אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חברות הביטוח חלבו את הציבור בביטוחים המקיפים לרכב

56 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

56.
אבל מה זה יעזור?
כתבה חשובה - ביטוח חובה היה צריך לרדת בהרבה -גם פחות תאונות וגם יותר מכוניות אבל הוא לא כי בסוף זה הון - שלטון. בעלי חברות הביטוח הם חברים של מי שצריך - גם פחות תאונות, גם יותר מכוניות וגם נלחמים במשפחות ההרוגים והפצועים לשלם כמה שפחות - בושה גדולה
אבי | 04.04.19
55.
אין חדש תחת השמש
חברים יקרים... על מנת שתבינו אחת ולתמיד כיצד פועלת חברת ביטוח: מקובל אצלם להשוות את החברה לסילו מים ענק, שמוזן מלמעלה בהרבה צינורות "1/4 (הפרמיה הנכנסת) ובתחתית הסילו קיים ברז בקוטר "80 (תביעות משולמות). המטרה לשמור את הסילו כמה שיותר מלא, הבעיה היא שהסילו כל הזמן גולש, עובדה המאפשרת לחברה להתנפח בלי סוף ולצ'פר את מנהליה. תוסיפו לכך את התיאום בין חברות הביטוח ומה אתם מקבלים – קרטל... ואלה שאמורים למנוע זאת, הם בעלי עניין שנהנים מהמצב. מסקנה: כל המעורבים בעניין הם גרידיים חסרי בושה.
מסביר הפנים | 04.04.19
52.
מתי חברות ההשכרה יפסיקו לגבות מחירים מופקעים עבור "ביטוח"?
הן אפילו לא מבטחות את הרכב ולא נותנות פוליסה עבור ה"ביטוח" שהן מוכרות אלא רק מוסיפות מחיר מופקע עבור ביטוח החובה שהן משלמות. חברות הביטוח צריכות למכור מוצר לרכב שכור (ביטוח לכמה ימים) ולהתחרות בחברות ההשכרה
רוני | 03.04.19
45.
כל כך פשוט - רק שגנביהו וכחלון פח-לון משקרים כל הזמן
רוב הרכבים נקנים עם מימון בנקאי או חוץ בנקאי. חברות האשראי והבנקים בצדק מבקשים ביטוח מקיף כתנאי למימון. אם ממשלת ישראל הייתה מעוניינת בהורדת מחירי הביטוחים היתה מעבירה חוק שאין חובה על קניית ביטוח מקיף במימון בנקאי !
כחלון פח לון | 03.04.19
44.
כל רפורמות שאני זוכר העלו את המחירים
הרפורמה בגז, במחירי המים, בנמלים, בחשמל ,בפנסיות ,בקופות הגמל ועוד. בכולם הבטיחו לנו שהמחיר ירד וראה זה פלא המחיר עלה. לכן כשהממשלה מכריזה על רפורמה אני יודע שהמחיר יעלה. כל זה בגלל שהממשלה למעשה עובדת למען בעלי האינטרסים ובמיוחד העשירים ולא למען הציבור הרחב. וכל ההבטחות שלהם זה fake וזריעת חול בעינינו.
י"ע | 03.04.19
43.
רפורמת ביטוח רכב
המיניסטר הוא לא העיפרון הכי מחודד בחבילה. עשה רפורמה בסלולר ועכשו הוא מתכונן לקריסת אחת החברות. עשה רפורמה בביטוח רכב חובה ואנחנו משלמים יותר. עליו נאמר 'שב ואל תעשה, עדיף' הוא לא השר הראשון שיכולים לומר זאת עליהם. היה כבר מיניסטר שהמנכ'ל שלו אמר שכל יום שהוא בחו'ל זה רווח גדול למדינה
שמעון שמיר | 03.04.19
42.
כול מה שכחלון מנסה יוצא לו הפוך
האיש כנראה עם כוונות טובות (חוץ מהמקומות שהוא דואג לחבר שלו), אבל תמיד יוצא לו הפוך. אולי הוא לא יודע להקשיב לעצות של מומחים במשרד שלו. אולי הוא לא יודע את מי למנות אבל התוצאה היא בדרך כלל לא טובה. בדיור > לא יצר מסה של דירות מחירי החלב > גם גרם למחסור מלאכותי ובסוף העלה מחירים ביטוח > כתוב למעלה. הוא מנסה, אבל לא מצליח לו (נחמד זה לא מקצוע)
עצוב | 03.04.19
41.
אתה רוצה שחברת ביטוח תמשיך לעמוד ולא תקרוס
אז מהצד שיעמדו - אנחנו רוצים שלא יפגעו בשורת הרווח יותר מידי. השאלה היא - כמה זה יותר מידי. הם יכולים גם לעשות משהו פשוט יותר... לבטח את כולם בביטוח חובה ולפרק את ה"פול" שמשמש להן "עלה תאנה" לגבי ביטוח חובה של רכב דו"ג. כיום הן מפנות את ה"מסוכנים" ל-פול ואז מראות רווחים בצד שלהן ו-הפול הוא שמפסיד.
אמיר | 03.04.19
30.
קישקוש, דופקים אותך ואתה רוצה עוד. אתה ישראלי אמיתי חח
רפורמות בתקשורת חוסכים כמה מאות שקלים לאזרח. רפורמות אחרות שלו חולבות אותך עד הסוף, ואחרות על גבול האפור (כל המחיר למשתקן, הגרלות והימורים בלי הגיון או קשר) רווק זוחה בדירה ענקית שהוא לא יכול לקנות, ומשפחה גדולה עם התמזל מזלם דירת 3 חדרים. כדי להיות פאר הוא לא לבד, ועשקו אותנו כבר לפניו. אבל לעשות ממנו מושיע?! טימטום ושקר. מדינת חלם! מיסים 70% דלק 100% רכב, וזה אחרי שלקחו לי 50% מהשכר! אילו היינו מקבלים תמורה למיסים, אבל גם זה לא ממש.
ל 11 | 03.04.19
18.
הביטוח המקיף הוא עושק הלקוח
היתה לי פגיעת פגוש קדמי קלה . השמאי יחד עם המוסך האמון של חברת הביטוח עשקו את חברת הביטוח וכמובן אותי. בהיותי עוסק מורשה גם שילמתי את המעמ בגלל איזה הסדר אפל בין המוסכים/חברת הביטוח והאוצר. לזה קוראים שחיתות של עולם תחתון בחסות המדינה
סאשה | 03.04.19
17.
חברות הביטוח הן הגופים הכלכליים החזקים ביותר במשק...
... אפילו יותר מהבנקים משום הסיבה הפשוטה שכל הכסף בבנקים שייך ללקוחות ולא לבנק, והרי ידוע שאם כל הלקוחות ימשכו את כספם בבת אחת, כל בנק בעולם יתמוטט מיד. בניגוד לבנקים כל הכסף שנמצא בחברות הביטוח זה כסף שייך להן כי הלקוחות כבר שילמו אותו בעד פרמיות. זה שכאשר הלקוחות יזדקקו לפיצוי מחברת הביטוח היא תעשה כל כל מה שרק אפשר כדי לא לשלם, גם במקרים מוצדקים לחלוטין, זה כבר סיפור אחר. בקיצור, נמשיך להיות פריירים.
מה עוד חדש?  | 03.04.19
5.
ל-1
קודם כל אתה מוזמן לחזור ולשלם 350-500 ש"ח לחברות הסלולר. קשה לי להאמין שהן יסרבו לקבל את זה. כפוי טובה שכמוך דבר שני, המשרד לאיכות הסביבה היה שייך למפלגה שלו סה"כ שנה. מה ציפית שישנה את כל הזיהום בשנה? ודבר שלישי, אם לא עודכנת, לאחרונה יצאה רפורמה לפנות את המפעלים המזהמים מהאזור, אז בבקשה. השר היחידי שפועל למען האזרחים, אבל האזרחים כפויי טובה. שרע מתלוננים, שעושים טוב אז גם מתלוננים
יעקב | 03.04.19
2.
כחלון אידיוט והציבור משלם - כבר אמרנו?
חתך את הפנסיה התקציבית לכולם חוץ מאשר לעצמו ולשופטים. כחיפאי שאמור להיות מודע לדבר - לא טיפל בזיהום הסביבה כשהמשרד היה בשליטת מפלגתו. בזכות חסכון של 100 שח לחודש על הסלולר הוא נבחר, והנזק הישיר שהוא גרם לי מסתכם היום בלמעלה מ-5000 שח לחודש. אפשר כמובן להאשים את ביבי. אבל פה זו נקודת כשל של הציבור שבחר כחלון.
חיפאי מוגז ומרוגז | 03.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת