אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיליקובסקי השקיע גם בסטארט־אפ בטריות מהרצליה - לצד רומן אברמוביץ' וסטף ורטהיימר

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
בידי אנשים אלו ביבי מפקיד/ר את המדינה:
תחבורה: פקקים בלתי נגמרים, תחבורה ציבורית כושלת ורכבת מקרטעת. בריאות: בתה"ח קורסים. קומבינות למקורבים. פנים: עבריין מורשע. תקשורת: פרשת בזק וואלה. אוצר: גירעון תקציבי וכשלון במחיר למשתכן. עבודה ורווחה: קומבינטור שנפתחו נגדו הליכים פליליים. חוץ: קשרים עם מדינות פאשיסטיות, אנטישמיות ורודנים הזוים. ביטחון: חמאס מוביל את ישראל באף. חינוך: הפך את מערכת החינוך לדתית יותר. משפטים: סירוס מערכת המשפט.תרבות: משסעת ומפלגת. בורה. ראש הממשלה: יצר פילוג ושיסוע בעם. הזניח את תושבי הדרום לחמאס. משתעמם מהעם. מואשם במכירת צוללות למצרים תמורת 16,000,000.
שמעון | 31.03.19
6.
אכן זה "נורא" ומגיב 1 צודק.
הפסקתי מידית להשתמש בסוללות על מנת "לא לעזור למושחט" כמו כן אני לא קונה כדרים של חברת MSD "על מנת לא לסייע למושחט" ובעניין כאבי הגב "אני ממתין לחקירה "הנמרצת של היועץ המשפטי" זה פשוט "נורא"!!!! הוא "גונב אותנו מכל צד" השאלה "מי המטומטם שאסף את המידע ה"נורא" הזה!!!!!!!!
אילן | 31.03.19
1.
מהר מהר, 'הצוללות' נפלו כי כולם מסתבר ידעו, צריך פרשה חדשה
וא הבטריות לו יעבוד, יש בקנה גם את פרשת החומוס האיומה ואת, המסטיק בזוקה המזעזעת שמהווה בגידה במין האנושי כולו, לפי דרוקר מינימום 100 שנות מאסר, פשוט נורא, ופי מליון גרוע מהפרשיות הזוטרות של גנץ את אשכנזי: כולכ 4 מליון שח שנגנבו, חמשם מליון שכמעט נגנבו, 50 מליון דולר שנעלמו, ואצל האשכנזי, תביעה של 160 מליון ש"ח על הונאת משקיעים, וכמה זוטות של המרדה וזיוף מסמכים. זוטות.
פרשה 6999 - הבטריות | 31.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת