אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"מכוניות מתייקרות ויבואני הרכב יצטרכו לעבוד"

56 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

55.
תגידו תודה רבה לביבי וכחלון
אין זה פשוט מדהים שממשיכים להעלות מחירים על רכבים במקום להתחייב להאמנה של צמצום הזיהום האוויר שישראל חתמה עליו ולעודד כמה שיותר ישראלים שיסעו על רכבים כמו הנירו אז יעלו את המחירים ואת האגרה עליהם דבר שיפגע בכיס של כל אזרח שרוצה לקנות רכב חסכוני וידידותי לסביבה..
רון | 26.03.19
44.
מסכנים המוסכניקים פשוט מאוד לא לקנות רכבים חדש אין
אין שום קשר למעשה ירוק זה בלוף אחד גדול פשוט מאוד כל המטרה שלהם היא חד-משמעית לסחוט את הציבור המטומטם שמשלם טסטים ומשנים תיקונים רצחניים פשוט מאוד לעשות חרם צרכנים לא לקנות מהם פעם אחת ולתמיד ללמד את פקידי האוצר שהם לא אם בעל הבית של המדינה הבעל הבית של המדינה זה אזרחים
ג׳יימס בראון | 25.03.19
30.
עוד דרך לעשוק את האזרח
פשוט מאוד -זוהי עוד דרך לגבות מס מהאזרח בכדי לשלם לעובדי מס הכנסה ולעוד אלפי עובדי המדינה את הפנסיות וכל תשלומי השחיתות הניתנים להם. אם ישראל היתה מדינה נורמלית עם תחבורה ציבורית כמו באנגליה ובמדינות אחרות הייתי מקבל זאת , אך מיכוון שפה רק יודעים לדבר ולא לעשות זוהי הדרך הקלה ביותר לעמוד ביעדי בגבייה.עושק של האזרחים. אזרחים יקרים תמשיכו לדבר על ביבי, שהכל פה טוב ושכולפ טסים לחול ותמשיכו לשלם מיסי עושק. כדברי המשורר " הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם" זה הזמן לבחור את מי שידאג לאזרח ולא יעשוק אותו - אך לא לפטפטנים כמו כחלון , אלא לשליחי ציבור שבאמת ידאגו לאזרחים ולמשלמי המיסים שאינם עובדי מערכת הבטחון .או המדינה אךו שמשלמים פה את המיסים האמיתיים וממנים את כל השחיתות הזו!!!!!!!!
זה הזמן שלכם להשפיע על העתיד שלכם! | 25.03.19
27.
מס בלו על טעינה חשמלית???:)
ממש אכפת לו מהבריאות של האזרח הקטן:) מס בלו על טעינה חשמלית לרכב חשמלי שלא מזהם??? למה?.....כי: האדון הנכבד, רוצה לעודד תחבורה יותר נקיה מרכב חשמלי... .....הוא רוצה לעודד את יבואני הרכב למכור מכונות 'טלפורטינג', כמו ב-STAR-TREK. וה - OECD,ממש מתלהבים ממדיניות 'המס הירוק' שהם - מבקרים את ישראל (שנה אחרי שנה), על המיסוי הגבוהה על רכבים חדשים במדינת ישראל.
פארסה אחת גדולה | 25.03.19
19.
מיסים על מכוניות
אז מדוע רשות המיסים לא מורידה את המכס ומאפשרת לאנשים ייבוא אישי ולתת למי שמייבא ביבוא אישי מכוניות ירוקות הקלה במיסוי, אבל לא, מדוע? כי כל יבואני המכוניות משחדים אנשי מפתח, תופרים קופונים על האוכלוסיה ולכן אין אפשרות לייבוא אישי ומחירי המכוניות ממש הזויים במדינת ישראל ביחס למקומות אחרים...
דויד | 25.03.19
18.
המס צריך להיות על נסועה וגודש ולא על רכב
רכב שעומד בחניה ומשמש לטיולים בסופ"ש לא מזיק כמו רכב שמשמש כל יום לנסיעה לעבודה וחזרה בפקקים, אפילו אם הטיול בסופ"ש ארוך יותר. המס צריך להיות לפי מרחק וגודש. בנוסף, מס בלו על טעינת חשמל לא ישיג את המטרה שלו אלא יעודד עמדות טעינה פירטיות
רונן | 25.03.19
14.
החארטה זה שרשות המיסים מתעניינת בזיהום ולא בכסף...
לא הבנתי את הבעייה. שרשות המיסים תעשה מס על הנסועה, על הדלק, שיוסיפו אגרות גודש, אגרות חנייה, אגרות רעש ותעלו את אגרות הטסט שהנתי לשמיים. אחרי זה תוכלו לתת לאנשים מכוניות חדשות בחינם. רק על תחרטטו על זיהום האוויר.
ב.ק. | 25.03.19
6.
עד כמה אפשר להיות מנותק???
"אנחנו אמורים לגבות מס קניה גבוה יותר"...???? באמת?? מחירי המכוניות בארץ הכי גבוהים בעולם כמעט, והוא עוד טוען שצריך לגבות עוד מסים? עד לאן מגיע הניתוק ברשות המיסים? עד כמה התמכרו במשרד האוצר למסים הנגבים מענף הרכב, עד שהם לא מסוגלים להסתכל מטר מעבר לאף??
שמיל | 25.03.19
3.
השקרים חוגגים בכתבה
מעניין את המדינה הכסף בלבד.לא מעניין אותם זיהום וחיי אדם. אם היה מעניין אותם זיהום הם היו עושים גריטה מכספם לכל אותם הרכבים בני 10+ שתקועים ,בקושי זזים ומאוד מזהמים,הם היו מורידים מיסוי ומאפשרים לאזרחים להיכנס לרכבים חדשים יותר,בטוחים יותר ונקיים יותר.מחירי הרכבים בארץ הם היקרים בעולם והדגמים שמגיעים לכאן הם השוטים ביותר. כל מס נוסף שיוסיפו הוא במטרה לקחת עוד מיסוי ולא באמת מעניין אותם הסדר כלשהו.
אש | 25.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת