אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ”ל מכבי שירותי בריאות: "למדינת ישראל אין הנהגה רפואית"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
לא קראתי את הכתבה אבל רמת הנגישות לרופאים לזימון
תור ממש שערורייה...ואח"כ הפוליטרוקים האפסים חסרי האחריות מספרים לנו שרמת הרפואה כאן היא הכי גבוהה בעולם...אולי רק לקומבינטורים ומקרובים ......לשאר העם שילך להז****ן. אגב אני חבר מכבי ואני כבר חודש וחצי עם דלקת באוזן לא מצליח לקבוע תור לרופא אוזניים. בכל מרפאה מנפנפים אותי בתירוץ שעמוס והשיא היה לקביעת תור חודשיים וחצי קדימה .
שימי | 29.09.19
13.
אין מענה מכבי ליקר שלי מטופל בטיפול מורכב בבית
שלום לך מר סער. מנחם מרקוס נמצא בבית כמטופל סיעודי מורכב משותק בשלשה גפיים וביד אחת מתפקד מעט. אני בת הזוג מטפלת בנאמנות רבה בו מאז שנפגע בניתוח ראש אלקטיבי באיכילוב. כרגע הוא סובל מלחץ דם גבוה אין לי מענה מן הרופאה דר ענת אנדן . על בשרינו למדנו והתנסינו. התנסות מרה כואבת מייגעת ללא תמיכה. ממכבי. כן מכבדים רצפטים במכבי. הרצליה. וכן באים לחיסון לקראת שפעת זה הכל למנחם אני מזמינה רופאים פרטיים. וזו שחיטה וסחיטה נוספת שאנו עוברים. אני מתביישת בשירות של מכבי אגב יש לך דש מאמיר רונן.
פרילינג רחל | 12.05.19
12.
רמת השירות הרפואי והאדמינסטרטיבי של קופת חולים מכבי למבוטחיה
רן סער מנכ"ל מכבי , לפני שאתה מטפל בבעיות השורש הרפואיות של מדינת ישראל , מוטב שתבדוק היטב את רמת הטיפול הרפואי והאדמיניסטרטיבי של קופת החולים עליה אתה מופקד. "עניי עירך קודמים", כדאי מאוד שתטפל מיידית ברמת השירות במרפאת רוטשילד בכפר סבא בניהולה של סיגל שהינה מתחת לכל ביקורת. המנהלת בימי קבלת הקהל אינה נמצאת ולא ניתנת להשגה למעט פעם אחת במהלך החודש האחרון. לאחר 40 שנות חברות במכבי ,אין לנו אמון במערכת שאינה מאשרת טיפולים חיוניים (MRI), גם אם נעשו בתיאום עם מנהלת המרפאה. בכוונתנו לפרסם בכל אמצעי התקשורת מחדלים אלו ואף לתבוע את הקופה בערכאות משפטיות על אי מתן טיפול ושירות נדרש למבוטחי הקופה. כאל"מ (מיל') עמית חבר ומנכ"ל חברות היי טק אפעל לכך שהנאמנות המוצהרת על ידך בפרסומי השווק תוכח כלא אמינה ותגרום לעזיבת מבוטחים מאוכזבים נוספים מהקופה.
פנינה וישראל דוד | 07.04.19
9.
עם כל הכבוד לו - מכבי מנוהלת ע"י ציון אוליאל המשנה למנכ"ל
אומר רן סער שהמדינה לא צריכה לנהל בתי חולים. אבל כשהוא פתח לאחרונה בית חולים ציבורי באשדוד קיבלנו גרעון אסטרונומי. רן טוען שיש מחסור בכסף, אך מכבי מבזבזת ים כסף על שיווק - הפעלת מוקדים טלפוניים להעברת מבוטחים מקופות אחרות - בזבוז מחוצף ע"ח משלם המיסים. המזל של מכבי שיש להם את ציון אוליאל שמנהל אותם בפועל אבל עוד מעט הוא יצא לפנסיה
רוני | 28.03.19
6.
ראשית כל, לפרק ולמזג את 4 קופות חולים לקופה אחת מקסימום 2
עלות ספקי הבריאות - קופות החולים גבוהה ומנופחת ההשוואה למדינות אחרות! אין צורך ב4 מנכלים, סמנכלים, רופא ראשי, מנהלי אזור.... במיזוג של הקופות ניתן לחסוך 30-50 מכ״א היקר ושאינו מספק שירותים ישירים למבוטחים. אבל, לאף מפלגה, ואף שר אוצר לא יהיה האומץ להילחם.
אחד שמכיר | 28.03.19
1.
הפתרון למערכת הבריאות הוא זה
1) הקמה של עוד בית חולים בנגב . 2) לתקצב את קופות החולים בסכומים גבוהים הרבה יותר ובמקביל לדרוש מהם להשאיר את המרפאות פתוחות עד 10 בערב. זה יוריד את העומס שיש במיון. 3) הקמה של עוד 2 בתי ספר לרפואה אחד במרכז הארץ(אריאל) והשני בצפון הארץ. 4) לחייב רופאים בכירים לעבוד יותר שעות ולא רק עד 3 בצהריים. מי שלא מסכים שיעבור למערכת הפרטי. כך גם אפשר יהיה לקדם רופאים צעירים לתפקידי ניהול.
אלון | 28.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת