אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דיווח: נתניהו הרוויח מעסקאות של בן דודו עם לוב

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
קחו עוד נרות לחפש...להכפיש... לא נמאס לכם?
חפשו את טלה שגזלו את עושרה של המדינה מאז הקמתה...איפה הסכום של 15 מיליארד ש"ח שהעביר שר האוצר של רבין...לקיבוצים...יום לפני שהפסידו בבחירות...כאשר היישוב הוותיק המשיך לצבור עושר...מאות אלפי יהודים סבלו בשכונות מצוקה ועיירות הפיתוח...ואל תספרו לי שייבשתם ביצות...וגנבו לכם את המדינה ...! בושו...!
אביקול | 05.04.19
26.
עסקים עושים
מה אתם רוצים מביבי תפנו לבן דוד שלו.ביבי עשה הכל כשר והוא משקיע פסיבי כמו שאתם משקיעים בקרנות גידור או אחרות והם משקיעים את כספכם. אלטשולר קנה בזמן האחרון מספר אחוזים בחברה מסויימת על פי הפרסום ואם אותה חברה רוצה להקים חברת בת ,האם הוא יכול למנוע ממנה.כל עוד העסקה כשרה.
נ.ברוך | 05.04.19
24.
ביבי וכישוריו הכלכלים?
לביבי אין כל כישורים כלכלים בדקו ביצועים כמנכל חברת הרהיטים. לכל אורך הקרירה ניצל את עמדתו לניצול מעמדו וקילף עמלות דרך אנשי קש שונים ומשונים כאשר הכספים נותבו לחשבונות של אנשי אמונו לרוב תוך היתחמקות ממס. הכספים לרוב הוזרמו חזרה למיועדנו כתרומות,מתנות, וטובות שונות ומשונות.והיתרה נישמרת על ידם ואו חשבונות שונים ומשונים .. רשויות המס חששו וחוששים ליפתוח בחקירה למרות רווחים של מיליוני דולרים של רווחים מפוקפקים... לאור מעמדו. אזרחים ואנשי ליכוד - נצלו את הבחירות לעשות סוף לתופעה המבישה
אלי | 05.04.19
23.
נהדר
נהדר שהוא הרוויח למה אתם רוצים שהוא יפסיד גם אני מרוויח אני לא מבין מה הבעיה עם זה לגבי זה שביבי מבקש מימון ויש לו כסף אני לא רואה למה יש בזה בעיה אני מליונר ואני קונה הכל דרך הלוואות ומימון מי אמר שאם הוא צריך לבזבז את שלו לבין אדם יש כסף הוא לא רוצה לגעת בו הוא לא מבקש את זה מהמדינה יחי ראש ממשלתנו יחי
איציק | 04.04.19
15.
אולי שותף של גונן שגב
תפסיקו לחרטט מבוקר עד ערב ביום שלישי הקרוב תקבלו תשובה מהציבור. העיתונאים יכולים להקים מפלגה, אמנון אברמוביץ בראשה יחד עם בן כספית דרוקר וכל הברנז'ה. יסקרו אתכם עם גוש השמאל ותקימו קואליציות וירטואליות של גנץ שבנץ ושמאלץ . להערכתי ביבי מחזיק בחברה שעושה עסקים עם איראן איך אני יודע ? הרי הוא ביטל את ההסכם עם האיראנים ומי מבטל הסכם רק אחד שיש לו הסכם, זו פחות או יותר רמת הגיגי העיתונאים .
שלומי | 04.04.19
13.
הזוי לצפות שנתניהו ידע ויתערב בנוהלי המכירות של לקוח .
אין פה פרשה חדשה אלא חזרה על אותה 'פרשה' . לביבי היו מניות בגובה 1.6% של יצרנית הגרפיט -- לכן שקר הוא לדווח כאילו שלט בחברה. אחת הלקוחות של חברה זו מכר אלקטרודות למדינות רבות כולל לוב. הזוי לצפות שנתניהו ידע ויתערב בנוהלי המכירות של לקוח זה.
Dr No | 04.04.19
11.
הנחת העבודה של ביבי,אנחנו מטומטמים,הוא שליט ומותר לו
הוא כמעט צודק ב-2 הסעיפים...מזל שיש כמה אנשים חדים שעדיין בודקים ומפרסמים וחוקרים. הבנאדם הזה,יותר מכל מה שמספרים עליו כמה הוא תרם למדינה...הוא הרס. הרס,את תחושת הביחד הזו של ישראלים למרות שיש ימין ושמאל,הוא נהנה לראות את המחנות נלחמים. לא אכפת לו בכלל מיוקר מחיה או מפקקי תנועה או מבעיות של שחיתות,הוא רואה עצמו כמו בן גוריון,שמדבר עם נשיא ארה"ב ורוסיה ומתעסק בדברים הגדולים. אנחנו נראה כמה נזק הוא עשה רק בעוד כמה שנים. וכל מי שמגן עליו,הוא העיוור..המלך הוא עירום! כל הימין הקיצוני המביך והמסוכן שהוא הכניס לכנסת..אנחנו נשלם על הטימטום שלהם
נמרוד | 04.04.19
9.
כמה עוד הוא לא ידע? מסחר עם לוב? צוללות למצרים?
הBB הזה מרוב חוסר ידיעה הפך למיליונר כבד......והכל על חשבון המדינה המצומקת הזאת שיודעת למלא שינאה ופילוג והסתה בין אדם לרעהו... ולקשישים נותנים אצבע משולשת, לנכים מביאים משטרה, את הפנסיות שחקו והרסו בוועדת בכר בשוק ההון- רעיון של BB, כמה רוע עוד יביא עד שיהרוס את המדינה הזאת? מה הפלא שהצעירים בורחים בהמוניהם לחו"ל ???
התעשר מחוסר ידיעה? | 04.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת