אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אחד מהלילות הללו: על הניצחון של נבחרת ישראל על אוסטריה

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ממש לא משחק טוב של הנבחרת
היה לנו הרבה מזל שהרוש הצליח לעצור את האוסטרים. אחרת זה היה נגמר רע מאוד. זהבי הבריק עם השערים שלו והמשחק שלו אבל המשחק בכללי לא היה טוב. האוסטרים היו עדיפים כמעט בכל עמדה. אבל הם נשברו אחרי שלא הצליחו להכניע את הרוש שבעצמו לא יודע איך עצר את הכדורים שאלו. ואז בא המשחק המצוין של זהבי ששם להם נוק אווט.
רוני | 27.03.19
4.
מה אתם מקשקשים על מנטליות ישראלית
איזה מנטליות ישראלית? זאת שמביאה מדליות כסף וזהב בג'דו? או בטניס או בהתעמלות קרקע מאיפה באת עם הנאכס שלכם המנטליות הישראלית של הספורטאים מצוינת הבעיה זה העסקנים המושחתים שממנים את המאמנים הכושלים ,הרצוג לא שינה מנטליות הוא פשוט מאמן שונה.
מוטי | 25.03.19
2.
ל-2, אין איסור ירי על זורקי מטענים. לפני שבוע נורו למוות 2 מיידי בקבוקי תבערה
זריקת הסרט ע"י זהבי לא ביזתה את המדינה. זו היית תגובה אמוציונלית מיותרת לאוהדים חיפאים ששרקו לו בוז כל פעם שקיבל את הכדור. מצופה מאוהדי הנבחרת לעודד ולא לשרוק בוז לשחקן משום שניצח אותם במדי מכבי ת"א.
פוצר | 25.03.19
1.
מדהים
כשיוצרים אזרחים סוג א וסוג ב כשמשלמים פרוטיקשין למחבלים מאפשרים לזרוק מטעני חבלה על חיילים ואוסרים עליהם לירות כשנותנים לשרוף את המדינה ולהעיף מטעני חבלה לגנים בתי ספר ובתים כשפוחדים לפגוע במחבלים ומבזבזים תחמושת במיליונים על דיונות ובתי שימוש ניידים כשהצבא הופך לפוליטי ופוחד להגיב ...הפסדנו! וזה שביזה נבחרת ומדינה מקבל מחיאות כפיים ... מדינה ללא כבוד עצמי
אלון | 25.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת