אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלב המאפליה של כיסויי הסמארטפון

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
מה המסקנה ממיקום ישראל ברכישות מ Aliexpress
שעלויות היבוא של יבואן מסחרי גבוהות מאלו שב Ali דוגמה? לצורך יבוא מטען פשוט יש צורך למסור דוגמה למכון תקנים לצורך בדיקות שעורכות כחודש ימים בעלות של מאלף עד שלשת אלפים ש"ח, רק לאחר אישור המכון אפשר לייבא, תשאלו מהו פרק הזמן מיום שהיבואן החליט לייבא מוצר מסוים עד לקבלת הטובין במחסניו? כ 100/120 יום, משלוח דוגמה מסין לישראל כשבוע 10 ימים, מכון תקנים 4-5 שבועות, הזמנת מהיצרן בסין עוד 30-40 יום, משלוח ימי מהמפעל בסין למחסן היבואן בארץ - 30-35 יום לקוח שמזמין בעלי, לא צריך אישור תקן ובדיקות, אולי תגידו נייצר בארץ, העלות בסין בין 2-3 דולר, איזה תעשיין ישקיע? Ali & Amazon תחסלנה עסקים, האבטלה תעלה, ומנהלי המדינה יתעוררו, חבל רק שבזבזו עשור על נהנתנות עישון סיגרים ושמפניה
שמשון 1948 | 02.04.19
21.
פלטפורמת גן עדן לסוחרים רמאיים
קניתי 3 פעמים משלשה סוחרים שונים וכל פעם נכויתי קשות. חלק מהמוצרים היו לקויים, חלק חסרי חלקים, חלק שונים ממה שפרסמו וממה שהזמנתי לגריעותא. מה שיתר מעצבן זה שפתחתי תלונה בעליבבא, ולאחר שהצגתי את הראיות שלי עליבבא סגרה את התלונה כי ״הגעתי להסכמה עם המוכר״. פלטפורמה כזו אין לה סיכוי בעולם המערבי מול חברה כמו אמזון שדואגת ללקוח.
דוד כהן  | 31.03.19
14.
8% שוק בינלאומי?
אומר שהם חברה סינית וזהו. הם לא כבשו וגם לא יכבשו את העולם. גם באמזון מלא זיופים בשוק שלהם ואיביי בכלל יותר טוב שלא נדבר מה הולך שם. נהיה מצב שמי שרוצה להיות בטוח שהוא לא קונה זיוף צריך להתרכז במספר חנויות קטן מאד שאפשר לסמוך עליהן.
אמיתי זה הכי מקורי | 30.03.19
9.
אלו שיטות לשוק המיליארד של סין
את מי זה מעניין, עד לאו יכולה התעשייה הזו להגיע? רוב העולם לא מחזיק סיטונאים בסדר הגודל הזה, וטוב שכך. כמובן שיש יתרונות עצומים בכח הקנייה האכסון והשיווק למערכת בסדר גודל כזה, אולי ניתן ללמוד מנסיונם, דבר או שניים יעילים למערכות קטנות יותר, היום יש זיקה להשכיר מקומות לטווח לא ארוך ולנצלם לטרנד שעובד חזק לתקופה בו הוא נמכר בכמויות גדולות, ולאחר מכן שוקלים אם להמשיך את החוזה או לעצרו. בצורה הזו ההתחייבויות אינן לעשרות שנים והעלויות בהתאם, קצת יותר יקר, אך משתלם בכך שלא קברנו עצמנו באותו אתר, מקומ
אילן | 30.03.19
8.
טראמפ גאון. הסינים מנצלים את אמנת הדואר
כשאתם מקבלים עט בשקל, דואר ישראל משלם על המשלוח הודות לאמנת דואר מהמאה 15 שסיווה את סין בתחתית הרשימה, דהיינו מדינה נחשלת שיש לעזור לה שהדואר נשלח ממנה בחינם על חשבון שירות הדואר הנמען. בגלל זה שירותי דןאר בכל העולם המערבי קורסים.
אמפריית ניצול | 30.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת