אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רווחי הבנקים ממשכנתאות זינקו ל־1.5 מיליארד שקל

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
שיטת המסלולים מרוששת את הלווים
בנק ישראל דואג לרווח מובטח לבנקים, מכריח את הלווים לפצל את המשכנתאות למסלולים לא כדאיים להם, לכאורה בשביל לשמור על היציבות בפועל בשביל לעשוק את הציבור לטובת הבנקים, במשק ליברלי חופשי, כל אחד רשאי היה לקחת הלוואה ע"פ רצונו ולשנות בין המסלולים לפי עקום הריבית והצפי של הלקוח להתפתחויות , הכורח לקחת הלוואה בשלושה מסלולים לא מאפשר גמישות ובהכרח גורם להפסדים אצל הלווה
הממושכן | 01.04.19
9.
סטנלי פישר ויורשיו סידרו להם כל טוב ע"ח הציבור ל30 שנה. ומשכנתאות הן אשראי שנוצר מהאויר.
פשוט לא יאמן. מערכת הבנקאות והשיטה בה היא עובדת (הנפקת אשראי ככסף חדש שנוצר במתן ההלוואה ונמחק מהמחזור כשמוחזר לבנק, למעט הריבית). שיטה זו זורעת הרס בהסדר החברתי. והינה גן עדן לחמדנים. הרי יכלו בקלות להגביל את כמות המשכנתאות, או לתת להן ריבית שונה מכלל האשראי כשעלה הנדלן ב 10% או 20%. אבל למה? אם אפשר להמשיך להנפיק אשראי ללא הגבלה עד המצב היום?
איש | 01.04.19
7.
למי שתהה למה עלו מחירי הדירות
מחיר למשתכן (מלשון 90% משכתנתא) - כשמה היא, תוכנית ההצלה של הבנקים המדינה והקבלנים. שוק הדירות חולה מונשם ומורדם כרגע, בחסות המדינה - כדי שכל החזירים ינגסו במעשה הנבלה של הממשלות מ 2008. הממשלה האחרונה היא הגרועה בתולדות ישראל, מעשה הנוכלות על גבה של האוכלוסיה החלשה בישראל הוא מעשה נבלה, למעשה על מנת לממן את מרחב השחיתות ממשלה זו עשתה הכל כדי לגרש אוכלוסיה חזקה מהארץ, ולהשאיר אוכלוסיה חלשה שתשלם חובות על סוף ימיה. שיהיה לנו בהצלחה - אבל החמאס ואיראן הם כנראה אשמים בכל.
ראובן | 01.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת