אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

להיפרד מהביביזם – ישראל זקוקה להחלמה לאומית

161 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

157.
מה הקשר בין הפרופגנדה הזו לימין?
הימין רוצה להחליף את נתניהו, מהסיבה הפשוטה: נתניהו זה שמאל!!!!!!!!!!!!!!!!!! התקשורת יודעת זאת, היא יודעת שעד היום הוא לא ביטל את אוסלו, היא יודעת את כל מעשיו של הגנה על האויב. ימין זה לא לשים צלפים מול האויב בעזה ולירות לשרוכי הנעליים. ימין זה לשים טנק ולרסס שם את כולם, ולקינוח להוריד עליהם פצצות תבערה. ימין זה לנצח, לא לנסח תירוצים. ימין זה לשטח כל נקודה שיורים עלינו ממנה. יורים מבית-חולים? בית-החולים יעבור שנמוך לבור ביוב. חאלס לבלבל את המוח, עלק ביבי ימין. וכחלון הבדיחה "ימין שפוי". אפס אפוי, זה כחלון.
אלכס | 28.03.19
151.
היום ביביזם פעם בגיניזם, כבר בשורה הרביעית ברור למה ביבי כן
היום כולם כולל אנשי שמאל מתרפקים על בגין, אבל אני זוכר את המודעות של השמאל על "בגיניזם" כלום לא השתנה בשמאל, בעוד 30 שנה יאמרו שביבי היה רוהמ נהדר כבר בשורה הרביעית מפריע לך שהשוליים עברו למרכז, גם אנו בשוליים חיים פה וגם לנו יש דעות ושאיפות וכך הוא המשחק הפוליטי הרוב מנצח ומסתבר שהשוליים הם הרוב, האמירה הזאת של זילזול בחלק ניכר מהציבור היא זאת ששולחת את הימין והליכוד לנצח בחירות , השמאל כדי לנצח צריך להביט בנו כשוים ולא כשוליים עד אז אתם יכולים לשים מלא מזרחים ברשימות השמאל זה לא יעזור כל עוד אנו שוליים בעיניכם
אבי | 28.03.19
134.
כל מילה נכונה ומדויקת. נתניהו הוא אסון
גם בימין יודעים זאת, אבל חוששים להחליפו. מדינה לא יכולה להיבנות על הסתה, שנאה ומלחמת הכל בכל. הימין לגיטימי, השמאל לגיטימי, החילונים לגיטימיים, החרדים לגיטימיים, הערבים לגיטימיים והיהודים לגיטימיים - ואיננו אויבים או סכנה, אלא אחים ואזרחים באותה מדינה. מושכלות הראשונים, לפיהן בדמוקרטיה יש מחלוקות והן מוכרעות בבחירות דמוקרטיות ולא בדיכוי המיעוט או בהסתה נגדו, ותוך שמירה מכל משמר על זכויות האדם ושלטון החוק ללא תלות בממשלה המכהנת - נשכחו לגמרי. מגיעים לישראלים ראשי ממשלה שלא יפיצו שקרים והסתה.
א | 27.03.19
130.
תמשיכו לנסות...
בינינו.. אתם (השמאלנים) באמת לא יודעים כבר איך למען השם נתפטר ממנו בפרט ומשלטון הימין בכלל. עוד כתבה. ועוד ראיון. ועוד פייק. אבל אין לו לצערי תחליף... למה מי בדיוק אתה מציע? גנץ המפסידן ? לפיד הריקן? גבאי הרדוד? אני ממש בעד חוק הגבלה 2 או 3 קדנציות. אבל עד שזה לא קורה. ביבי ימשיך להוביל אותנו בגאווה ובעוז .
ש | 27.03.19
126.
ככה לא בונים חומה ....לא ניתן להחליף את נתניהו ע"י העלבת ציבור בוחריו
מתנשאים על ציבור מסוים ,ומעליבים אותו ,פוגעים בו , ולבסוף מבקשים מאותו ציבור פגוע לבחור בשמאל ..הציבור לא אוהב את המעורבות של התקשורת והרצון של התקשורת להחליף את השלטון .... די היה לראות את דנה וייס משתלחת ביאיר נתניהו , בכדי שרבים בציבור שחשבו לברוח מהליכוד מוצאים עצמם חוזרים לליכוד בכדי להגן על המולדת ממתנשאים כמו דנה וייס ....לא הבנתי בכלל מדוע דנה וייס צריכה להתערב ולהעליב ולפגוע בבנו של ראש הממשלה .....
סביחי | 26.03.19
121.
תגובה
"נתניהו הוא אחד האישים המוכשרים ביותר שצמחו בפוליטיקה הישראלית מאז קום המדינה. הכישורים שלו נדירים, היכולות שלו מעוררות קנאה. הוא צבר ניסיון בביטחון לאומי, בכלכלה, במשחקי הכוח של וושינגטון." מהיכן שאבת את אוסף הקביעות המטופשות שאף אחת מהן לא עומדת במבחן התוצאה.
רני | 26.03.19
120.
השמאל, והכותב בתוכו, מתייחסים לביבי כאל אל או אנטי-אל
ולכן השמאל הוא מה שמחזיק את ביבי בראשות הממשלה. המצב כל כך הזוי שהנה אפילו מאמר הדעה הזה שמתיימר לצאת נגד "רק לא ביבי" לא מסוגל לנקוב בשם של מועמד אחד שיכול להיות "רק לא ביבי". התירוץ כאילו "רק לא ביביזם" הוא לא "רק לא ביבי" הוא אנקדוטה משעשעת וחיצונית בלבד והראיה לכך היא שהשם היחיד במאמר הוא ביבי ואין אף דוגמא אחרת ל"ביביזם". אם אין אחר שעושה "ביביזם" ואין אחר שיכולים לנקוב בשמו כמחליף לביבי או ל"ביביזם" ובהינתן שחייבים להצביע לרשימה ספציפית - אז המסקנה היא שמי ששוב יזכה הוא ביבי. הרע במיעוטו, כמעט-אל, לא משנה איך תקרא לזה - אין חלופה כרגע.
אחד נורמלי | 26.03.19
118.
שוליים חטפו את המדינה...חחחח
קשקשן, תראה מעברות ותבין איך השוליים הללו חטפו עשרות שנים, ומתוך המצוקה הזו צמחה תנועה ששמנ לה למטרה לא להתאבד , עיין ערך הסכמי אוסלו המטורפים, השמאל הציוני כבר לא קיים, אין לא עניין בבנין האומה והארץ, אלא רק לפזר "ערכים" הומניים וסיסמאות רקובות לחלל העולם, אסיים ואומר , מרוב שנאה יוקדת למנהיג הליכוד וראש הממשלה , לא התנפתם להבין מה אתם רוצים ומה המדיניות שלכם.
משה | 26.03.19
106.
שום דבר ממה שכתבת לא נכון, ולכן שוב תפסידו בבחירות
אתם שוב ושוב מפיצים שקרים ומתפלאים למה זה לא תופס, אז הנה למה: כי לעם יש עיניים בראש והוא רואה את המציאות ואת האמת. הוא רואה מי מסית נגד מי, מחפש את מי, הוא זוכר את המצב הבטחוני והכלכלי בתקופת הליכוד לעומת שלטון השמאל, הוא זוכר את ההתנהלות הביריונית של השמאל כלפי הימין כשהם היו בשלטון [גרוש, עקירת, הקמת ישויות טרור בלי הסכמה לאומית, ועוד] הוא רואה, זוכר- ויצביע למי שצריך.
בנץ | 26.03.19
105.
כתבה טובה ומעניינת
לא מצליח להבין את האנשים שמבחינתם החלפת ביבי זה עליית שלטון השמאל והשלטת דעות שמאלניות, בוגי שמאלן? גבי אשכנזי שמאלן?, לפיד הקים את השמאל?, גנץ הקים את מרץ? לא הגיע הזמן לנסות ממשל שונה שאינו מושחת ואינו מנוהל ע"י אישתו של או בנו של? לא הגיע הזמן שכל מי שאינו תומך ביבי הוא בוגד , שמאל, חלש או לא מבין ויביא אותנו לאסון?
אמנון | 26.03.19
104.
העם המתקרבן רצה מנהיג חזק וקיבל בריון
העם המתקרבן רצה מנהיג חזק וקיבל בריון מכה שמפיץ פחד שנאה פערים ונכשלות-שמיצר נתינים מסורסים מההתחלה היה שקוף שביבי הוא מניפולטור ונרקיסיסט מנהיג אמור להוביל מהלכים ומדיניות לטובת האזרחים לא להפוך אותם לבשר תותחים ולאמצעי להאדרת כיסאו ניתן לראות שהביב הוא ראי לעם לעם שאינו בשל לדמוקרטיה שמוסת לשקרים ולגזענות עם בור בכיין מפונק ומסומם לאלימות
א | 26.03.19
102.
מערכת בחירות הכי מסריחה אי פעם. פעם ראשונה שאני לא יוצא להצביע.
הייתי מצביע לליכוד אם הם היו שוקלים לשבת עם כחול-לבן ומקימים קואליציה נורמלית עם אנשים טובים. אני לא מסתכל רק על ביבי, הרכב הקואליציה שהוא יביא איתו הוא הבעיה האמיתית. שותפיו ה"טבעיים" החרדים, ש'ס יהדות התורה, הימין הקיצוני. אם הייתה התחייבות של הליכה לקואליציה רחבה ושפויה, הייתי רץ להצביע בשמחה, אבל לא אתן יד להולכת מדינת ישראל לתהום, מצטער, לא רוצה להיות שותף.
שמעון | 26.03.19
99.
לא הבנתי מדוע דעתה של שקד לא לגיטימית בעיני הכותב?
להבדיל מביבי, שקד אינה פופוליסטית. דעתה מנומקת היטב, ולדעתי גם צודקת. היא לא יוצאת נגד הדמוקרטיה, ומבקשת לשנות את הנוהג הפסול והייחודי שבו בית המשפט העליון הפך לרגולטור על, הכופה את תפיסת עולמו על כלל הציבור והמדינה, תוך מינוי בשיטות בלתי מקובלות בעולם של שופטים. זה טבעי שהשמאל צווח שהזיזו לו את הגבינה, אבל אני מקווה שבשמאל נותרו אנשים ישרים, שמבינים שזו לא דמוקרטיה, ושלצווח שאיילת שקד היא כהניסטית/פשיסטית/ אחר לא הופך אותך לצודק, אלא רק התייחסות לגופן של טענותיה, והדוגמאות שהיא מביאה מהעולם. מקווה שתגובתי זו לא תצונזר.
יבגני | 26.03.19
98.
ממש לא, עד שהחלמנו מעט מהשמאל והחילוניות
מה היה עד עכשיו? רוב העם היה שמרן, לאומני, מסורתי,,, ומי היה במושכות בתקשורת ברחוב? שמאל קיצוני סהרורי בסיוע שופטים שהגיעו מאותם חוגים שלא יכל לקבל דעות ורעיונות אחרים. והנה היום משתנה השיח אומנים נישארים באמנות ולא מעלים רק הצגות שרובם מתנחלים דתיים צבא כיבוש. אולי יהיו שופטים שישפטו ולא ידחפו את האף לפוליטיקה לדת וכד' ... אולי יכבדו את דגל המדינה ולא ידחפו אותו לישבן.
ירון | 26.03.19
94.
רק לא ביבי... סיסמא ריקה מתוכן, כמו אלה האומרים אותה...
תשמע... מר אסתרון... אני חושב שכל מי שאומר "רק לא ביבי" ולא מראה אלטרנטיבה ראויה או תוכן ראוי, הינו ריקא ותו לא. אתה אומר : "רק לא ביבי" ומתכוון, "רק לא ליכוד" או "רק לא ימין"... כפי ש.. ה... BDS אומרים שהם אנטי ישראל, ובעצם פועלים מתוך אנטישמיות, אותה הם מנסים להסתיר, לא בהצחה מרובה... אשלח אותך לימיה ולשנותיה הראשונים/ות של המדינה ושם תלמד סתימת פיות מהי... יש מעט עיתונאים, אנשים הוגנים והגונים, המודים בפה מלא ברדיפה.... הרוב, איך אומרים אצליכם, הולכים כעדר אחרי המולכים אותם, וצועקים אוטומטית : "רק לא ביבי". אודה, גם אני חושב שיש להגביל ראש ממשלה ל 2 או 3 כהונות רצופות, אך כל עוד אין חוק כזה, אין מה להאשים את נתניהו המתכוון להמשיך להיות ראש ממשלה גם לאחר הבחירות הקרובות. וכל עוד לא הוכחה אשמתו, הוא זכאי וצח כשלג, וזכות החפות חלה עליו ככל אזרח במדינה. זה שיש בידך כלי נשק (נייר ועט, מקלדת ומחשב, פייסבוק, טוויטר ועיתון דיגיטאלי) אינו אומר שאתה צודק. קח בחשבון שיכול להיות שאתה טועה, ובגדול.
עופר | 26.03.19
88.
את רוב העם אתה מכנה שוליים ?
דמוקרטיה בעיני השמאל היא דמוניזציה של הימין. מימי בן אהרון שקרא להחליף את העם, לא השתנה דבר. לשלטון שמושג בקלפי הם קוראים "חטיפת המדינה". גם אם ניתן "משקל יתר" לקול האשכנזי הלבן, כגון : קול אשכנזי שווה שני קולות של המזרחיים. והשלטון עדיין יישאר בידי הימין. השמאל לא יקבל זאת ויראה בכך גניבה ועזות מצח.
גיא. | 26.03.19
87.
כל כך הרבה מילים, תגיד: אני סמולן, אני במיעוט, ואני רוצה להשליט את דעותי על הרוב
כל כך פשוט. עכשיו מגיעים העיטורים: רוב העם נגד הביביזם (אז איך זה בכל זאת מצביעים לטובתו?), השחיתו את הדמוקרטיה (אנחנו המיעוט הנאור, נגיד לכם הבבונים מה לעשות ולא ההיפך..) ועוד כהנה וכהנה. אז בשפת הבבונים אומר לך, יאללה יאללה...
סתמחד | 26.03.19
82.
נתניהו אינו המשיח. הוא פשוט האלטרנטיבה הסבירה ביותר מבין ההצע הקיים
הוא לא המלך המשיח. זה הקשקוש של השמאל. פשוט האלטרנטיבה- השמאל, זה דבר מעורר חלחלה. היינו באוסלו, היינו בהתנתקות (שאמנם ביצע אותה שרון שבמקביל הקים מפלגה שונה לחלוטין), אבל בתמיכה ובאיתרוג מסיביים של השמאל. אנו שומעים את תעתועי הדמיון שרק צריך שלם, רק צריך מנהיג מתאים , רק-רק-רק תוך ניתוק מוחלט מהמציאות המזרח תיכונית. אז כיום הליכוד זו האלטרנטיבה הטובה ביותר (ולא, מפלגות קטנות, כשכל אחת מושכת לכיוון שלה עם פנטזיות משלה) הן לא אלטרנטיב ראויה משום צד).
סיגל | 26.03.19
78.
מאוחר מדי. הרוב במדינה נטול מוח והגיון ישר, וזו הסיבה שהליכוד לא מתרסקת כמו שהיא אמורה היתה להתרסק
רצים ומצביעים לביבי כמו אחוזי טירוף. הליכוד ינצח גם את הבחירות הקרובות, ובקדנציה הקרובה המדינה תהפוך סופית מדמוקרטיה על כרעי תרנגולת לדיקטטורה. המשפחה שלי בתהליך הסופי לקבלת דרכונים אירופאים (האזרחות הזרה כבר אושרה). שלום ולא להתראות מדינה ביביסטית מסריחה. לא אתגעגע אליכם.
השפוי  | 26.03.19
67.
אובדן ה"ממלכתיות"
במילים אחרות - הדבר הבולט ביותר בעשר שנות השלטון הנוכחי - הינה אבדן הממלכתיות אותה ממלכתיות שבן גוריון היה מוכן לעשות למענה הרבה - פרוק הפלמ"ח - חינוך ממלכתי - ואפילו הדחת קצין מצטיין רק !! על גניבת שני שקי סוכר. אולם זוהי אותה ממלכתיות ברוח מגילת העצמאות שהביאה אותנו עד הלום - החל מתוחלת החיים הגבוהה - דרך הכלכלה המצטיינת - פרסי הנובל ועד החללית לירח. אולם נראה שבעשר שנות נתניהו - הוא עשה הכל לפרק את הממלכתיות - ושעבד את המדינה לקבוצות קיצוניות - נראה שביבי שלט מהשוליים ולא מהמרכז - גייס את החרדים - המתנחלים - ותושבי עיירות הפיתוח - כדי להשיג רוב פרלמנטרי - והוא היה הציר המחבר ביניהם. ביחד עם שלוש קבוצות אלו יצא ביבי להחריב את הממלכתיות - בתחילה כולם היו מאושרים הנה הוא עושה את עבודתנו - אולם אחרי 10 שנים של שלטונו נראה שיותר ויתר אנשים מבינים שבלי ממלכתיות - אין ממלכה - ויש אבדן דרך - שחיתות - וניהליזם עד היום היו לישראל שני ראשי ממשלה ששלטו מעל 10 שנים - הראשון בן גוריון - בנה ממלכתיות ישראלית - השני נתניהו - עשה הכל להחריבה - לעניות דעתי זה יהיה משפט ההיסטוריה.
אחד העם  | 26.03.19
66.
חייבים לשלוח אותו הביתה
כל האיילות סביב ביבי עוצמות עיניים. חייבים הנהגה חדשה, נקייה משחיתות, שדואגת לבריאות ולבתי החולים. דואגת לתחבורה ציבורית. דואגת להשכלה גבוה חינם למשרתי יחידות קרביות. דואגת לשיכון במחיר סביר לדור הצעיר. מרסנת את שכר השרים וחברי הכנסת. דואגת לביטוח לאומי שיאפשר קיום בכבוד.
אבו | 26.03.19
54.
אז ככה נוצרה כאן שנאה רצינית
נתחיל בזה שאבי גבאי ובוגי יעלון הביאו את השנאה התהומית במדינה גבאי כנראה חיי במצב של עם מי אני רב היום וכל היום צועק רק לא ביבי , בוגי יעלון כן זה שלקח מסוקי צה"ל פעמיים לשירות פרטי בשביל חתונה , על חשבוננו ועל זה צריך ןעדת חקירה וגם משפט וגם שישלם מכיסו הפרטי , האיש הזה שאמר על חייל צה"ל בעודו שר הבטחון של ישראל ולא של החמאס חייל שסרח .. גרם לשנאה ופילוג בתוך המדינה .. ונמשיך בזה שגנץ לא הכי מקובל והוא הכי מבולבל שהוסיף עוד יותר שנאה בבחירות אפילו לא מה שהיה ב-2015 וגם לא לפני כן ..
עם ישראל חיי | 26.03.19
52.
תשובה ל 29 על מה הבחירות
אני והורי הם אלא שסבלו באותם שנים על שזרקו אותם כמה שיותר רחוק מהמרכז ...אממה מאז כבר הצבענו בגין והחלפנו את השלטון ושיקום שכונות עד שהגיע ביבי ויכול מאוד להיות שביבי מאוד מעוניין לשנות את סדר היום במדינה אבל לא מאפשרים לא לא הדתיים ולא המתנחלים כל הכספים במקום שיעברו לתקן עבלות של שנים בעיירות פתוח כמו אשקלון אשדוד באר שבע נתניה קרית שמונה כל הכספים על בטחון מתנחלים הזויים וכביש עוקף כפר וכביש עוקץ התנחלות וכך מיליוני שקלים לא מוזרמים לא לחינוך עם יותר מ 40 תלמיד בכיתה לא לבריאות לראות רופא מומחה צריך להמתין 5 חודשים ותחבורה שלא נוסעת לשום מקום ואת זה ביבי מנצל הרי עם המרכז שמאל הוא לא יכול להקים ממשלה אז הוא דבק בימין ובחרדים ובעיירות הפתוח שמתלהבים מהאנגלית שלו.
המוציא לאור | 26.03.19
50.
ל 42- באמת הכל טוב כאן לא סתם טוב מעולה רק ש......
זוגות צעירים לא יכולים לקנות דירה. עומדים בפקקים לעבודה שעות על שעות, אם חס וחלילה אתה זקוק לטיפול רפואי מוטב שיהיה לך ביטוח פרטי בטח לא להגיע לבית חולים. אם אתה גר בעוטף עזה אז זה שאתה חוטף פצמרים טילים ובלונים כל יום כבר כמה שנים זה בסדר העיקר שלא יגיע לתל אביב או חס וחלילה לירושלים, אם תהייה זקן ממש תוכל לחיות מקצבת הזיקנה שלך 2303 ש"ח, ואם אתה חצי צעיר כשתגיע לפנסיה אחרי שחסכת כל חייך תקבל כלום. שלא לדבר שאת כל כספי המיסים שלך משקיעים בדתיים ובהתנחלויות. ממש טוב כאן אפילו מעולה
טל | 26.03.19
41.
הציבור לא מאמין לכם. נקודה.
מי שהתחיל עם הקרע זה אתם! מאז הסטיקר "לא נשכח ולא נסלח" הפצצתם את כל המדינה עם זה. האשמתם את כל הימין ברצח והבבונים מהימין שעוד העזו לקחת את השלטון. מאז הרצח אתם לא מוכנים לסלוח לימין שרצח וגם ירש, לשיטתכם כמובן. כולם זוכרים שאמר רבין בתקופה אוסלו השחורה. זוכרים? "נעשה שיחות כאילו אין טרור, ונלחם בטרור כאילו אין שיחות" מה???? הנבלות הללו רוצחים בנו ונדבר איתם מסביב לשולחן עמוס בכיבודים ורוצחים שפלים ובאותו הזמן בדיוק יוצאות הלוויות המוניות של טובי בנינו שנרצחו ע"י אותם אלו. קורבנות השלום רבין קרא להם. חוצפה! ללא סליחה או כפרה והתחשבות. כלום. קרעתם את העם לכמה חתיכות בלי למצמץ. אתם אלו שאשמים שכיום מעל 80% מאסירי מדינת ישראל הם מיוצאי עדות המזרח. האם בארצות המוצא שלהם רובם היו עבריינים או פורעי חוק??? ממש לא. לקחתם את כספי הסיוע וזרקתם את העולים התמימים לביב. והיום אתם באים למכור לנו שקרים בדמות ביבי מסית, ביבי ככה וביבי כך. מושחתים מאוסים, גנבתם מדינה שלימה על חשבון עם שלם. (איפה רבין שמחק לתק"ם 21 מיליארד שקל חובות בישיבה אחת בודדה!!!) אז להאמין לכם?
ססמי | 26.03.19
35.
אנחנו אף פעם לא היינו מאוחדים, ראה מקרה אנטלנה
וזה מה שמייחד אותנו משאר העמים. אנחנו חצופים , קוצניים, קולניים , ועדינים וחמים, וחמי מזג, ועקשנים פחד, ויודעים הכל לפני כולם, ואף אחד לא יכול ללמד אותנו ועוד המון תכונות שמייחדות אותנו הישראליים משאר העולם. ואנחנו צריכים מנהיגים שיהיו דומים לנו אך גדולים מאיתנו, שיהיו דמות להערצה, דמות שנרצה שתנהיג אותנו, ולצערי אף אחד לא מתקרב ל ביבי!!. ואני לא בחרתי בו ולא אבחר בו . אבל כנראה שגם לא אבחר באף אחד אחר כי כולם קטנים וחלשים ומפחדים להגיד את המצע שלהם, ואלה שכבר אומרים מה המצע שלהם, לא רלוונטים, כי מי רוצה לחיות באחדות עם עוד 5 מיליון ערבים ? אני לא.
גם גם | 26.03.19
31.
צודק, אבל קשה כל כך לשכנע
השוליים אכן השתלטו על השיח ובתור שמאלנית ציונית מתונה מרגיש לי שזה קרה משני הצדדים. אבל האם אפשר באמת לשנות? יש הרבה ימים שאני לא בטוחה.... היום אני כבר לא יכולה להגיד את דעותי המאוד מתונות ליד המשפחה של בן זוגי וחבריו. הם כל כך שונאים את כל מי שלא ימני כמוהם שזה מפחיד. וכן, יש תופעות מכוערות מאוד גם בשמאל הלא מתון, ראו ערך שוברים שתיקה. אבל מה עושים כדי לצאת מכל הטירוף? לא בטוחה שזה אפשרי ולראשונה בחיי אני מתכננת על דרכון זר, כי כאן אני כבר לא מרגישה בטוחה ואולי עדיף להתכונן ליום שאחרי.
אורית | 26.03.19
13.
ביביזם? זו הכרזת מלחמה על מדינת ישראל...
ביביזם הומצאה וטופח ע"י השמאל במשך שנים, לקחתם אותו כפרויקט כי זו הדרך היחידה שמצאתם לנכון לחזור לשלטון, חשתם כי הוא נגזל מכם כי החלק הגדול של העם הוא ימין והבנתם שכנראה לעולם לא תמצאו את כס השלטון, משם נולד הרעיון עוד בבחירות ה-V15 בה גייסתם את העולם האנטי ישראלי ולראשונה בתולדות האנושות מפלגה מגייסת את העולם כדי לנצח בבחירות וגם לא מצליחה!! אז הבנתם שרק בתחבולות אפשר להשיג כיסא והפכתם את ראש הממשלה לשק חבטות עם מבצע חקירות אין סופיולא בחלתם האמצעים כולל חדירה לחיי המשפחה ומפה נולדו הסיפורים על מחזור בקבוקי הפלסטיק, צעקות בבית, סיגרים ושמפניה, ושזה לא צלח אז המשכתם להערים תיקים ממוצאים על עסקת צוללות, גז לוויתן וכל דבר אפשרי בתקווה שמשהו ייתפס. אבל עם כל המערך הזה וההשקעה המטורפת של 30 מליון דולר בהפלת השלטון עד היום שכחתם שכשמתאחדים כוחות למלחמה בישראל הם תמיד מפסידים, כך היה בתקופת התנ"ך וכך היה במלחמות ישראל ואתם יודעים מה? גם זה אחד ממלחמות ישראל והניצחון יהיה מובהק וחד משמעי.
ערן  | 26.03.19
2.
חפרת סתם
מה שחשוב בעולם הזה זה להיות חכם אתה רוצה להיות צודק. חכם זה לבחור את הרע במיעוטו שזה ביבי וצודק זה להגיד רק לא ביבי. קחו קצת אחריות על החיים שלכם תקחו ציפרלקס ותפסיקו להאשים את הדכאונות שלכם על ביבי. ויחד אם זאת אני לא מצביע לו כי אני מאמין שממשלה בשלטונו עם הרבה מפלגות שיפעילו לחץ עליו יקדמו דברים הרבה יותר מאשר גנרל כושל.
עוד אחד  | 26.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת