אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קמפיין יהדות התורה חושף את חגיגת תקצוב החינוך החרדי

71 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

71.
איפה סתיו שפיר
הורוביץ אתה עוד תבכה בפנה. על מה שנעשה לסתיו שפיר. סתיו לא היתה נותנת לכספים האלה של סגן סגן השר פורוש לעבור בשקט. דעו לכם שפורוש הפריש לכאורה תקציב גם לכת המטורפת של דמוי הרב לאולפנא הקטנה שלו. שבשם האלוהים הכניס לאש את ידי הילדים וידי הנשים האומללות האלה כדי שירגישו מה זה גהנום.
שרה | 16.01.20
59.
תגובה
אין יהודי אמיתי שיכול להתעורר בו תחושות של סלידה ושנאה כלפי התורה ולומדיה. אז כל אותם חילונים שמשמיצים ומתנגדים לתורה וללומדיה תדעו לכם שאתם תוצאה של התבוללות מלפני דורות ואתם חושבים שאתם יהודים אבל אתם לא. כי לא יתכן שיהודי אמיתי יכול לפתח סלידה ושנאה כלפי התורה ולומדיה.זה לא קיים אצלינו במהות.
יעקב  | 08.04.19
47.
והם, הם נחשבים ימין? החרדים שיורקים על חיילי צהל ולא מכירים במדינה הם ימין?
ממתי חרדים שלא תורמים ורק לוקחים מקופת הציבור ועמל האחרים ימניים? מתי הם מתגייסים או שכל רצונם לבזות חיילים וחיילות במדים? הם מחפשים חיילים כמו שהחמאס מחפש את בנינו. הם לא מכירים בזכות מדינת ישראל להתקיים ולא זכותנו לחוק לאומי. ערבים נוצרים ומוסלמים יכולים להזדהות עם המדינה לעבוד ולשרת בצבא. העם החרדי מסרב ומתחייב שלא להכיר בזכותנו לארץ. יעקב עמידרור חובש כיפה נאמן לערכיו נאם "חילוניים הם גויים דוברי עברית". איך החרדים הפכו לימניים שבונים קואליציות בישראל?
בסיס | 08.04.19
29.
בשביל מה לרשום תגובות ?
בשביל מה לרשום תגובות ? כאשר אתם מצנזרים אותן ? אין לכם המינימום מינימורום של לכבד את המאמץ המחשבתי / יצירתי של הכותב תגובות ? כאילו שאתם לא ידועים שתגובותיי עוברות איכותית 100% מכל המגיבים שלכם כולל וויי נט ובכל זאת שמתם אותי ברשימה שחורה ..... ניחא . תמשיכו לצנזר , תראו לאן תגיעו במישור העיתונאי. ד.מ.
ד.מ. | 08.04.19
22.
ואלה השותפים הטבעיים של נתניהו...
"השותפים הטבעיים" של נתניהו חומסים את הקופה הציבורית ומנציחים פיגור תרבותי לשכבת אוכלוסיה אומללה. ולבורח מהמשפטים הפליליים הצפויים לו יש עוד שאיפה להרחיב את האתנן לאותה כת טפילית. אסון לעם היהודי שכך נעשה במאה העשרים ואחת לרבבות שיכלו להשתלב בה באופן מבריק!!!
דיוגנס | 08.04.19
10.
טפילים על הציבור החילוני העובד
בלי למצמץ מצפים שנעבוד בשבילם ונגן עליהם ובתמורה יכפו עלינו דת. תרומה שלילית. מנהיגיהם פוגעים בנו ובעצמם- מחזיקים את המצביעים שלהם שבויים- תלויים בקצבאות ללא יכולת הסתגלות לחברה המודרנית (כמובן שישתמשו בשירותי הרפואה המערבית וכו' ובסוף יודו לשם). מרתיח ועצוב.
ארז | 08.04.19
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת