אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בושה גדולה בדרך? אזהרה מפני סכנה לקיום האירוויזיון בישראל

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
בושה מתגלגלת
הבושה למרבה הצער מתחילה בזה שחמישה מתוך שישה שופטים "יודעי דבר" בוחרים במבצע שהוא הדבר הרחוק ביותר מהגדרת האירוויזיון שניתן לחשוב עליו. ממשיכה בבחירת שיר שנשמע כמו קינה למגדלי כבשים בבלקן הגבוה , מוסיפה ומתגלגלת עם ההכנות לקראת ( אולם קטן מדי ולא מאורגן, בעיות תחבורה, חזירות במחירי לינה, מסעדות שמתכוננות לשבות, נהגי מוניות שמחככים כפיים לקראת שוד מאורגן , ועכשיו האבטחה). כמו נושא הרכבות, בתי החולים, הרכש בצבא ואלף נושאים אחרים, אנחנו קופצים בגאווה עם כל זכייה קטנה אבל נכשלים בגדול בבצוע של מרבית המשימות ברמה הלאומית.
דודו | 02.04.19
5.
לכל הטיפשים שקוראים לבטל את האירוע
אין שום קשר בין אירוח האירוויזיון לכסף לנכים, לתרופות, לחינוך וכו'. התקציב שהמדינה התחייבה לו יאפשר את קיום האירוע והדבר יכניס לכלכלה שלנו הרבה יותר מתיירות ודברים אחרים - ואז גם לנכים יהיה יותר כסף. לעומת זאת, ביטול האירוע יהווה מכה אנושה למדינה ולתדמיתה
אחד | 01.04.19
1.
לא צריך את האירווזיון - בזיון הזה
אי אפשר להביא להקה יהודית, משום שיהודים צריכים לחלל שבת, אז כופים עלינו להביא נציגים שהם לא דתיים. מכריחים אותנו לקיים את האירוויזיון בתל אביב ולא בירושלים, בשביל לא להכעיס את הגויים. אוסרים עלינו לשים בקליפ של מדינת ישראל את הכותל היהודי. אז שגם יממנו בעצמם את עלות האבטחה ושיעיפו את הזיון הזה ממדינת ישראל. לא רוצים אתכם תודה, וסליחה קובי (או אולי תודה לנו)
גיא | 01.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת