אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מפליג הביתה?

60 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
איכס אנשים דוחים שנזכר לגור באנגליה בגלל מיסים
השיטה ככה האבא גנב אוצרות טבע בישראל במשך שנים כשהילדים היו צריכים לשלם מיסים עברו ללונדון למקלט מס. אנשים עלובים דוחים שגם אם תשפוך עליהם עוד מאה מליארד דולר יהיו גועל נפש ריקבון מוסרי ואנושי בואו אל תתנו מחלקות בבתי חולים עם שימכם עליהם שלמו מיסים כמו כולם ואנחנו נבנה בעצמנו בתי חולים
רון | 30.03.19
46.
האח הבכור דוד עופר
האח הבכור של סמי ויולי עופר היה דוד עופר שהיה ניצב במשטרת ישראל. לדור ואשתו חווה היו שני בנים: בנו הבכור יצחק (במבי) עופר היה טייס קרב הוא נהרג במלחמת יום הכיפורים כשמטוס הסקייהוק שהטיס הופל מעל רמת הגולן. הבן הצעיר שריה עופר, פיקד על סיירת שקד, היה ממקימי יחידת שלדג והשתחרר בדרגת אלוף משנה. ב-11 באוקטובר 2013 40 שנה אחרי שנהרג אחיו, נרצח שריה בידי מחבלים שחדרו לביתו ב"ברוש הבקעה" שבצפון בקעת הירדן כ-3 ק"מ מדרום לשדמות מחולה.
יעקב | 30.03.19
45.
מכל הטייקונים שיש בארץ משפחת עופר תורמים הכי הרבה. לא זוכרת מתי ראיתי אגף בבית חולים
או בכל מקום ציבורי אחר, על שם משפחת ורטהיימר, שמשום מה בניגוד למשפחת עופר מאוד פופולרית בארץ, או על שם תשובה, לבייב, שטראוס, קופלר, מוזס ועוד עשירים מופלגים אחרים שאינם נוהגים לתרום מהונם המופלג. כל הכבוד להם ומי שמותח בקורת על כך שהם רוצים שהאגף אותו תורמים יקרא על שמם הוא צר עין, קטנוני ואידיוט. כך זה בכל העולם וזכותם המלאה לדרוש זאת. תגידו תודה שהם תורמים ותסתמו.
גלי | 30.03.19
44.
משפחת מלוכה
שהרסה את פלא הטבע היחודי בכדור הארץ בשביל לעשות כסף ועל הדרך גרמה להרס בלתי ניתן לתיקון לכדור הארץ,אני הייתי מוציא אותם להורג על הנזק שעשו לאיכות הסביבה ולכדור הארץ ועדיין עושים. שאומרים ששונאים יהודים בעולם בגלל הרדיפת בצע והכסף זה בגלל אנשים כאלה
שחר | 30.03.19
40.
מגיב 6 טיפש ועלוב נפש.
מגיע אדם ותורם למען הכלל אז מה בעצם רע בכך? כל כך הרבה שינאת חינם. תאמינו לי שהוא לא זקוק ולא חייב כלום מאף אחד.הוא עושה זאת כי הוא מרגיש שזה יעזור למדינת ישראל.רבים המבקרים אותו לא ישלמו כל חייהם מס למדינה כמו שהוא רק מביא ותורם. בכל העולם יודעים להודות לאנשים כאלה הבונים ומפתחים את המקומות שבהם הם תורמים אבל חבל מאד שבמדינת ישראל תמצאו תמיד קנאים ,אנשים צרי עין וצרי מוחין שבמקום להודות לנותני התרומות עוד באים וקוטלים אותם. ניראה לי שאם טיפשות היתה מקצוע מגיב 6 היה נעשה מליונר.
חיים | 29.03.19
38.
אייל מרוויח ומשתדל לתרום .ראשת עיריית חיפה עושה כלום
אייל עופר דואג כרגע לבנות בחיפה בית חולים אונקולוגי על חשבונו.חיפה צריכה דחוף בית חולים ענק בתחום ,עם סרטן גבוה בעשרות אחוזים מהממוצע במדינת ישראל. ראשת עיריית חיפה לא עושה כלום בנידון.לא מבינה עד כמה חמור המצב ,ולא מבינה שבשביל הבריאות של התושבים צריך ממש להלחם חזק ,ולסגור חברות מסרטנות.
יוסי | 29.03.19
22.
תגובה ל8
למיטב זיכרוני, כל עשירי ישראל/מעמד הביניים ״תורמים״ לנזקקים על בסיס חודשי בכל צורות המס האפשריות והגבוהות בעולם המערבי. אני גם דיי בטוח שה״תרומות״ הללו מועברות לכל ״נזקקי״ ההיתנחלויות והישיבות של ממלכת ישראל. האם אתה לא חושב שזה קצת לא פר שהנזקקים יחכו לתרומות מפילנטרופים? הרי לשם כך יורד לך כסף מהתלוש ואחר כך מכל שקל שאתה מבזבז בצורת מע״מ (מס על מס) שלא לדבר על כל שאר חיות כגון בלו עיזבון מס רכישה מס שבח וכו וכו וכו.... אסור אבל ממש אסור לתרום לנזקקים זה מנציח את השיקוץ
דני | 29.03.19
16.
אם הוא כל כך אוהב ישראל
אם הוא כל כך אוהב ישראל שיתרום עוד קצת לעניים שפה במקום למוזיאונים לעוד שתי תמונות,יש פה זקנים שקשה להם לקנות תרופות,אנשים שמעולם לא היו בבית מלון,זקנים שלא שיפצו בית מעולם ואין להם כסף לחימום בחורף.אנשים שעובדים בשמירה וניקיון ולא יזכו להקים משפחה בגלל עוני..ועוד ..
אלי | 29.03.19
10.
למס' 6 העלוב
מר עופר אינו שותף אתך בעסקים, ואינו חייב לך ולחבריך ולרשות המיסים שקל בודד. רק צריך להודות לו על שהוא מסכים לחלוק אתך את האפשרות להינות מחלק מרכושו שנתרם לטובת הציבור בישראל. הוא ימשיך להסתדר בלעדיך וללא הערותיך ומעולם לא הצהיר לגבי נטייתו הפוליטית או האידיאולוגית. את הקיא שלך שמור לעצמך. אתה והדומים לך, הם פשוט הסיבה שחלק מהישראלים (לשעבר) המצליחים אינם אוהבים להסתובב ולחיות את חייהם בישראל.
Caspi | 29.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת