אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השותף הסתבך בפלילים, הגשמה לא דיווחה בזמן

103 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

82.
צריכים למצא דרך . להגיע אל המשקיעים .
ולו כדי לתאם עמדות . ולדרוש מיידע ולא על בסיס רבעון בלבד . לפחות בהשקעות שמסתמנות כבעייתיות . צריך לעשות את זה לדעתי בתיאום מוחלט עם הגשמה . חשבתי על רעיון של פתיחת קבוצה אפילו סגורה בפייסבוק . אבל אם נעשה זאת בצורה חובבנית יכנסו הרבה מתחרים שיתחזו למשקיעים וסוסים טרויאנים למיניהם . שלא אותם אנחנו רוצים בקבוצה . הגיע הזמן שמישהו שם בהגשמה ירים את הכפפה . וילך לקראתנו המשקיעים ופשוט יעשו מפגשים לצורך הכירות אישית תנתן לנו את האפשרות להתארגן בקבוצות שמחולקות על בסיס השקעה . רק טוב יצא מזה .
קזימודו | 31.03.19
75.
אם יש קרן ראויה להשקעה הרי זאת הגשמה
חברה רצינית עם הון של 2.5 מילארד שח מבררת ובוררת היטב את קבלניה למי שטוען לגבי השקעות רחוקות הסירו דאגה שכן ישנו רף גבוה מאד אותו החברה דורשת לכל קבלן ביצוע משלבת אינטרס של משקייעה עם הקבלן ועל כן לא מאפשרת עקיצות שונות וכן כמו בכל השקעה תמיד ישנו סיכון אם כי מנסים למזער למינימום פגיעה במשקיעים ומי שרוצה להשקיע בדירה קטנה בארץ תמורת סיכון שלא ישלמו לו שכירות וכל הכאב ראש הנלווה לכך למשך 30+ שנה בבקשה אני ישן די בשקט ועד כה מרוצה
אחד העם | 31.03.19
71.
וזה עוד אצל הקרן שנחשבת לגדולה ולישרה בישראל .
גם אני ככל הנראה הולך לאכול שם קש . לצערי גם אני נפלתי עם הדראגול הזה . ויש עוד כמה השקעות מדשדשות . ושלא יספרו לכם סיפןרים שהכל דבש שם כי זה ממש לא . לדעתי הם צריכים לתת לכל המשקיעים לפחות באותה השקעה להכיר האחד את השני . ואולי ירצו לההפגש ולתאם עמדות מול הגשמה . אני עדיין מאמין שהם עושים את המיטב כדי לנסות ולהקטין נזקים . תחושת הבטן שלי שזדון אין כאן . זו גם הסיבה שבנתיים אני עובד מולם בשיתוף פעולה מלא . אחרת ממזמן הייתי הופך עולמות כדי לנסות ולהגיע לכל המשקיעים , לפחות באותן השקעות שלי .
קזימודו | 31.03.19
69.
סליחה - מותר לטעון פעם ב 20 שנה
מיתוך 214 מליון הייתה להם טעות ב 5 מליון. למה אני לא מודאג ? בגלל שהבנקים גונבים ממני יותר. ואני יודע שהגשמה לא תנוח ולא תשקוט עד שתסדר העניין. לא יעזור כל ההפחדות האלה - מן הסתם כתבה מטעם הבנק. אנו קבוצה שלמדנו לסמוך על הגשמה. מותר לטעות ואנו סומכים עליהם שיתקנו. כך יש תקווה ואמונה. מי שלא עושה עסקים - לא בסיכון של הפסד מסויים
I AM | 31.03.19
68.
לא מבין משקיעים שמשקיעים בחו"ל דרך חברה ישראלית
איזה יתרון עסקי יש לחברה ישראלית, שלא מכירה את השוק בארה"ב?! יכול להיות שאבי כץ הוא איש ישר והגון, אבל כל נוכל ליגה ד' יכול לקרקס אותו בכל מה שקשור להשקעה בחו"ל. מי שרוצה להשקחע בחו"ל צריך לעשות זאת ישירות עם חברות מאותו מקום ולא דרך מתווכים ישראלים.
יוסי, משקיע נדלן | 31.03.19
66.
כמו תגובה 61
השקעתי עם מספר חברות ויזמים. הגשמה הופכים עולמות להיחלץ מבעיות, לא בכל השקעה מרויחים ומי שלא בתחום ולא יודע לקבל חוסר הצלחה שלא ישקיע. השקעה בהגשמה צריכה לניות חלק קטן מתיק השקעות, ומי שזה עיקר כספו ,אז הוא מהמר , ואינו מבין את כללי ההשקעה הנכונה. בסה"כ מההשקעות שחלקן עדיין עובדות הרווחתי, והיו שהוחזרה הקרן . אבל בתיק ההשקעות הם חלק קטן.
משקיע מנוסה | 31.03.19
62.
גם כן משקיעה מרוצה
תקשיבו טוב, כל מי שקיבל מעל 10% לשנה בהגשמה לא מצייץ ויש אלפים כאלו. הכי קל לעשות הרבה רעש כאשר פרוייקטים מסתבכים. אני - כאשר הגשמה הוציאה אותי עם 4% תשואה לשנה באחד הפרוייקטים, התקשרתי להגיד תודה. אז לכל המכפישים כאן, תסתכלו על הסטטיסטיקות שחנן שמש מציג. זו המציאות המדוייקת. עם פה ושם פרוייקטים מפסידים, זו סטטיסטיקה צפויה. שלא תחשבו שעם המתחרים זה לא יקרה. מי ששם כספו אצל BH investments למשל, יגיד לכם מה קרה לכל כספו. זו התרסקות אמיתית עם מנהל שלא יודע לנהל, לא יודע לעקוב, לא יודע לטפל במשברים, מתחמן את כולם, ועם תקציב 0 לעורכי דין לפתרון בעיות. ויש עוד הרבה דוגמאות כאלו בישראל. גלובל פרגון, קרן אור, אפריל-ברוקלנד, וכולי... מפחדים מסיכונים, תשימו בפק"מ בבנק ואל תתבכיינו ברשת.
טניה | 31.03.19
58.
אני משקיע מאוד מרוצה שלהם
השקעתי ב 13 פרוייקטים שלהם, מתוכם 8 אקזיטים, חלקם הביאו תשואה מעולה חלקם פחות, וחלקם כנראה קצת יפסידו. העניין הוא שאם הייתי עושה את העסקה עם חברה אחרת, בכולם הייתי מפסיד כמעט את כל הכסף. ולצערי הרב כאשר פזלתי מחוץ להגשמה הדברים הסתבכו וההפסדים היו כבדים. תחום ההשקעות הממונפות בנדלן הוא תחום מסוכן, ולכן כאשר עושים מאות פרוייקטים כמו הגשמה, חלקם בוודאות יסתבכו. מה אתם בכלל מתפלאים ? העניין הוא כמה כיס עמוק וכמה ניסיון בניהול משברים יש לחברה שמנהלת את ההשקעה. ולשמחתי הגשמה תותחים בתחום הזה ולכן מצליחים להוציא את הקרן וקצת רווח בפרוייקט שאצל כל ישראלי מתווך\מנהל אחר היה מתרסק לחלוטין. שם אתם צריכים את הגשמה. בשביל זה אתם משלמים להם עמלות.
אלון | 31.03.19
35.
עוד נפילה
נפילה אחרי נפילה !! השקעה בקרן הגשמה מנהטן 8 עם הפסד של 96% מהקרן , מנהטן 10 ללא קרן כלל עקב יזם שלקח את הכסף לכיסו , לונדון 18 עם הפסד של 100% מהקרן , לונדון 17 , לונדון 19 , לונדון 29 , לונדון 15 , לונדון 35 כולם בדרך להעלמות . תשואה ? איפה ? הלואי נראה משהו מהקרן !!
משקיע ותיק | 31.03.19
29.
המנהל לא חותם על הדוחות , רו"ח לא מאשר .....סימן שהכל שקרים !!
ברור שהמנהל הנוכחי לא יחתום על הדוחות , ולא בגלל שהוא לא לוקח אחריות , ההפך הוא קרא את הדוחות ויודע שכל מה שכתוב בהם זו פיקציה כל הכבוד לו שהוא לוקח אחריות ומנסה להציל חלק מהמשקיעים. נוסף לזה רואה החשבון לא חותם על הדוחות ??? עוד סימן שמה שכתוב בהם לא נכון. מי שכספו מושקע בהגשמה יכול להתחיל ללמוד לקרוא קדיש על כסף שהלך ונעלם ומופיע רק בדוחות לא חתומים ולא מאושרים.
לברוח ומהר !!!!!! | 31.03.19
26.
שימרו נפשותיכם מהחברה הזו
אני מושקע במספר פרוייקטים ...מרביתם כושלים. חוסר השקיפות והניהול הקלוקל של הגשמה הוא שם דבר. הם אורמים שהחזירו 1.27 מיליארד שקל למשקיעים. כדאי מאד שתשאלו כמה לקחו מהמשקיעים ומה התשואה הריאלית האמיתית שקיבלו אל מול מה שצפו. שמיים וארץ. אין קשר לאופטימיות הראשונית. לא אתפלא אם 60%-70% מהפרוייקטים מסתיימים באיחור של 2-3 שנים ובתשואות הפסד או ללא תשואות בכלל
משקיע | 31.03.19
23.
גם אנחנו השקענו ונפגענו
אנחנו השקענו דרך הקרן בפרויקט בקנדה. בסופו של תהליך, לאחר 3 שנים, הפסדנו 10% ממה ששמנו. לזכות הקרן אפשר להגיד שהם לא התנערו מהפרויקט וליוו אותו עד סופו אבל חוץ מזה ההתנהלות הייתה לא שקופה, לא סיפרו לנו שיש בעיות, שיווקו את היזם כמנוסה מאוד מה שהתברר כלא נכון ועוד מספר הטעיות שגרמו לנו לא להשקיע עוד עם הקרן. אני לא חושב שהם נוכלים אבל הם לא מספיק זהירים עם הכספים שהם לוקחים מאנשים.
משקיע בעבר בהגשמה | 31.03.19
14.
כבר לא מתרגשים מהכתבות הללו, פרוייקטים נגמרים בהצלחה גם כאן לא מבין על מה המהומה
הייתה בעיה ביזם אז החליפו אותו. החוזים דרקוניים בעד משקיעי הגשמה נכון, יש תהליכים עולמיים כמו בלונדון אבל הגשמה עושה הכל מה שאפשר, אז הפרוייקט מתעכב אבל בסוף הרווח יגיע.
משקיע וותיק בהגשמה | 31.03.19
13.
הרבי והחסיד עם התרנגולות
היה חסיד בעיירה שפרצה מגפה בלול והרגה לו תרנגולות. הלך לרבי והרבי נתן לו עצה.חזר החסיד ואמר לרבי התרנגולות ממשיכול למות. נתן לו הרבי עצה. חזר החסיד ושוב אמר רבי העצה לא טובה תן לי עצה אחרת וכך חוזר חלילה. בסוף לאחר שכל הזמן מתו תרנגולות שואל החסיד את הרבי : רבי יש לך עוד עצות עונה הרבי : עצות יש לי בשפע השאלה אם לך יש עוד תרנגולות ?
למספר 5 | 31.03.19
12.
עוקץ !
כשמוכר קפה גרוע בגרוש הופך ליזם נד״לן ויוצא לציד ברשת-זה הזמן להזהר,במיוחד שמבטיח תשועה בטוחה!(רק המוות והמיסים בטוחים).אין עסקים והשקעות טובות ברשת-תלמדו כבר,הרשת בתחום שמורה לפתינים חמדנים;שכירות מובטחת כל השנה עלית ערך הנכס ב20% כל שנה עד אין סוף,תשועה מעל 10% מובטחת( אולי גדול בגן העדן).אילו דוגמאות ספורות מהרשת,יש עוד הרבה...
יוסי תלאביב | 31.03.19
11.
היעדר פיקוח של הגשמה ככל הנראה העצים את ההפסדים
גם מושקע במספר פרוייקטים - בכולם איחורים קיצוניים ובחלקם כבר ידוע על הפסד! איפה התכניות לעשרות אחוזי רווח ואיפה המציאות?!?!! מתחקור שלנו של הדברים, עולה תמונה של חוסר ניהול מצד הגשמה של הפרוייקטים שהובילו. להעצמת הכשלון!
משקיע מאוכזב בהגשמה | 31.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת