אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא רק פלדה: במה עוד השקיע מיליקובסקי

49 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

36.
תשחררו אותנו מהקשקוש הזה
זו מחלת רדיפה אם מישהו חושב שנתניהו מחליט על פי האינטרסים של בן דודו. ואם נרד לעומק כל החלטה של הממשלה יש לה פוטנציאל לניגוד עניינים. נניח הממשלה החליטה להפחית את המכס על חברה שמיבאת גבינות, אבל כל חברי הממשלה קונים לעצמם גבינות. אז יש לכאורה ניגוד עניינים. השאלה אם זהמהותי האם מישהו מקבל סכומים גבוהים לכיס שלו. כל מה שכתבתם לעיל זו תעמולה.
מרדכי | 26.03.19
32.
לא כזה גאון
השקעות סבירות ודי סולידי. אך עתיקות (שנת 2015). אין מצב לדעתי שהתיק הזה נתן תשואה של 3.78 מליון $. בכל מקרה זה תיק של קרן פילנטרופית (סוג של מכבסת מס אמריקאית למניעת מס ירושה). מעניין מה התיק האישי שלו (מוחבא היטב במקלטי מס) הכל כמובן חייב להיות חוקי היות שממש לא כדאי להסתבך עם רשויות המס האמריקאיות.
המשקיע | 26.03.19
26.
יש לבדוק מה עשו מניות בן דוד לאחר המכירה של ביבי
ברור כשמש שהוא היווה עבורו מקלט מס. ו'התרומה' שהוא מה ביקש זה בעצם הכסף שלו, מוחבא במחשכים לכן הוא גם מתאבד עליו על כך. האירוני הוא שביבי הגאון הצליח לערבב מדינה שלמה, למדר את כולם, ולעשות מהלכים באמת בקנה מידה שעוד לא התגלה לנו אפילו לא קצה קצהו, כי אכן התיקים שלו שבהם מואשם זה 'כלום' לעומת מה שכנראה באמת, ומה שיפיל אותו בסוף זה לא תחכום המערכת אלא קמצנות וגרידיות שלו עצמו. כנראה לא קראו לביבי ושרה את הסיפור על דייג ודג הזהב בילדות...
שרה שרה שיר עצוב | 26.03.19
22.
BB עבר על החוק שלא דיווח, ולא העביר הכסף ל"נאמנות עיוורת"
כולם עסוקים באינטרסים הסמויים שהובילו לכוונת BB לרכוש יותר צוללות ממה שצה"ל היה צריך, וברכישת 3 ספינות סער כבדות של 2 טון , ובאישור הבקשה של מצרים לרכישת 2 צוללות (=כלומר אפשרות למכירת הרבה תוספי פלדה לטיסנקרופ ולגזירת קופון שמן ע"י גנור)...אבל העבירות שאפשר להוכיח אותן בקלות יחסית הן על השולחן
אל תתבלבלו בשרשור | 26.03.19
5.
השאלה שלא נשאלת !!! מדוע?
האם יש דף חשבון, או אישור כלשהו מחשבון הבנק של ביבי בישראל, שמראה העברה ותשלום של 600 אלף דולר עבור הימיות! אם לביבי יש אישור מהבנק שמוכיח את ההעברה מחשבונו של ביבי לחשבונו של מילקובסקי - מצבו פחות חמור. כי אז ביבי צריך להסביר למה מילקובסקי שילם לו פי 7 על המניות ! כאשר החברה עצמה קרסה והפסידה כסף !!! יתכן , שביבי נתן למילקובסקי ייעוץ , ואין שום קשר לצוללות ! לגבי הצוללות - לא רק ביבי בצרה, עכשיו הוא סיבך קשות גם את מנדלבליט.
מוטי | 26.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת