אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בשורה לנהגים: כביש 6 יוארך צפונה עד אזור קריית אתא

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
יצירת ביקוש מלאכותי
כאשר פתחו את המנהרות ביקנעם בעלות שערוריתית היה ברור שהנהגים יצביעו ברדגלים לחלופה החינמית בכביש הישן אז כדי לייצר ביקוש הצרו את הכביש מ 3 נתיבים ל 2 בקושי עם מדרכות ברוחב 4 מטר שאף אחד לא עובר בהם הכל כדי ליצר פקקים מלאכותיים וע"י כך להכריח נהגים לנסוע במינהרות 1. כדאי לבדוק האם שולמו שלמונים לראש עריית יוקנעם או למהנדס הראשי שם שאישרו את ההצרה המלאכותית הזו 2. אנחנו ציבור הנהגים צריכים להצביע ברגלים בדיוק כמו שעשו במנהרות הכרמל והורידו את התעריפים
צפוני | 23.03.19
34.
תסתכלו על המחיר
נכון שנפתח קטע נוסף אבל באיזה מחיר למשתמש.חוצפה מאין כמותה לאשר מחיר מופרז בו בזמן שהמקטע הדרומי בחינם.חוצפה נוספת לשיתוף פעולה מכוער בין השלטון לחברת שפיר הוא האיזורים בקטע המקביל הישן.הרמזורים מכוונים להקשות של הנוסעים בכביש על ידי מתן זמן ארוך לכבישים חוצים בהם התנועה מועטה. אני קורא לא לנסוע במקטע הצפוני שלא לצורכי חרום עד להוזלתו.
רמי | 23.03.19
33.
משרד תחבירה רואה רק את כסף
מדהים כמה משרד התחבורה לא רואה את האזרחים , כביש אחד שצי חברות ניהול , כביש 6 חוצה ישראל וכביש 6 חוצה צפון , שתי חברות ניהול במקום אחד לכביש אחד .... הציבור לא צריך לניסוע בכביש הזה עד שלא יאוחדו חברות בניהול לחברה אחד הציבור צריך לדרוש הקמת נתיבי תחבירה ציבורית בכל הכבשים המהירים והפקוקים בארץ . הציבור 10 שנים חיכה לתהפוכות בנושא התחבורה הציבורית ובנתיים חוץ מאוטובוסים מסין באיכות יצור נמוכה אין כל שינויי ...
שראל | 23.03.19
13.
תפסיקו לקטר
למה לא יודעים לפרגן.וכל הסמן מקטרים ורואים שחורות.כך אמרתם על כביש איילון.כך אמרתם על כביש 22.וכך אתם אומרים על כביש 6. תפסיקו כל הזמן לראות שחורות.הלוואי ולהרבה מדינות בעולם יהיו מערכות כבישים כמו שלנו.אין לנו במה להתבייש.ההפך יש לנו במה להתגאות.קצת אופטימיות חברים..שבת שלום..
פיני | 22.03.19
3.
צומת סומך יקרוס מהעומס
כל כביש 6 יתנקז לצומת סומך , ומשם לצומת אעבלין , שגם ככה היא גיהנום לרכבים , צריך לסלול קודם אלטרנטיבה מסומך לכביש 70 ולצומת כברי ובסוף לפתוח את הקטע הזה , עכשיו הנסיעה בכביש 70 גיהנום , מחר גיהנום בריבוע . נעבור להליכה יותר מהר , תכנון מהתחת !!!
אין תכנון | 22.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת