אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גנץ ולפיד רוצים לייצר שוק שכירות הוגנת? כחלון יצר אחד בלי לשים לב

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
הפיל את שוק השכירות בראש העין, אולי...אבל זאת לא שכירות לטווח ארוך, ולאו דווקא הוגנת ,
הפיל את שוק השכירות בראש העין, אולי...אבל זאת לא שכירות לטווח ארוך אמיתית, כל בעל דירה נוהג כראות עיניו, ולאו דווקא הוגנת , עדין שכירות שמסתמכת רק על המשקעים הפרטים " הקפיטליסטים השנואים" ...ולא על פתרון מוסדי ארוך טווח אמיתי כפי שנהוג בחו"ל, היכן שגופים פרטים וממלכתים בונים בנינים ליעוד 100% שכירות לטווח ארוך בשכ"ד קבוע ומפוקח.
לא נאיבי | 30.03.19
20.
כתבה שלשם שינוי מבוססת על עובדות ולא מפמפמת את מסרי הקבלנים
תתפלאו אבל אני בתור בעל דירה במרכז (לא בראש העין) דווקא רוצה שהמחירים ירדו, לא כי אני רוצה להפסיד כמובן, אלא כי אני רוצה שיהיה לילדים שלי סיכוי לקנות ולשכור דירות במחירים נורמליים. כי במצב הנוכחי זוג לא יכול לקנות דירה בלי המון כסף מההורים ומה לעשות לא לכולם יש מאיפה לתת. ולדעתי התכנית של כחלון על אף שהיא לא מושלמת היא בכיוון הנכון וזו הפעם הראשונה שמישהו מנסה להתמודד עם האינטרסנטים הכי כבדים בשוק הנדל"ן. מקווה שכחלון יהיה שר אוצר אחרת ניסנקורן יבטל אותה.
יוסי | 30.03.19
7.
קישקוש מוחלט
כמה דירות מחיר למשתכן בנו באזורי הביקוש ? רוב הבניה בתוכנית למשתכן נעשית בחריש, עפולה הקריות ועוד מקומות שבהן גם ככה מחירי הדירות לא יקרים במיוחד. מה שיקרה זה שהערים החלשות יחלשו עוד יותר כי יהיו שם דירות בגרוש ורבע, מה שימשוך אוכלוסיה חלשה. הפערים בין המרכז לפריפריה רק יתגברו. יכול להיות שראש העין היא יוצאת מהכלל בגלל הקירבה למרכז, אבל בגדול מחיר למשתכן ברמת המאקרו (אםנעזוב את מתי המעט שזכו בדירה ברעננה או הרצליה קיבלו מתנה של מליון שקל מהמדינה) רק מזיק.
פסח וינואר | 28.03.19
4.
לא ברור מה הוגן במצב הנוכחי
חוזי השכירות הם ברובם עדיין קצרי טווח ובעלי הדירות הפרטיים (אולי בצדק מבחינתם) לא מתלהבים להתחייבות ארוכה בדרך כלל, והשוכרים לעיתים נדרשים לפנות בתוך מקסימום שנה אם לא שלושה חודשים בהתאם לגחמות ורצונות המשכיר שכירות ארוכה מתאימה רק לחברות מסחריות שמשכירות הרבה יחידות, לא לזכאי מחיר למשתכן שהם אנשים פרטיים שמשכירים דירה אחת
כן אבל | 28.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת