אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עבודות פרך בכלא, גרסת 2019: אימון תוכנות בינה מלאכותית

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
גם היום אסירים עובדים בזמן היותם בבתי כלא בארץ
היום הם מדביקים ניילונים, תופרים, כורכים ספרים ועוד כל מיני עבודות בשביל כמה אגורות. נשמע לי שלסמן האם מדובר בעץ או מכונית זו עבודה אידיאלית - לא דורשת כישורים, קלה למדידה, ומתאימה לכל גיל. למעשה יהיה נכון לפתח תוכנית כזו בישראל, שבה אימון של מכונה לשפה העברית יכול מאוד לעזור, כדי להביא את מהפכת ה AI גם לעברית.
רם | 05.04.19
6.
כל אסיר שביצע פשע חמור צריך לשלם על המאסר שלו
להיות במאסר זה לא מחנה נופש. זה עולה לנו הון תועפות, ואין שום סיבה שעבריין כבד לא יישלם עבור השירות הזה. אז או שיישלם כסף מההון העצמי שלו, או שייממן את השירות הזה בעבודת פרך. ולא חסר מה לעשות - יש הרבה פעולות שלא מבוצעות כי אין עבורן תקציב. אבל האסירים יכולים לבצע אותן. אפשר לתת גזרים, ובהתאם להחזר שהאסיר נתן בעבודה, אפשר להקל עליו במאסר ואולי אף בשחרור. זה באמת יוציא אנשים משוקמים שירגישו טוב עם עצמם על ששילמו באמת עבור הנזקים שגרמו.
רונאל פישר | 01.04.19
5.
עבודה בבתי כלא - כל עוד לא מנצלים את האסירים - זה כן דבר טוב
כלא זה לא מלון 5 כוכבים, ולא אמורים לתת לאנשים לעשות מה שהם רוצים בפנים. בתור עונש - ללחוץ על מקשים במחשב זה ברמה בינונית מבחינת האכזריות של זה. כל עוד מגבילים את פרק הזמן לשעות עבודה רגילות - זו לא התעללות. המשכורות כן צריכות להצטבר - זה לא צריך להיות יותר זול להעסיק אסיר בעבודה מסויימת מאשר לגייס אדם מהרחוב לאותה עבודה. לגבי שלילת זכויות למי שלא משתתף - זה אכן מתקרב להתעללות, ותלוי כמה רחוק לוקחים את זה - צריך לכעוס. הקטע הוא שאי אפשר לטעון "זה אכזרי" על דבר כזה. אסירים עשו הרבה דברים לאורך ההיסטוריה - ורובם הרבה יותר חמורים מזה. אין סיבה שלא לתת להם לעשות את זה בתור חלק מתהליך השיקום שלהם.
יסמין | 31.03.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת