אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הקופה הקטנה של נתניהו שסידרה לחרדים כסף גדול

128 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

121.
אם תורתם אמונתם- שיתמודדו על הקיום של החיים שלהם כמו יהודים חרדים בארה"ב.
אם תורתם אומנותם, זו החלטה שלהם. שיתמודדו בעצמם. אלא אם כן הם חולים, או נכים. מי שלא חולה ולא נכה שיצא לעבוד. כל עבודה מכבדת את בעליה. במדינות אחרות בעולם, כמו בארה"ב יש המון חרדים. האם גם שם הם לא עובדים אלא גודשים את הישיבות או שהם שולחים את ילדיהם לארץ כפליטים ללמוד בישיבות כי הם יודעים שכאן הם מקבלים את מה שהם יכלו לחלום לקבל בארה. את זה צריך לעקור מהשורש.
תמי  | 26.03.19
96.
הפרדת דת מהמדינה והפסקת מימון כל מה שלא חשוב.
הגיע הזמן להפריד דת מהמדינה. אי אפשר לדבר כל הזמן על כלכלה חופשית וליברלית ובסוף לממן מהקופה הציבורית כל מיני דברים כמו פנימיות של ישיבות. החרדים לא מבינים איזה חילול ה' הם עושים עם כל התקציבים והשטויות הללו. פשוט עצוב.
רמה | 24.03.19
95.
עולם הפוך. החרדים לא משרתים, לא עובדים מנהלים לעומת הערבים עובדים אין להם ישיבות ופנימיות
חשבתם שהחרדים הולכים עם נתניהו בגלל אידיאלוגיה... אז חשבתם.... עולם הפוך. החרדים לא משרתים, לא עובדים מנהלים את חיינו ואנחנו מפרנסים אותם. לעומת הערבים עובדים אין להם ישיבות ופנימיות ואנחנו טוענים שהם נטל
איתוש | 24.03.19
82.
בטענות, לא לחרדים!!!
למה לבוא בטענות אל החרדים, אני בא בטענות לאלה שיושבים בשולחן הממשלה ונותנים לביבי לעשות כרצונו, ללא פיקוח וללא טענות, איפה כחלון איפה יתר הליכודניקים החילוניים שלא צועקים - עד כאן. זה בסדר אנחנו בדרך הנכונה. כל הפריירים מעיירות הפיתוח שמצביעים לביבי כמו אל המשיח יתעוררו יום אחד, ברם זה יהיה מאוחר מידי.
שלמה - פתח תקוה | 24.03.19
75.
בשביל עתיד המדינה חובה להוציא את החרדים לעבוד
להפסיק את הקצבאות והמלגות כדי לתמרץ אנשים לצאת לעבוד. כל הכספים האדירים שהולכים לצרכי דת במדינה מזמן איבדו כל קשר עם המציאות. זה שוחד פוליטי לכל שבר ועניין - החרדים מקבלים כספים תמורת תמיכה בראש ממשלה חילוני כלשהו
משלם המסים | 24.03.19
71.
התקציבים של החרדים זה מליארדים, וזה לא יפסק עד שישנו את שיטת הבחירות.
רק התמיכה הישירה בישיבות זה מליארד שקל בשנה, לפני תקציב התרבות שמדווח בכתבה, קצבאות אברך, וכך הלאה. הפתרון היחיד הוא שינוי שיטת הבחירות לנשיאותית בלי קואליציה והסחיטה שמגיעה איתה.
יובל, תל אביב | 24.03.19
63.
ביבי מוכן לשלם לחרדים כל סכום בשביל לשמור על כיסאו -והם חולבים בלהיטות יתר
אבל איפה המשפט מפרקי אבות שאומר תורה שאין עמה מלאכה ,שמתפרנסים ממנה ,סופה בטלה שגוררת עוון ?,זה כבר קורה ,גונבים ,מרמים ,משקרים ועושים כל מעשה בשביל לקבל קיצבה ,לצערי רוב החרדים זה תחפושת לבטלנים ואוכלי חינם ,על גבי וזיעת אפי ואף הציבור היגע ,תתביישו .
חלבנים  | 24.03.19
58.
משלמים מסים שמוגדרים פרוטקשן...
הוכח מעל לכל ספק - ביובי הוא הגורם להפקרות בשירות הציבורי ובכל מנגנון כחקיינים לעושק כספי ציבור בעלי "כוח השררה" - עיריות משרדי ממשלה על כל זרועותיהם! עושים בכספי ציבור כבשלהם מבלי לשאול את הציבור או חלילה להתייעץ... כפי שהודה ביובי בראיון על עסקה ביטחונית שלא התייעץ או יידע את הגורמים הרלוונטיים כפי שחובה עליו!
מרים | 24.03.19
51.
הקופה הקטנה
לאלה שאמורים להצטרף אליו לגועליציה יש גם יש כסף והרבה, אבל לקשישים ולנכים, שאין לו ענין בהם, אין תקציב. תמיד כאשר מגיעים לדיון על העלאת קצבאות הרעב מצביעים כולם פה אחד, בהוראה מגבוה, לא להעביר את ההצעה להעלאת הקצבאות. זו הממשלה הארורה והאטומה והמושחתת.
אדרי עליזה | 24.03.19
42.
ל- 37. אבל החילוניים עובדים ומייצרים מיסים למדינה אתם טפילים פרזיטים
שעושים ילדים על חשבוננו וחיים על חשבוננו. גם אם אתם עובדים זה במשרה חלקית ולא מסוגלים לפרנס את המשפחה הענקית שלכם. אז למה מגיע לכם הסכומים האלה? יש פנימיות לנערים ונערות חילונים שנשרו מכל המסגרות והפנימיה היא הצ'נס האחרון שלהם אבל הן נסגרות מחוסר תקציב כי הם חילונים. אז למה אתה מיתמם?
מירי | 24.03.19
32.
פרייארים לא מתים...
הפרייארים הכי גדולים הם תושבי הפריפרייה והמזרחים שמצביעים עבורו והוא לא משתיןבכיוון שלהם.מי שנהנה משלטונו של המושחת הזה הם החרדים שלא רק לא מתגייסים אלא שהתקציבים זורמים לישיבות בלי חשבון.וכך גם המתנחלים.לא פלא שהם יתץמכו בו גם עם כתבי אישום
רואה נכוחה | 24.03.19
23.
אין להם יראת שמיים
אין קשר בין כתות החרדים השונות לבין יהדות,תורה,מצוות,יראת שמיים,הביאו את הדת היהודית לשפל הכי נמוך שלה.הדת הפכה לדת של חושך,שנאה,פילוג,תככנות,והכי גרוע הדת הפכה לכלי להשגת ,כח,שלטון,תאוות בצע ושחיתות. כתות החרדים השונות הן נטע זר בתוך היהדות,שמביאות חורבן על העם המדינה והדת היהודית.בכלל צריך לשים לב שכתות החרדים בכלל צמחו במזרח ארופה עם שורשים לא ברורים,הפכו למנופול על הדת ומביאות הרס גדול
חורבן והרס | 24.03.19
5.
זה מרגיז.
מיליארד ומאתיים חמישים מיליון שקל זה הסכום שמקבלות המפלגות החרדיות. עלוקות שמוצצות את דמנו. ביבי משלם מכספנו על תמיכתן בשילטונו המושחת. ומסביב המושחתים חוגגים : ביטן, כץ ,שימרון, מולכו, אבריאל, דוד שרן, וצ'ייני. כנראה שכחתי עוד כמה. הגיע הזמן לניקוי אורוות כללי והכוח ניתן לשינוי ניתן לנו אחת לארבע שנים. זה בידנו. אל לנו להלין אם נאכל את אותו הדבר עוד ארבע שנים.
משלם מיסים | 24.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת