שגורל החברה נחרץ המשכת לחלוב ולחלוב לעצמך. "מעדיף להיות פרייר" זה שקר, בפועל ההתנהגות שלך הייתה חזירית! סחבת את בעלי האגח להליך פשיטת רגל בארה"ב - לא עיניין אותך שעלויות הפירוק (שבעלי האגח ישלמו) יקפצו לשמיים. מאחל לך בריאות!
אגח אמפל | 23.03.19
68.
מר #50 החותם בכינוי סוציולוג. שפכת כאן את מרתך אשר
בכתיבה המתובלת בניחוח פשקוויל. זו ראיה שאוחזת אצל רבים בקרבנו וחושפת מציאות שבה פס החוסן הפנימי שהיה כאן. התופעה מורגשת למדי מתוך מיני ניסוחים כגון זה שלך, בעומק אתה בהול. חוצמזה ועקב הסטייל, תירגמתי בראש את משפטיך לאיטלקית בגוון של אז ורוחם הולמת, ז"א אבוי לנו.
Simonetta | 23.03.19
57.
דחפתם את ביבי גם לכאן
הרי האיש אומר שלא היה לו שום קשר עם נתניהו אבל זה לא מנע ממכם לחקור עליו. האיש הביע דעה וכמובן דאג לומר שחלילה אינו שמאלני אלא "ריאלי" והביע דעות שמאל מובהקות והכתב שלכם כמובן המשיך הלאה. יש לי הרגשה שאם היה מתבטא בעד התנחלויות או ביבי הראיון היה הופך עויין משהו
דייב | 23.03.19
56.
אני מת על כל המבקרים היועצים והחכמולוגים
מלא קשקשנים שיכתבו ויבקרו אולם בחיים שלהם לא לקחו סיכון על כל הקופה , לא חלמו וניסו להגשים. אבל כן יגידו יהיה צריך לעשות ושמח על שלא צלח. כולי הערכה לאיש ולעשיה עולם העסקים קשוח ואכזר כאשר אתה מצליח ילקקו לך כל מחקרי הפנחה , כאשר תפסיד יופיעו הטכנולוגיים ומלקקי הפנחה יעלמו. קצת פרגון הערכה וכבוד לא יזיקו למבקרים והחכמים בשקל.
מעריך | 23.03.19
46.
תכלס הפסיד יותר כסף מאשר הרוויח ועדיין איש עשיר. זו חוכמתו היחידה.
חוקי החברות מאפשרים לו לא להחזיר כספי אג"ח (לעשות תספורת) ולהשאר איש עשיר. בסופו של יום איש עסקים כושל שמתרץ את כשלונו ב"אסון טבע". זה לא הפריע לו לפרסם תמונות ענק עם אג'נדה בזמנו כשעוד חשב שהוא טייקון וסופר חכם.
רון | 22.03.19
43.
זאב בעור של כבש: האיש גנב
האיש גנב עשרים מליון דולר מהחברה אמפל ואחר כך ניסה לקרוא לזה הלוואה שלא תוחזר. אחרי שרשות ניירות עקך פשטה על המשרדים שלו הוא ברח לניויורק עם הכסף ונעלם שם. חבל שהיה צריך להיות חולה בשביל לראות שיש עוד אנשים בעולם חוץ ממנו. ואיפה החרטה על מה שעשה?
רוני | 22.03.19
27.
הזוי שמימן חושב שהוא לא שמאל
שני מדינות לשני עמים זהו מוטיב של שמאל מדיני מובהק , גם אם ביבי פלט את זה תחת הלחץ של אובמה הליכוד מעולם לא אימץ את זה , כנל כל יתר הנקודות שמימן מביא בהתממות של האם זה ימין או שמאל כאילו זה קונסזוס....אולי זה קונסנזוס במרץ... והכתב שומע ולא מגיב כי כניראה זה אצלו גם כן בקונסנזוס.... וכן למה השילטון צריך לשפוך מאות מליוני שקלים להציל ערוץ כושל שמכפיש אותו בכל הזדמנות ? אני לא רואה מצב שבו ממשלה שמאלנית למשל לחלץ לעזור לערוץ ימני נגיד ישראל היום , הקו של ערוץ עשר היה אנטי ימין אז שלא יבכו
יעקב | 22.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת