אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היא הולכת להתפוצץ, קפטן

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
כרגיל- למי שמשקיע את הכסף לטווח ארוך, אין במיוחד מה לדאוג.
עקום התשואות השתטח בפעם האחרונה בתחילת 2006. הבורסה בארה"ב המשיכה לעלות עד סוף 2008, וחזרה לרמתה מתחילת 2006 בתחילת 2011. בישראל- הבורסה חזרה לרמתה מתחילת 2006 תוך 3 שנים בלבד. בקיצור- חוסכים ל-10 שנים ומעלה? תשאירו את הכסף בבורסה בכל מקרה. חוסכים לתקופה קצרה יותר? אז בכל מקרה כדאי שרוב הכסף שלכם לא יושקע בבורסה (אלא באפיקים פחות מסוכנים) ואז קריסה בבורסה תאוזן בחלקה עם עליות במחירי הנכסים הבטוחים יותר ובכל מקרה לא תגרור הפסדים כבדים.
מישהו | 24.03.19
13.
יום ירידות אחד וחזרתם לצעוק "מפולת"?
שלא תבינו לא נכון - גם אני חושב שהשוק התנפח ללא פרופורציות לעומת הערך האמיתי שלו, בעקבות ריבית אפס והדפסת מזומנים מלאכותית. עדיין, מי שצועק "הנה המפולת" בעיתון כלכלי - ראוי שיסביר איך התהליך הזה מצליח להחזיק כבר 11 שנים (הזוי בעיניי), ולמה עכשיו דברים באמת משתנים.
עוז | 24.03.19
9.
השווקים עדיין בשיאם ! אין היכן לשים כסף
הסיבה העיקרית לעליות היא שאין לכסף אלטרנטיבות בעולם והמוסדיים בכל העולם מחפשים רעיונות. לכן לדעתי כל פעם שהשוק נופל באים קונים והוא מייד מתאושש. הסכנה לדעתי תהיה אם נראה ירידה איטית בשווקים בשל משיכות כספים של אוכלוסיה מבוגרת יותר מהכסף שיכנס בעולם !
דן | 24.03.19
8.
המפולת שבדרך
על כל המשקיעים לדאוג לנחיתה רכה ולא להמתין למפולת שבדרך. הכלל הוא שאחרי כמה שנות שפע, באות שנות מחסור. משבר כלכלי הוא חיוני, לאיזון ולאיפוס מחדש של הכלכלה שיצאה מאיזון. לא משנה מה השיטה, כלכלה היא גוף חי, עם הזמן היא סובלת ממחלה ואשפוז הדורשים טיפול הולם.
גבי | 24.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת